TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Prisionera/Likteņa gūstekne (Telemundo, 2004)


La Prisionera/Likteņa gūstekne (Telemundo, 2004)

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

http://www.bildites.lv/images/5wvtmz3ajk035ym2o60n.jpg

Gads: 2004
Sērijas: 180
Valsts: ASV
Dziesma: Pilar Montenegro - "Prisionera"
Sižeta apraksts:

Nelielā Meksikas pilsētiņā, netālu no robežas ar ASV, 13 gadus veco Gvadalupi Santosu izvaro jauns, bagāts vīrietis Ernesto Riobueno. Pamostoties pēc samaņas zuduma, Gvadalupe ierauga sev blakus mirušo Ernesto, bet viņas pašas rokās atrodas pielādēts ierocis. Pati nezinot, kas īsti notika, Gvadalupe cenšas bēgt no policijas. Tomēr viņu noķer un ievieto nepilngadīgo noziedznieču kolonijā, kur viņa dod dzīvību Libertadai, Ernesto meitai.

Cietumā Gvadalupe pavada 15 gadus no 30 viņai piespriestajiem. Drīz gaidāma viņas atbrīvošana par labu uzvedību. Tomēr viņa nesagaida šo atbrīvošanu, jo viņai nākas bēgt no kolonijas, glābjos savu un savas draudzenes Načas dzīvību. Viņa atšķiras no pārējo izbēgušo cietumnieču bara un vienatnē šķērso Meksikas-ASV robežu. Drīz viņa satiek Danielu Monkadu, kurš palīdz viņai uz laiku noslēpties, kamēr turpinās viņas meklēšana. Viņiem nākas kopīgi ceļot pa ASV nomali, nokļustot bīstamās un arī kompromitējošās situācijās. Pamazām viņi iemīlas. Tomēr viņi nezina, cik bargi liktenis ar viņiem rotaļājas, jo Daniels ir Ernesto brālis. Gvadalupe nolemj šķirties no Daniela, lai atrastu savu meitu Libertadu. Gvadalupe nonāk salvatjeru rančo, kur viņa uzzina, ka viņas meitu nozagusi pasās māsa Milagrosa, kura to izdarījusi, lai saglābtu savu laulību ar bagātnieku Pančo Salvatjeru. Milagrosa iegalvojusi Pančo, ka Libertada ir viņu abu meita. Gvadalupe saprot, ka vienīgā iespēja palikt meitas tuvumā ir strādāt Salvatjeru namā par kalponi un nevienam neatklāt, ka viņa ir Milagrosas māsa. Libertadai uzreiz iepatīkas jaunā kalpone. Salvatjeru mājās Gvadalupe atkal satiek Danielu - izrādās viņš ir liels Pančo draugs un arī biznesa partneris, turklāt Libertada ir bērnišķīgi iemīlējusies Danielā. Kad Libertada uzzina, ka Daniels mīl Gvadalupi, viņa sāk to ienīst. Drīz arī atklājas, ka Gvadalupe ir Milagrosas māsa un viņas laulība ar Pančo ir uz sabrukuma robežas. Tomēr izejot cauri daudziem sarežģījumiem, Gvadalupe un Daniels apprecās. Tomēr laime ir īsa, jo Daniels uzzinā, ka Gvadalupe ir tā apti sieviete, kura apsūdzēta viņa mīlotā brāļa Ernesto nāvē. Ištā slepkava tomēr ir Ernesto atraitne Lulu. Gvadalupei nāksies vēl kādu laiku pamocīties, līdz atklāsies, ka Ernesto tomēr ir dzīvs...

Aktieru sastāvs:

    Gabriela Spanic - Guadalupe Santos / Guadalupe Luján
    Mauricio Islas / Gabriel Porras - Daniel Moncada Riobueno

    Daniel Lugo - Rodolfo Russián
    Zully Montero - Rosalía Riobueno Vda. de Moncada
    Gabriela Roel - Milagros Santos de Salvatierra
    Diana Quijano - Lucero "Lulu" Riobueno
    Marisela González - Antonia "Tuerta" Pinzón
    Génesis Rodríguez - Libertad Salvatierra Santos / Guadalupe Santos (joven)
    Ricardo Dalmacci - Francisco "Pancho" Salvatierra
    Alfonso DiLuca - Florentino "Tito" Cabello
    Carlos Caballero - Cipriano "Cobra" Armenteros.
    Liz Gallardo - Monalisa García
    Jullye Giliberti - Ignacia "Nacha" Vergara
    Alexandra Acosta - Helena Montenegro de Moncada
    Yina Vélez - Jennifer Robinson
    César Román - Luis "Lucho" Villa
    Griselda Nogueras - Matilde "Maté"
    Gerardo Riverón - Padre Antonio
    Marta Mijares - Mercedes Reyes
    Roberto Levermann - Máximo Gallardo
    William Colmenares - Tatam
    Carla Rodríguez - Adela Reyes
    Rebecca Montoya - Patricia "Patty" Salvatierra
    Marcela Serna - Berenice Reyes
    Maryz Nayeth Sánchez - Profesora Sandra Echeverria
    Alejandro Chabán - Ronaldo "Rony" Simancas
    Patricia Álvarez - Sandy Simancas
    Jorge Martínez - Ricardo Montenegro
    Ricardo Chávez - Santiago Meza
    Yaxkin Santalucía - Teodoro "Tedy" Villamizar
    Jana Martínez - Madre Emilia
    Nelson Díaz - Inocencio Ramírez
    Alcira Gil - Otilia
    Bettina Grand - Sargento Emilia Robinson
    Félix Loreto - Ernesto Ríobueno / Enrique Riobueno
    Guisela Moro - Amiga de Helena
    Jose Luis Navas - Richard
    Calo Rodríguez - Manuel
    Wendy Rodríguez - Carmela "Carmelita"
    Katalina Krueger - Mariana
    Rosalinda Rodríguez - Wendy "Tarántula" Demesma
    Yadira Santana - Caridad
    Gonzalo Vivanco - Dr. Alberti
    Carla Sánchez - Trina
    Nury Flores - Samantha
    David Abreu - Orson
    Marita Capote - Madre de Guadalupe y Milagros
    Sabrina Olmedo - Presa
    Ivonne d´Lize - Madre de Rodolfo
    Julio Ocampo - Rickie
    Álvaro Ruiz - Armando Simancas
    Jorge Hernández - Teniente Orestes Hernández
    Clemencia Velásquez - Jimena Lascuráin
    Danny Pardo - Raúl

Entrada 1 - titulldziesmas balādes versija(ar Maurisio Islasu):

Entrada 2 - titulldziesmas POP versija(ar Gabrielu Porrasu):

0

2

Ar šo noveli saistās liels skandāls Meksikā, kā dēļ pat pēdējās sērijās tika nomainīts galvenā vīriešu tēla - Daniela atveidotājs Maurisio Islass (esam viņu redzējuši vairākās telenovelēs latvijā, piemēram "Avots", "Presiosa" uc.). Tobrīd 17 gadus vecās Genesisas Rogrigesas (Libertadas lomas atveidotāja) tēvs apsūdzēja Maurisio viņa nepilngadīgās meitas izvarošanā. Maurisio tobrīd bija precējies. Situācija nonāca līdz tiesai. Maurisio atzinās, ka viņas bijušas intīmas attiecības ar jauno aktrisi, kurai tā bija pirmā nopietnā loma, tomēr Maurisio apgalvoja, ka tas noticis pēc abpusējas piekrišanas. Viņa sieva viņam piedeva un atbalstīja. Viņš tika izslēgs no telenoveles, bet tiesa pirādījumu trūkuma dēļ viņu attaisnoja. Daļa cilvēku nostājās pret maurisio, bet tomēr lielākā daļa bija viņa puse. Tas tāpēc, ka Genesisas tēvam jau pirms tam nebija laba slava. Viņa abas vecākās meita no pirmās laulības ir Liliāna Rodrigesa (Lulū lomas atveidotāja "Mīlestības ielejā") un Lilibeta Moriljo (viņu var redzēt telenovelē "Mīlestība padara viņas trakas" (El Amor Las Vuelve Locas) kanālā Zone Romantica). Viņas jau gadiem neuztur nekādus kontaktus ar tēvu. Liliāna, kura ir slavena dziedātāja Meksikā, atzinās, ka tēvs viņu bērnībā izvarojis. Turklāt viņš abas meitas bērnībā par varītēm centies iedabūt šovbiznesā un visu viņu naudu paturējis sev. Tikai izaugušas viņas spēja atbrīvoties no tēva. Bet Genesisa ir viņa meita no otrās laulības, kuru viņš tāpat cenšas iedabūt šovbiznesā un šāds skandāls ir liela publicitāte!!!!!!! Maurisio laulība tomēr kādu laiku pēc tiesas izjuka!!! Starp citu arī ar Gabrielu Spaniku (Gvadalupes lomas atveidotāju) viņam neizveidojās labas attiecības. Likās jau, ka viņa karjerai beigas, bet Telemundo tomēr viņam deva iespēju atdzimt, iedodot viņam galveno lomu telenovelē "Laupītāji" (Los Plateados), kuru pavisam nesen redzējām Latvijā. Šī novele par spīti nelielajam budžetam un nepazīstamajai galvenās sieviešu lomas atveidotājai Tamārai Monseratai, guva atzīstamus panākumus! Šobrīd viņš tēlo galveno negatīvo lomu telenovelē "Mīlētāji" (Amores) Telemundo kanālā.

0

3

albalonga написал(а):

riljo (viņu var redzēt telenovelē "Mīlestība padara viņas trakas" (El Amor Las Vuelve Locas) kanālā Zone Romantica). Viņas jau gadiem neuztur nekādus kontaktus ar tēvu. Liliāna, kura ir slavena dziedātāja Meksikā, atzinās, ka tēvs viņu bērnībā izvarojis.

aaaaaa.... kas tas ir????  :swoon:  ārprāts... tādu stāstu izlasīju porms gulēt iešanas....  :swoon:  :wacko:

0

4

Julia написал(а):

aaaaaa.... kas tas ir????    ārprāts... tādu stāstu izlasīju porms gulēt iešanas....

Nu traki, vai ne!!!!!!! :D Karstasinīgi gan tie latino!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

0

5

albalonga написал(а):

Nu traki, vai ne!!!!!!!  Karstasinīgi gan tie latino!!!!!!!!!!!!!

ahaaa.. karstasinīgi... vai tagad to (meitas izvarošanu) tā sauc??  :wacko:  :bad:  nu protams, ari iespējams tās ir tikai baumas...  :beach:

0

6

Julia написал(а):

ahaaa.. karstasinīgi... vai tagad to (meitas izvarošanu) tā sauc??      nu protams, ari iespējams tās ir tikai baumas...

Kas zin, neko jau nekad nevar zināt droši. Tikai varu teikt, ka man Genesisa nepatīk. Bet viņas jauno telenoveli ar pirmo galveno lomu gan gribu redzēt, jo viņas partneris tur (telenoveli sauc - "Uzcienā mani ar šokolādi" - Dame chocolate) mans mīlulis Karloss Pnse un sižets interesants un komiskas. Noskatījos promo un jau uzspēju no sirds izsmieties...

0

7

albalonga написал(а):

Uzcienā mani ar šokolādi" - Dame chocolate) mans mīlulis Karloss Pnse un sižets interesants un komiskas. Noskatījos promo un jau uzspēju no sirds izsmieties...

oooo... tas super !!! smieties ir veselīgi...  :haha:  :rolleyes:

0

8

Julia написал(а):

oooo... tas super !!! smieties ir veselīgi...

Nu, jā!!! Bet ja tu būtu redzējusi to promo ar Genesisas kopā saaugušajām uzacīm... :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

9

albalonga написал(а):

Nu, jā!!! Bet ja tu būtu redzējusi to promo ar Genesisas kopā saaugušajām uzacīm...

:rofl:  :haha:  :rofl:
a kur to promo meklēt??? video sadaļā? vai ari tu pati kaut kur meklēji, bet te neievietoji???

0

10

Julia написал(а):

a kur to promo meklēt??? video sadaļā? vai ari tu pati kaut kur meklēji, bet te neievietoji???

Kauč kur skatījos, a pati neatceros vairs kur!!!! ^_^  Pameklēšu un kad atradīšu - video sekcijā ielikšu!!!

0

11

Tu vari paskatīties wwwYouTube.com Tur ir ļoti maz bet man šķiet ka vienā mazā brītiņā tomēr ir Genesisa ar saaugušajām uzacīm!!Tiešām ņirdzīgi!!!!!

0

12

mmaarriiaa написал(а):

Tu vari paskatīties wwwYouTube.com Tur ir ļoti maz bet man šķiet ka vienā mazā brītiņā tomēr ir Genesisa ar saaugušajām uzacīm!!Tiešām ņirdzīgi!!!!!

labi, paskatīsimies.. novērtēsim.. ;)

noskatījos dažus momentus... smieklīgi izskatās :D tikai es ari neesmu sajūsmā par šo aktrisi, pēc izskata un arī kopumā...  :sorry:

Отредактировано Julia (18.02.2007 17:53)

0

13

Piekrītu!!!!Man viņa nepatīk

0

14

jums nepatik spanica??? :cray:

0

15

HuLiA написал(а):

jums nepatik spanica???

Mums nepatīk Genesisa Rodrigesa!!!

0

16

A man i Genesisa i Spanika nepatīk. :P Un nekādi nevaru saprast, kas Spanikā var patikt.  :blush2: ok - bet par gaumēm es nestrīdos!! ;) katram savs! :)
Personīgi man pēc Islasa nomainīšanas zuda interese pret šo seriālu, jaunā aktiera tēlojums nemaz nepatīk. Nu.. varbūt to daļēji ietekmē tas, ka man pret Islasu ir simpātijas jau kopš "Čigāna mīlas"  :blush2: Bet tik un tā - uzskatu ka varēja arī abāku aizstājēju atrast, ja jau obligāti bija jāaizstāj. ;)

0

17

Paloma написал(а):

Personīgi man pēc Islasa nomainīšanas zuda interese pret šo seriālu, jaunā aktiera tēlojums nemaz nepatīk. Nu.. varbūt to daļēji ietekmē tas, ka man pret Islasu ir simpātijas jau kopš "Čigāna mīlas"   Bet tik un tā - uzskatu ka varēja arī abāku aizstājēju atrast, ja jau obligāti bija jāaizstāj.

Islasu "Čigāna mīlā" dievināju - a tagad tā mīlestība pret viņu kaut kā pagājusi. Laigan "Laupītājos" viņš atkal bija lielisks. A par viņa aizvietotāju - Gabriels Porras man patīk - man viņš dikti iepatikās Viktorijā jeb Olvidarte Jamas!!!!!

0

18

Nu man jau arī pārgāja dievināšana. Un pasen. Bet patīk joprojām. ;) Nu vot a man Gabriels Porrass nemaz nepatīk. ;) Olvidarte jamas neskatījos gan, bet.. Nu, kad Daniels vajāja Lulu, kad bija cietumā - tur man patika, viņš pēc tāda izskatās.. Bet kad ar Gvadalupi, par mīlestību runā.. Nu nezinu vēl kā būtu, ja nebūtu šai lomā Islasu redzējusi. ;)

0

19

Paloma написал(а):

A man i Genesisa i Spanika nepatīk.  Un nekādi nevaru saprast, kas Spanikā var patikt.   ok - bet par gaumēm es nestrīdos!!  katram savs!
Personīgi man pēc Islasa nomainīšanas zuda interese pret šo seriālu, jaunā aktiera tēlojums nemaz nepatīk. Nu.. varbūt to daļēji ietekmē tas, ka man pret Islasu ir simpātijas jau kopš "Čigāna mīlas"   Bet tik un tā - uzskatu ka varēja arī abāku aizstājēju atrast, ja jau obligāti bija jāaizstāj.

a man gan Spanika patīk, īpaši agrāk.. tagad man šie seriāli nepatīk... ne kas no rīta, ne vakarā.. nu labi, varbūt ir ok, bet nu es galīgi neskatos.
Islass.. jā viņu dievināju gan Laupītajos, gan Čigana mīlā, Amor real arī ... bet visur pārējos neīpaši.. un ja es "gūstekni" kaut cik skatījos (pārslēdzot reklāmos brīžos), to tagad, pēc aktieru maiņas... vispār nekad. fuui, man vispār riebjās to aktieru maiņa. un Gabrielu Porassu es nepazīstu.. bet man te viņš ari galīgi nepatīk...

0

20

Man seriāls galīgi nepatika. Agrāk skatījos seriālus ar Gabiju un buju sajusmā, bet tagad. Viņa Por tu Amor bija tik simpatiska, a šeit kaut kada lelle, atvajnojos, ja viņa kādam patik kā aktrise. Viņa šajā seriālā nav īsta. Ļoti mainījusies kopš Krāpnieces un Mīlestības dēļ laikiem. Tur bija nu tik simpatiska, a tagad nav īpaši maiga sejas izteiksme (4erti lica grubie stali) :) Islas patika tāpāt... kadreiz, a šeit, ne... Un Porrasam nav ne vainas, taču man nepatik, kad ši ta maina aktierus, un vēl galvēno lomu atvejdotājus. Tas nav produktīvi. Skatitājs jau zin aktieri kā vienu varoni, un nu parādas kaut kads cits. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Prisionera/Likteņa gūstekne (Telemundo, 2004)