TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Prisionera/Likteņa gūstekne (Telemundo, 2004)


La Prisionera/Likteņa gūstekne (Telemundo, 2004)

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Deyalit написал(а):

Ļoti mainījusies kopš Krāpnieces un Mīlestības dēļ laikiem.

Jaaa, tur nu es piekriitu! Kraapnieci gan ipshi labi neatceros, bet zinu, ka tur vinja bija tiiri ok. A tagad vairs man vinja NEPATIK. Un kad veel skatijos gan Guustekni gan Milestibas ieleju, tad jau vuspaar taa pieriebaas vinja! :D
Nu es so seriaalu ierakstiju, kad apnika vinjsh, tomer bija interesanti gaidit, kad vinji uzzinaas kas otrs ir - Ernesto braalis un tip slepkava, tad bij interesanti kaa saliigs.. nu un peec mainjas skatos vienkarsi skatishanas pec. Nu tagad, kad iet Likme, jau vispar tik pusstundu redzu, kas ir pec Likmes - un man pilniiigi pietiek ar to. Ura, ka vinjsh beidzas!! Es to sen gaidiiju! :D

0

22

spanica man patik valerijas loma (Milestibas ielleja- tierra del pasiones) :clapping:

0

23

Deyalit написал(а):

Agrāk skatījos seriālus ar Gabiju un buju sajusmā, bet tagad. Viņa Por tu Amor bija tik simpatiska, a šeit kaut kada lelle, atvajnojos, ja viņa kādam patik kā aktrise. Viņa šajā seriālā nav īsta. Ļoti mainījusies kopš Krāpnieces un Mīlestības dēļ laikiem. Tur bija nu tik simpatiska, a tagad nav īpaši maiga sejas izteiksme (4erti lica grubie stali)  Islas patika tāpāt... kadreiz, a šeit, ne... Un Porrasam nav ne vainas, taču man nepatik, kad ši ta maina aktierus, un vēl galvēno lomu atvejdotājus. Tas nav produktīvi. Skatitājs jau zin aktieri kā vienu varoni, un nu parādas kaut kads cits.

Vo pilnīgi mans domas par Spaniku!  ;)
"Tierra de Pasiones" viņa vēl neko (dekoltē gan viņai tur ir oj-oj-oj :D), bet "Prisioner'ā"-pēē. No sākuma man šis seriāls likās tīri OK (cik nu es viņu redzēju), bet kkad nesen redzēju dažus sērijas fragmentus. i salīdzināt nevar kāda viņa bija seriāla sākumā un kāda tagad-beigās-samālēta, drēbes arī tādas savādas, toč' lelle! Nepatīk.

"Krāpnieci" es dievināju-tik ļoti man patika, bet tagad Spanika man tā-neitrāli. Bet kādreiz-uh! Mīļākā aktrise bija "Krāpnieces" dēļ. :D

Un aktieru maiņu es principā neatbalstu! Tas ir stulbi, bet te laikam var saprast-apstākļi tādi. Turklāt Spanika&Porras nepiestāv viens otram. Tiešām par mīlestību runājot viņi kopā neder!

0

24

Deyalit написал(а):

Man seriāls galīgi nepatika. Agrāk skatījos seriālus ar Gabiju un buju sajusmā, bet tagad. Viņa Por tu Amor bija tik simpatiska, a šeit kaut kada lelle, atvajnojos, ja viņa kādam patik kā aktrise. Viņa šajā seriālā nav īsta. Ļoti mainījusies kopš Krāpnieces un Mīlestības dēļ laikiem. Tur bija nu tik simpatiska,

jāāā... piekrītu... kad pirmo reizi ieraudzīju abus 2 seriālus, nodomāju paskatities tikai Spanikas dēļ.. un Islasa dēļ... bet jau ļoti drīz sapratu, ka nav vērts... un Spanika tajos man arī vairs neīpaši.... viss mainās.." viss iet un aiziet tālumā..." :D

0

25

Pilniigi jums piekriitu. es esmu paarsteigta, ka Spanika taa mainiiijaas!! Man arii Kraapnieces deelj vinja bij miiljaakaa aktrise. un Kraapnieci ariii joprojaam dievinu.. bet tagad Spanika ir ne taada- paaraak teelota. Jaa, un man nepatika taa aktieru mainja, Spanika un Islass daudz labaak kopaa izskatiijaas, un Islass , uzskatu, ka labaak teelo.. bet nu jaa- taadi bij apstaaklji :/

0

26

skatos pa krievu kanālu no rīta "Gūstekni" pa TV3 skola traucēja.. wnk nevaru izturēt, ka Danielu tēlo Porass.. runa pat nav vispār viņā.. bet man vienīgais Daniels ir Maurisio Islass un tik ļoti nepatīk, ka viņu tēlo cits, ka pat negribas skatīties seriālu.. :/

0

27

O! Es vēl nesen skatījos Gūstekni 15.00, jo Gūstekne bija 9.00. - Alboradas laikā. Bet tagad pat Alboradu neskatos, pēdējo nedēļu pirms skolas guļu... :D Alborada spāniski man patīk vairāk, nekā latviešu valoda, turklāt pēc reklāmas pauzēm izgriezta... Bet 10.00. pa RTVi skatos Pobre Diabla - dievinu šo seriālu, kopš tiem laikiem, kad to ļoti sen pa RenTV rādīja. Gūstekni arī pa TV3 redzēju ļoti reti, jo bija skola, bet, kad slimoju - skatījos, arī dažreiz ierakstīju to uz videomagnetafona (ļoti ērti) un vienmēr lasīju katras sērijas aprakstu pa TV3. ;)

0

28

man Paloma aptuveni stāstīja dažkārt kas notiek gūsteknē ;) tā ka arī zināju.. un lasīju no žurnāla anotācijas ;) pa RTVi gūstekni no rīta brīžiem skatos, kad Alboradā reklāma, vai rāda neīpaši interesantu sarunu ;)

rubi написал(а):

Alborada spāniski man patīk vairāk,

visi spāniskie seriāli spāniski ir daudz foršāk :D gan valodas skaistuma dēļ, gan arī jo var dzirdēt īstās balss intonācijas.. viss īstak :) un ir tik super sajūta skatīties un arī saprast ko saka  :heart:

0

29

Āh, viena no manām mīļākajām telenovelēm!  ^_^  ;)

0

30

vakar noskatījos youtubē 1 momentu - tik skaisti... emocijas, ka iedvesma uznāca.. joprojām tik žēl, ka Islass netēloja līdz beigām,.. Porass tomēr nespēja atveidot Danielu tādu kā Islass.. nu jo katram aktierim savas īpatnības..

0

31

aNgeL написал(а):

ka Islass netēloja līdz beigām,.. Porass tomēr nespēja atveidot Danielu tādu kā Islass.. nu jo katram aktierim savas īpatnības..

tam es pilnībā piekrītu!!!

0

32

aNgeL написал(а):

joprojām tik žēl, ka Islass netēloja līdz beigām,.. Porass tomēr nespēja atveidot Danielu tādu kā Islass..

es arī piekrītu. :)

0

33

Njaa vecie labie laiki.Sho te arii atceros.:)

0

34

Es vispār nezināju, ka šo rādija pa tv3, uzzināju tikai rakājoties pa googli! :D Tādēļ arī netiku vispār viņu redzējusi, toties tituldziesma man gan ļoooooooooooooooooooooti patīk!!! Dievinu!!! (Nju protams, tā balādes versija, kas bija pirmajā entradā, kad Islas bija)!!! :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Tā versija, kas otrajā entradā man galīgi nepatīk!  :nope: :) ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La Prisionera/Likteņa gūstekne (Telemundo, 2004)