TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » A Single Man


A Single Man

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Treileris te

http://www.youtube.com/watch?v=aypyJtHz … r_embedded

Geju tematika. Bet filma esot spēcīga. Slavenā fotogrāfa Toma Forda (kurš starp citu arī ir gejs) režisora debija. Vizuāli noteikti filma būs bauda. Manā inperilā beidzot ir ielikta, šovakar novilkšu un skatīšos, tad pateikšu vairāk, bet ja godīgi šo filmu gaidu jau kādu gadu un beidzot dvd kvalitātē savos torentos esu sagaidījusi. Ja kāds grib ātri novilkt no torentiem, sakiet un ielikšu torentu.

http://brandonfibbs.com/wp-content/uploads/2009/12/a-single-man-poster1.jpg

Pēc pēkņās sava partnera nāves (kurš jau pirms laika gājis bojā, bet viņa homofobiskā ģimene protams neko neziņoja) Angļu literatūras profesors nolemj uztaisīt pašnāvību un filmā rādīta pēdējā diena, kura (iespējams) mainīs viņa lēmumu. Filmā sapinušās profesora atmiņas par mirušo mīļoto. Profesoram ir kāds studens, kurš iespējams grib būt kas vairāk. Vēl profesoram ir labākā draudzene Čārlija, kura viņu iekāro, par spīti viņa homosexuālajai orientācijai.

0

2

Noskatījos. Noraudājos. Acis joprojām dedzina. Un ir sajūta, ka vēl paraudāšu. Noteikti labākā filma kādu ilgā laikā esmu redzējusi. Iesaku visiem noskatīties. Ja, ir geju tematika, bet filma ir par mīlestību un zaudējumu, par pagātni, tagadni un nākotni, par bailēm. Filmā ir īpaša noskaņa, spēcīga pēcgarša. Visiem iesaku. Es noteikti šo filmu ik pa laikam atkal pārskatīšu.

0

3

Piesaistīt tu māki :D Vispār jau mani interesē šī tematika, kad tiek rādīta it kā pēdējā dzīves diena, ar visām tām lietām, kas spēj mainīt dzīvi šais 24h. Paldies par ieteikumu, un prieks, ka tev tā patika filma :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » A Single Man