TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas


Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas

Сообщений 21 страница 40 из 85

21

cravey написал(а):

ne tas lielais nervu satraukums

Uhh.. nemaz neatceros, kas pēdējo reizi būtu baigi satraukusies par skolu... bet tas laikam tāpēc, ka visu laiku man galvā skan ļaunā balstiņa, ka drīz jau vairs vispār nemācīšos (pabeigšu maģistrus un mani universitātes solā vairs neredzēt.. :D:D:D )

Tad gan lasīšu grāmatas (ja visas Kvinnas nepaspēšu izlasīt pa vasaru, tad varēšu to darīt pēc gada ;) ), skatīšos filmas un beidzot kārtīgi iemācīšos franču valodu... :D:D:D

0

22

Siikaa написал(а):

Uhh.. nemaz neatceros, kas pēdējo reizi būtu baigi satraukusies par skolu...

Man laikam vislielākais satraukums bija 10.klases ZPD aizstāvēšana - vislielākais satraukums pa visiem skolu kopgadiem. Bet tā satraukums bija arī pagājušajā gadā, kur bija Eiropas vēsturē mana gala prezentācija par 19.gs Angliju, bet tur tapē, ka gribēju labi pastāstīt. Un arī LV tautsaimniecības kursa darba aizstāvēšanas prezentācijā. Bet neviens no šiem satraukumiem nepārspēj satraukumu, kas bija pirms Braiena SP Olimpiskajās, Vankūverā... %-)

0

23

cravey написал(а):

Bet neviens no šiem satraukumiem nepārspēj satraukumu, kas bija pirms Braiena SP Olimpiskajās, Vankūverā...

Njā... laikam mācību ziņā man nekad nav bijis tik liels satraukums, kā pirms Brian programmām.. Tad parasti sirsniņa lēkā!!!  :love:

Ja tā padomā, man nebija tik liels satraukums pat pirms bakalaura aizstāvēšanas, vai visiem vidusskolas eksāmeniem, kā tāds man ir saistībā ar Brian sniegumu..  :unsure: Man laikam jāpārdomā savas prioritātes.. :D:D:D

cravey написал(а):

Bet tā satraukums bija arī pagājušajā gadā, kur bija Eiropas vēsturē mana gala prezentācija par 19.gs Angliju, bet tur tapē, ka gribēju labi pastāstīt.

Gan jau ka arī sanāca... tagad mācoties komunikācijas zinātnes noslēpumus varu pačukstēt, ka aizrautīga tēmas stāstīšana, kas neietver daudz vai pat pareizus faktus, rada labāku iespaidu un skatītāju vērtējumu, nekā faktiski nekļūdīgs, bet melanholisks un neaizraujošs stāstījums.. :D:D:D

0

24

Siikaa написал(а):

tagad mācoties komunikācijas zinātnes noslēpumus varu pačukstēt, ka aizrautīga tēmas stāstīšana, kas neietver daudz vai pat pareizus faktus, rada labāku iespaidu un skatītāju vērtējumu, nekā faktiski nekļūdīgs, bet melanholisks un neaizraujošs stāstījums.. :D:D:D

Yup, tā tam arī vajadzētu būt, tikai, lai to sasniegtu, nedrīkst satraukties :) Un tas ir pats grūtākais...

Okā, atkal sanāca offtopiks :D

0

25

cravey написал(а):

Okā, atkal sanāca offtopiks

Ak.. mēs sliktās meitenes.... :D:D:D

Отредактировано Siikaa (03.05.2010 14:29)

0

26

cravey написал(а):

lasot vari norēkties kā nevienā citā grāmatā

Es jau ķiķinu visu laiku, kopš sāku lasīt The Duke and I...
Fantastisks citāts precamo par meiteņu mātēm..: "You can run, but you never manage to hide from them".... :D:D:D:D
Ahhh.. nabaga vīrieši..  :rofl:

0

27

Siikaa написал(а):

Ahhh.. nabaga vīrieši..  :rofl:

Ai, Bridžertonu grāmatas ir kā vēl viena atsevišķa pasaule, un es dievinu to trako tanti no kuras visi bēg - lēdija Danburija laikam bij :D Tā ir foršā tante :D Manuprāt visrēcīgākā aina bija, kad Dafne un Saimons precas - hahahahaahah Hiacinte un Gregorijs rullē :D Man pat pārlasīt gribas tagad, kad rakstu un atceros :D

0

28

Nesaki priekšā...  :canthearyou:  :) gan jau rīt vakarā jau būšu izlasījusi un varēsim smieties kopā.. :D

0

29

Siikaa написал(а):

Nesaki priekšā...  :canthearyou:

Malču :D

0

30

Lasot grāmatu radās viena doma... interesanti zināt, ko domā tas arhibīskaps, kuram visu grāmatu varoņi prasa speciālo laulību licenci... līdz šim esmu lasījusi tikai vienu grāmatu, kurā laulības nav bijušas sasteigtas... :D:D:D:D

0

31

Siikaa написал(а):

Lasot grāmatu radās viena doma... interesanti zināt, ko domā tas arhibīskaps, kuram visu grāmatu varoņi prasa speciālo laulību licenci... līdz šim esmu lasījusi tikai vienu grāmatu, kurā laulības nav bijušas sasteigtas... :D:D:D:D

:D Nabaga onka jau būs sajucis, vai arī grāmatās viņš ir romantiskais tipāžs :D Eitherway, mēs to neuzzināsim, ja kāds kādreiz to neaprakstīs.

0

32

cravey написал(а):

Nabaga onka jau būs sajucis, vai arī grāmatās viņš ir romantiskais tipāžs

Es gan domāju, ka viņš vairāk domā.. tā izvirtusī jaunatne.. :D:D:D:D Un kā nekā, labāk atļauju izsniegt, nekā ļaut viņiem būt paklīdušiem... :D:D:D

Bet onka noteikti ir vīlies sabiedrībā.. :)

0

33

Siikaa написал(а):

Es gan domāju, ka viņš vairāk domā.. tā izvirtusī jaunatne.. :D:D:D:D

Maybe :D HHhahaha, īstenībā tas ir viens no maniem mīļākajiem teicieniem attiecībā uz mūsu paaudzi :D

0

34

cravey написал(а):

īstenībā tas ir viens no maniem mīļākajiem teicieniem attiecībā uz mūsu paaudzi

Nu ... nu ... man gan šķiet, ka esi vēl mazliet par jaunu, lai tā teiktu... :D:D:D

0

35

Siikaa написал(а):

Nu ... nu ... man gan šķiet, ka esi vēl mazliet par jaunu, lai tā teiktu... :D:D:D

Naaah, mēs ar draudzenēm bieži iesmejam par savu "vecumu" un apspriežam mūsdienu jaunatni :D

0

36

cravey написал(а):

mēs ar draudzenēm bieži iesmejam par savu "vecumu" un apspriežam mūsdienu jaunatni

es tā daru ar savu dzīvokļa biedreni.. vienreiz tā smējāmies par paziņām, un tikai pēc tam secinājām, ka paziņas ir vecākas par mums.. :D:D:D

0

37

Siikaa написал(а):

Lasot grāmatu radās viena doma... interesanti zināt, ko domā tas arhibīskaps, kuram visu grāmatu varoņi prasa speciālo laulību licenci... līdz šim esmu lasījusi tikai vienu grāmatu, kurā laulības nav bijušas sasteigtas...

:rofl: :rofl: :rofl:

cravey написал(а):

un apspriežam mūsdienu jaunatni

nu.. ziniet, jā, tādi laiki nu ir pienākuši, ka mēs varam runā par "mūsdienu jaunatni" :D nu, ne par savu vecumu, bet kaut dažus gads jaunākiem pat... :) atšķrības paliek arvien redzamās..

Ek, un vsp... atgādināji, ka man stāv 1 neizlasīta Kvinnas grāmatas angliski, pie kuras es vaētu mēģināt pieķerties... :D Jo Sers Filis man loooti patika ^^ Un Itālietes dienasgrāmata ar bija ok, lai gan ne tik laba, manā skatījumā :)

0

38

Paloma написал(а):

Ek, un vsp... atgādināji, ka man stāv 1 neizlasīta Kvinnas grāmatas angliski

Kāda?  :playful:

Paloma написал(а):

Un Itālietes dienasgrāmata ar bija ok, lai gan ne tik laba, manā skatījumā :)

šim es ar varu piekrist, kaut kas īsti nebija, bet nu, ja no Bridžertonu sērijas man jāizvēlas savs tops, tas būtu šāds:

1.The Duke and I
2. The Viscount who loved me
3. When he was wicked
4. To Sir Philip With Love
5. Romancing Mr. Bridgerton (lai gan no Bridžertonu vīriešiem man Kolins ir vismīļākais)
6. An Offer from a Gentleman
7. It's in his kiss
8. On the way to the wedding

0

39

man šķiet kāreiz tā.. The Duke and I, bet ja godīgi, e galīgi netceros vairs :D atvesta no Anglijas stāv jau gandrīz divus gadus :O mani vnk drusku biedē daiļliteratūras valoda :D

0

40

Paloma написал(а):

mani vnk drusku biedē daiļliteratūras valoda :D

Nevaig baidīties, tā ir superīga, atliek tikai iesākt  :crazy:

Paloma написал(а):

The Duke and I

:love: Saimons un Dafne, un mazie, nekontrolējamie Bridžertoni :D Nē viss, es dodos pārlasīt kāzu ainu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas