TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas


Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas

Сообщений 41 страница 60 из 85

41

jā, manas aizdomas attaisnojās par grāmatu - The Duke and I.. :) pat izmakšķerēju no grāmatlaukta - man šķiet man 1 plauktā grām.svešvalodās (angļu, krievu, spāņu) ir vairāk nekā vis'pārējā skapī kopā lv. :Dvarbūt drusku pārspīlēju, bet tuvu tam ir. :D zin kā, tās ir mazas... :)

0

42

cravey написал(а):

lai gan no Bridžertonu vīriešiem man Kolins ir vismīļākais

Bet viņš ir arī viss foršākais.. tāds prikolīgs, jautrs un mīlīgs...  :yep:

Lai gan tagad sāku lasīt The Viscount who loved me un man arī patīk... autorei ļoti labi ir izdevies saglabāt Antonija (vai arī latviski iespējams sanāktu Entonija) raksturu... Nevaru teikt, ka būtu sajūsmā par šo vīrieti... mazliet pablonds viņš ir (bet tikai attiecībās ar sievietēm, jo kurš normāls cilvēks iedomājas precēties ar to sievieti, jo viņā nekad neiemīlēsies, zinot, ka līdz ausīm samīlēsies viņas māsā... labi vien, ka viņus pieķēra.. :D )... bet galvenā varone gna man patīk.. Vispār Kvinnai ļoti labi sieviešu raksturi sanāk.. :)

Man vēl jāizlasa An Offer from a Gentleman, lai varētu lasīt stāstu par Kolinu...  :'(

0

43

Ak, kā sāku vakar lasīt Duke and I, tā šodien pie brokastīm un busā turpināju un negribēju beigt... :D kkā neērti vilkt šeit āra'to grāmatu, īpaši, jo viņa rozā vākos, tā ka moš ielādēšu no neta un lasīšu datorā... kamēr nav ko darīt te... :D gaidu Dafnes un Simona pirmo tikšanos!! ^^
Un jā, tas citāts par jaunu meiteņu mātēm, no kurām nevar aizbēgt, bija baigi labais :rofl:

0

44

Paloma написал(а):

Un jā, tas citāts par jaunu meiteņu mātēm, no kurām nevar aizbēgt, bija baigi labais

Tā dēļ vien grāmatu ir vērts lasīt.. :D:D:D:

0

45

Ek, nez šitos .lit kkā var dabūt normālā formātā? Jo praksē es tak programmas nevaru lādēt... :/ atradu netā, kur biki tālāk bija, bet tagad laikam tomēr vilkšu ārā savu rozā grāmatu un miers. :D tāpat darīt nav ko, tad kāda starpība ar ko es nodarbojos?

Ak, bet viņu pirmā tikšanās bija burvīga. :rofl:  nabaga Simons, neiedarbojās viņa prasmes uz Dafni. :D un abiem tāds šoks uzzinot, kas ir otrs :D

0

46

Paloma написал(а):

Ak, bet viņu pirmā tikšanās bija burvīga. :rofl:  nabaga Simons, neiedarbojās viņa prasmes uz Dafni. :D un abiem tāds šoks uzzinot, kas ir otrs :D

Vai ne.. man ar patika, vēl pie tam ļoti labi bija tas, ka tika vienkārši perfekti pasniegts Saimona iespaids! :D Man pat viņa palika žēl, kad viņš uzzināja, ka tā ir Dafne.. džekiņš tā centās un gribēja labu iespaidu atstāt.. bet tam pat īsti nebija jēgas, jo taču nedrīkst pavedināt labāka drauga māsu.. :D:D:D

Paloma написал(а):

Ek, nez šitos .lit kkā var dabūt normālā formātā? Jo praksē es tak programmas nevaru lādēt...

Es varu mājās apskatīties, vai ir iespējams pārglabāt citā formātā, tagad neesmu pie sava datora, un arī kaut kā negribas lādēt Reader iekšā.. :)

0

47

Siikaa написал(а):

Es varu mājās apskatīties, vai ir iespējams pārglabāt citā formātā, tagad neesmu pie sava datora, un arī kaut kā negribas lādēt Reader iekšā.. :)

Es jums varu pdf uztaisīt vai wordā :) Kurā labāk? Linkus salikšu ;)

P.S - Palo, man liels prieks, ka pievienojies, vismaz uz brīdi, mūsu grāmatinātoru biedrībai :D

0

48

Siikaa написал(а):

bet tam pat īsti nebija jēgas, jo taču nedrīkst pavedināt labāka drauga māsu..

aha, man patika tas draugu "bauslis" :rofl:

cravey написал(а):

Es jums varu pdf uztaisīt vai wordā  Kurā labāk? Linkus salikšu

nu, man vienalga... dod word, ja nu vajag kkā pielāgot, lai man ērtāk lasīt :) būšu ļooooti pateicīga!!! :) ja nu vēl sanāk kādas dienas sēdēt neko nedarot. Lai gan, ja ķeršos pie prakses pārskata + darbi, it kā nevajadzētu būt tādām pauzēm kā šodien.

Bet, man šķiet, ka es varētu drīzumā ķerties pie lasīšanas datorā. Ak jūs pavedinātājas... :D vienģi tā nevarēs transportā lasīt :'(

0

49

Paloma написал(а):

vienģi tā nevarēs transportā lasīt :'(

Izrēķini cik lapas vari izlasīt transportā un tās izprintē :D

Paloma написал(а):

nu, man vienalga... dod word, ja nu vajag kkā pielāgot, lai man ērtāk lasīt :) būšu ļooooti pateicīga!!! :)

Okz, tik darīts :) Bet es linkus rīt salikšu, šovakar nav iekšā.

Paloma написал(а):

Bet, man šķiet, ka es varētu drīzumā ķerties pie lasīšanas datorā. Ak jūs pavedinātājas... :D

:D

0

50

ak, es nevaru :rofl:
tas brīdis, kad Simons saprata, ka Māte pieņem, ka baumas par viņu varētu nebūt pateisas, un tad pamana viņas daudznozīmīgos skatienus... :rofl: ak, lieliski! :D nabadziņš...
Un šitas teikums vnk super:

And finally, she kind of sort of just  litte teeny bit actually wanted to dance with the duke.

:rofl:  ak, meitēn, un tu tici, ka kāds tam noticēs? :D

0

51

Paloma написал(а):

:rofl:  ak, meitēn, un tu tici, ka kāds tam noticēs? :D

:D Ak, kā es jūs apskaužu, ka jums šī visa sērija vēl priekšā  :love:

0

52

Nu, ck nu VISA, bet liela daļa jā ^^
haha, super :D kā man patī, kad ir gan humors, gan tādi brīži, kad sirds iesmeldzas un atmaigst. Piemēram, tas brīdis dejā, kad Dafne un Simons nopietni sarunājās par dzīves mērķiem. Eh

0

53

Saimons īstenībā ir riktīgs tortured hero  :(

0

54

cravey написал(а):

Saimons īstenībā ir riktīgs tortured hero

Un kā es tādus mīlu,, lai cik ari banāli tasvarbūt nebūtu :love:

0

55

cravey написал(а):

Es jums varu pdf uztaisīt vai wordā :) Kurā labāk? Linkus salikšu ;)

Paloma написал(а):

Bet, man šķiet, ka es varētu drīzumā ķerties pie lasīšanas datorā. Ak jūs pavedinātājas... :D vienģi tā nevarēs transportā lasīt :'(

Man vispār ir iepaticies tas rīdera formāts... vismaz sniedz kaut kādu grāmatai attālināta formāta iespaidu.. :) Un es tagad transportu izmantoju, lai apskatītos, kas tad notiek reālajā pasaulē.. jo citur gan darbā, gan mācībās viss pārsvarā notiek virtuāli.. :D Var visādas interesanta slietas redzēt...

Paloma написал(а):

:rofl:  ak, meitēn, un tu tici, ka kāds tam noticēs? :D

Nu bet tač nevar tā uzreiz sev atzīties, ka ir samīlējusies, tad jau sirds uz pusēm un asaras pa acīm tecēs.. :D:D:D Ja ne citus piemānīt, tad vismaz sevi.. ;)

cravey написал(а):

Saimons īstenībā ir riktīgs tortured hero  :(

Tas gan.. un varēja just, ka viņš tiešām grib Dafni apprecēt... arī tad, kad bija viņu pametis un saņēma vēstuli, ka viņa varētu būt stāvoklī.. viņš gribēja bērniņu.. viņām tikai ļoti bija bail, ka būs tāds pats briesmonis, kā viņa tēvs un sabojās savu bērnu dzīves.. Un man to viņa tēvu, kas pirmkārt iedzina Saimona māti kapā un otrkārt sabojāja visu Saimona bērnību un jaunību (uzskatot, ka grāmatā viņš jau ir pieaugušais), gribējās iekaustīt ar .. khmmm.. rungu...  :hobo:

0

56

tāāā... es jau paspēju kko uzķert, ko laikam nevajadzēja... Lūuuuuudzu turpmāk brīdiniet par spoileriem!!! :(

0

57

Paloma написал(а):

tāāā... es jau paspēju kko uzķert, ko laikam nevajadzēja... Lūuuuuudzu turpmāk brīdiniet par spoileriem!!! :(

Es jau biju domājusi, ka esi izlasījusi...  o.O  Sorry..  :blush:

No manis vairs ne vārdiņa, līdz nebūs ziņojums, ka esi jau sākusi nākošo...  :dontknow:

0

58

Nu, es esmu lasīšanas procesā. Un daudz es nepaspēju izlasīt, tik uzmest aci, uzreiz novērsos, tā ka... nav ti traģiski. :)
Un varat jau ar cravey runāt par grāmatu, bet pielieciet priekšā lieliem burtiem SPOILERIS un beigās ar, lai zinu, no kurienes atkal var sākt lasīt. :D

0

59

Vispār es pa šiem spoileriem iedomājos, jāparunā ar Alby, vai nav iespējama forumā tāda opcija, kā uzlikt "slēptos ziņojumus". Zinu, ka citur tādi ir. Tad spolerīgais teksts ir aizklāts un to atklāt var pēc paša vēlēšanās.

0

60

mm, būtu forši, ja tāda iespēja būtu ^^

Ak, Entonijs ir uzjautrinošs ar savu overprotectionism. Nabaga Simons un Dafne, kamēr iestāstīja sava plāna lietderīgumu. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas