TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas


Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas

Сообщений 61 страница 80 из 85

61

Paloma написал(а):

Ak, Entonijs ir uzjautrinošs ar savu overprotectionism.

Vai ne.. mani tas tā sajūsmināja.. tas bija tik mīlīgi!!!  :blush:  Tai brīdī man Entonijs, kā tēls tiešām iepatikās.. :D

0

62

1. postā ieliku linku uz grāmatām .doc! :)

0

63

paldies, liels!!! ^^

0

64

Siikaa написал(а):

Tai brīdī man Entonijs, kā tēls tiešām iepatikās.. :D

Entonijam nav ne vainas, viņš vnk īsts lielais brālis, kas par visiem rūpējas. Vnk pa to starpu viņš bišk par sevi bij piemirsis. Bet par laimi viņam ir Keita  :love:

0

65

Akkk, es jūtos kā kroplis - te nav ne winrar, ne tildes... :D nu ok, mājās atzipošu grāmatas ^^

Šobrīd lasu braucienu uz Grīnviču, man tā patīk lasīt to abu sarunas ^^

0

66

Paloma написал(а):

Akkk, es jūtos kā kroplis - te nav ne winrar, ne tildes... :D

Winrar jau brīva programma, nevari novilkt? :)

0

67

Es nevaru neko uzinstalēt uz šī datora. :D
Turklāt, tā gluži nav. ;) Tur jau tā lieta, ka winrar ir baigi viltīgi... īsti neatceros, kurš gadījums tas bija, bet karoče, uzņēmumiem par winrar ir jāmaksā ;)

0

68

Ā, nu tad jā :(

0

69

Akkk. Šovakar izlasīju ainu no tās balles vienas. Jau no paša sākuma tā bija fantastiska, bet, protams, arvien pieņēmās spēkā, kad viņi runāja uz balkona, kad Dafne aicināja Simonu uz dārzu, kad viņi skūpstījās un sarunas ar Antoniju laikā. Ak, es gandrīz apraudājos, ka viņš tik nolemti pilnīgi saka, ka nevar precēt viņu, ka nekad nevienu neprecēs. Auuuč :(
Un jā, daļu šīs ainas es izlasīju pa ceļam no pieturas uz mājām. :D vispār Mārupē tā viegli iet - acis grāmatā un tik dur taisni.. mašīnas nebraukā gandrīz... :D

0

70

Ak, Palo, grāmatu slimība ir nežēlīgi lipīga :D Un zāles pret to nav tik viegli atrast... Bet vienalga es priecājos, ka tev sāk parādīties nopietni simptomi :D

0

71

cravey написал(а):

Un zāles pret to nav tik viegli atrast...

A tādas ir?? Man uz šo mēnesi varētu noderēt.. :D:D:D

Bet vispār tā ir veselīga slimība.. jo paplašinās redzes loks, valodas zināšanas un apkārtnes uztvere... ;) Tikai ir viens negatīvs simptoms, ja sāk, tad parasti nevar beigt, līdz viss nav izlasīts... un tā kā Krista ir parūpējusies, lai mans lasāmo grāmatu saraksts tagad būtu par kādām 20 grāmatām, tad man ilgi miera nebūs.. ;) :)

0

72

Ai, es biju aizmirsusi, kā man patīk vēsturskie romāni :love: LABI vēsturiskie romāni! Ak, izlasīju līdz kāzu naktij, ieskaitot, nu tik skaisti, un tā kā man patīk :love:  mjāāā, es kļūstu pārāk sapņaina pēc šitādām grāmatām :D
Palika 100 lappuses, galvā jau sāk rosīties domas,ko lasīt pēc tam - ķerties pie sava grāmatplaukta vai mēģināt datorā nākamo Kvinnas :D

0

73

Paloma написал(а):

Palika 100 lappuses, galvā jau sāk rosīties domas,ko lasīt pēc tam - ķerties pie sava grāmatplaukta vai mēģināt datorā nākamo Kvinnas :D

Nu es iesaku nākošo Kvinnas grāmatu par Entoniju... super.. man patika.. tagad lasu par Kolinu (viņš ir vislabākais no brāļiem...  :love: )

0

74

Nu ko, esmu izlasījusi!!! Pa šodienu pusi gr'matas izlasīju. :D
Bijām ar mammu ar riteņiem uzMaximu (mašīna remontā), es paliku ārā sargāt, un, protams, ka man līdzi bija grāmata. Tak lasot to ainu, kad viņš galīgi piedzēries bija, es gandrīz izplūdu asarās ielas vidū :'( nu, acis slapjas bik bija tik un tā...
Ai, es vienkāršsi dievinu, nu tikļoti mīlu šādus tortured hero, mīlu, kad pārī problēmas ir pašā.. mīlu, kad šīs problēas ir oriģinālas un tik aizkustinošas. :'( Lai gan... jāatzīst, ka es drusku dusmojos uz Simonu, ka viņs laāk spitēs tēvam nekā sniegs Dafnei bērnu. Protams, var saprast viū, bet vienalga ribējās viņu drusku sapuriāt un uzkliegt, lai attopas. :D
Ai, un beigās, tas viss tik aizkustinoši, kā viņš atzīstas mīlestībā, kā tiek pāri naidam pret tēvu un atriebes vēlmei, bet atveras mīlestībai :love:  Un Dafne.. ai, cik viņa ir brīnišķīga! Vai varbūt viņa ir brīnišķīga, jo kkas viņā sasaucas ar to, kāda esmu (vai vismaz uz ko tiecos) es... Ehhh... Tik skaaaisti.. :)

0

75

ak jā, atcerējos vēl ko. Es vai mirstu ziņkārībā, kas ir Lēdija Whistledown! :D un man ir baigākās aizdomas, ka kāds no Bridžertoniem ar viņu apprecēsies, tā kā tika atklāts, ka viņa ir jauna. :D

P.S. es tikai domāju skaļi, lūdzu, neatklāt, vai manās aizdomās ir kāds patiesības grauds un kad tas atklāsies! :D

0

76

Paloma написал(а):

ak jā, atcerējos vēl ko. Es vai mirstu ziņkārībā, kas ir Lēdija Whistledown! :D un man ir baigākās aizdomas, ka kāds no Bridžertoniem ar viņu apprecēsies, tā kā tika atklāts, ka viņa ir jauna. :D

P.S. es tikai domāju skaļi, lūdzu, neatklāt, vai manās aizdomās ir kāds patiesības grauds un kad tas atklāsies! :D

*giggle*

Man prieks, ka jums patika "The Duke and I" :) Kā jums Gregorija šķaudīšana kāzu laikā? :D

0

77

cravey написал(а):

Kā jums Gregorija šķaudīšana kāzu laikā?

:rofl: man patika Dafnes un Simona reakcija uz to :D :D :D
ak, jautrie brālīši... :D

0

78

cravey написал(а):

Kā jums Gregorija šķaudīšana kāzu laikā? :D

Es tā sāku smieties līdz ar viņiem.. :) Viens no Kvinnas lielajiem plusiem ir tas, ka katram pārim ir sava pieeja...
Man patika visas no pagaidām izlasītajām (tikko sāku lasīt par Hiacinti) :) un sajūsminos par to, ka katrs pāris tiek attēlots citādāk.. katram savs stāsts un tie vīrieši ir nepārspējami... Ja sievietes lielākoties ir kaut cik saprātīgas, tad viņi ir mazliet dīvaini, katrs savā veidā.. sākot ar Simona apsēstību ar ieriebšanu tēvam, Entonija pārlieku lielo aizgādību pār brāļiem un māsām utt... :D:D:D:D Mīļi dīvainīši...  :love:

0

79

Aija, kā tev "When he was wicked"?

0

80

cravey написал(а):

Aija, kā tev "When he was wicked"?

Šovakar plānoju sākt... ceru, ka būs tik pat laba, kā "Romancing Mister Bridgerton".. jo tā noteikti pagiadām ir mana mīļākā grāmata... Dievinu Kolinu.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Džūlijas Kvinnas/Julia Quinn grāmatas