TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...


Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...

Сообщений 1 страница 20 из 96

1

Domāju, ka ir vērts atvērt vienu tēmu, kur aktīvie grāmatu lasītāji un vēsturisko romānu mīļotaji, var kopīgi sarunāt, kādu gramatu lasīt un tad šeit pārspriest. Vai arī vnk ieteikt kādu labu vēsturisko romānu pārējiem - es palīdzēšu ar ielādes linku atrašanu :)

Un tā...

Es pagaidām lasu Sāras Makleanas (Sarah Maclean) grāmatu "Nine Rules to Break When Romancing a Rake")
http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/n64/n323444.jpg
A lady does not smoke cheroot. She does not ride astride. She does not fence or attend duels. She does not fire a pistol, and she never gambles at a gentlemen's club.

Lady Calpurnia Hartwell has always followed the rules, rules that have left her unmarried - and more than a little unsatisfied. And so she's vowed to break the rules and live the life of pleasure she's been missing.

But to dance every dance, to steal a midnight kiss - to do those things, Callie will need a willing partner. Someone who knows everything about rule-breaking. Someone like Gabriel St. John, the Marquess of Ralston - charming and devastatingly handsome, his wicked reputation matched only by his sinful smile.

If she's not careful, she'll break the most important rule of all - the one that says that pleasure-seekers should never fall hopelessly, desperately in love . . .

Pagaidām esmu izlasījusi 12 nodaļas. Man patīk, nezinu kāpēc, bet stāsti par marķīziem un grāfiem man vislabāk patīk. Un šeit Ralstonam nav nekādas vainas, nepavisam nekādas :crazy:

0

2

cravey написал(а):

Domāju, ka ir vērts atvērt vienu tēmu, kur aktīvie grāmatu lasītāji un vēsturisko romānu mīļotaji, var kopīgi sarunāt, kādu gramatu lasīt un tad šeit pārspriest. Vai arī vnk ieteikt kādu labu vēsturisko romānu pārējiem - es palīdzēšu ar ielādes linku atrašanu

Jā, Cravey!! Malacis, ka atvēri šādu tēmu! Kā nekā vēsturiskie romāni man ir mīļākais žanrs  :love:

0

3

aNgeL написал(а):

Kā nekā vēsturiskie romāni man ir mīļākais žanrs  :love:

Man arī, dievinu vnk http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif Pateicoties visiem šiem romāniem īemīļoju britus, Angliju utt. Ahhh, tā vēsturiskā aristokrātijas pasaule, tik forši lasīt  :love: Īstenībā jau viņa nebija tik forša un ar laimīgām beigām, bet grāmatās viss vienmēr labi beidzas  :crazy:

0

4

cravey написал(а):

Domāju, ka ir vērts atvērt vienu tēmu, kur aktīvie grāmatu lasītāji un vēsturisko romānu mīļotaji, var kopīgi sarunāt, kādu gramatu lasīt un tad šeit pārspriest. Vai arī vnk ieteikt kādu labu vēsturisko romānu pārējiem

Yupiiii  :jumping:
Tagad man ir vēl viena tēma, ko šai forumā aktīvi lasīt un komentēt... :)

cravey написал(а):

Es pagaidām lasu Sāras Makleanas (Sarah Maclean) grāmatu "Nine Rules to Break When Romancing a Rake"

Ok.. tad sākšu ar šo grāmatu, lai varam pārrunāt un apspriest savas emocijas, un Kvinnas atstāšu mazliet vēlākam laikam.. :)

cravey написал(а):

Pateicoties visiem šiem romāniem īemīļoju britus, Angliju utt. Ahhh, tā vēsturiskā aristokrātijas pasaule

Es ar sevi varētu pieskaitīt pie vēsturisko romānu fana pulka... tās grāmatas liek aizsapņoties un pabūt citā pasaulē... :)

Šīs grāmatas bija viens no iemesliem, kāpēc izvēlējos ERASMUS ietvaros pusgadu pavadīt tieši UK, nevis Zviedrijā... :)

cravey написал(а):

bet grāmatās viss vienmēr labi beidzas

Un tieši tāpēc man patīk lasīt grāmatas par to laiku... bet dzīvot gan negribētu.... :D:D:D

0

5

Siikaa написал(а):

Ok.. tad sākšu ar šo grāmatu, lai varam pārrunāt un apspriest savas emocijas, un Kvinnas atstāšu mazliet vēlākam laikam..

Okā :D

Siikaa написал(а):

Šīs grāmatas bija viens no iemesliem, kāpēc izvēlējos ERASMUS ietvaros pusgadu pavadīt tieši UK, nevis Zviedrijā...

Nu es redz piešmaucu ar FR, bet es praksi gribētu iziet UK.

Siikaa написал(а):

Un tieši tāpēc man patīk lasīt grāmatas par to laiku... bet dzīvot gan negribētu....

Es gan gribētu padzīvot...grāmatu Anglijas 19.gs. :love: :D Hahahahha, uhh, visi tie smukiņie un foršie vīrieši, kas tur dzīvotu :crazyfun: Mūsdienu sieviete tak tur traka paliktu aiz laimes :D

0

6

cravey написал(а):

Hahahahha, uhh, visi tie smukiņie un foršie vīrieši, kas tur dzīvotu :crazyfun: Mūsdienu sieviete tak tur traka paliktu aiz laimes :D

Nu nezinu viss.. man jau ļoti pietrūktu jaunāko tehnoloģiju, kā piemēram, šī foruma, kurā pafanot par visiem tiem foršajiem vīriešiem... :D:D:D

cravey написал(а):

Nu es redz piešmaucu ar FR, bet es praksi gribētu iziet UK.

Es arī praksi gāju UK... iesaku... vismaz salīdzinot ar darbu LV, tur klienti ir jauki, smaidīgi un viņus sajūsmināja, tas, ka esmu ārzemniece... Pēc manas pirmās darba dienas visi pastāvīgie bibliotēkas lietotāji tik stāvēja manā rindā, lai dzirdētu, kā es runāju angliski (viņiem ļoti patika mans akcents), bet es savukārt fanoju par viņu tīro angļu valodu.. :D:D

Es atkal vēlētos kaut kad nākotnē mazliet pa Franciju gribētu padzīvoties.. redzēt kā tur ir.. :)

0

7

Siikaa написал(а):

Nu nezinu viss.. man jau ļoti pietrūktu jaunāko tehnoloģiju, kā piemēram, šī foruma, kurā pafanot par visiem tiem foršajiem vīriešiem... :D:D:D

Njā, es ar pa šito iedomājos un secināju, ka lai es spētu tur nodžīvot with no problemo, man vajadzētu kauč kādu kompja modeli, kam baterija tur mūžīgi bez uzlādēšanas un arī bezvadu netu, kas tur strādā un savieno mani ar šo pasauli :D Hhahaha, nja un vēl arī mobilo telefonu, kas tur strādā, lai var ar ģimeni sazvanīties, un vēl digitālo fočiku, lai visu var safočēt :D nJa, un tad var dzīvot arī 19.gs. :D Pat pie drēbem varētu pierast ( lai gan noteikti, ka vajadzētu vienu pāri džinsas, ko pavalkāt pa māju, kā arī kediņas un man noteikti vajadzētu maikas :D)

0

8

Khmmm.... Tu nu gan daudz gribi... Bez telefona vēl es varētu izvilkt, ja man būtu maģiskais dators ar maģisko netu, jo tad ar ģimeni caur skype sazinātos.... Tikai būtu jāatceras brīnumaino tehnoloģiju turēt slepenībā, ja ne vēl uz sārta, kā mazu raganiņu sadedzinātu.. :D:D:D

cravey написал(а):

Pat pie drēbem varētu pierast ( lai gan noteikti, ka vajadzētu vienu pāri džinsas, ko pavalkāt pa māju, kā arī kediņas un man noteikti vajadzētu maikas :D)

Ja neskaita ļoti romantiskos un neatvairāmos vīriešus, kas dzīvot period drama pasaulē, man tieši tās kleitas patīk visvairāk... Elegantas un klasiski skaistas, tādas, kas liek visiem tikai tevi ievērot...  :yep:

0

9

Siikaa написал(а):

Ja neskaita ļoti romantiskos un neatvairāmos vīriešus, kas dzīvot period drama pasaulē, man tieši tās kleitas patīk visvairāk... Elegantas un klasiski skaistas, tādas, kas liek visiem tikai tevi ievērot...  :yep:

Tapē jau es pierakstīju - ko pa māju valkāt, izejamie būtu tā laika tērpi. A džinsas, maikas un kedas tad, kad nolien klusā stūrītī ar savu maģisko datoru un klausās muzīk :D

Siikaa написал(а):

Bez telefona vēl es varētu izvilkt, ja man būtu maģiskais dators ar maģisko netu

Man mobilo vaig tamdēļ, ka man pulkstenis nav, un man modinātāju vaig :D Bet nu ok, gan iztiktu ar tā laika pulksteņiem. Vienīg tas cilvēks, kurš mani modinātu no rīta gan nebūtu laimīgs :D Ja nu vienīg tas būtu tas neatvairāmais vīrietis ar savām modināšanas metodēm  :insane:

0

10

cravey написал(а):

Vienīg tas cilvēks, kurš mani modinātu no rīta gan nebūtu laimīgs :D Ja nu vienīg tas būtu tas neatvairāmais vīrietis ar savām modināšanas metodēm  :insane:

Dabūtu tu tādu kreftīgu auklīti,kas no rīta aukstu ūdeni virsū lietu.. :D:D:D:D

Ja man nebūtu pulksteņa cilvēki drīzāk nebūtu laimīgi, jo es kādas divas h pirms celšanaš laika visus jau būtu pamodinājusi no garlaicības... :D:D:D

cravey написал(а):

Tapē jau es pierakstīju - ko pa māju valkāt, izejamie būtu tā laika tērpi. A džinsas, maikas un kedas tad, kad nolien klusā stūrītī ar savu maģisko datoru un klausās muzīk :D

Nē.. es uzvilktu mežģīņu naktskreklu un apsēstos istabā uz lielās palodzes (protams pirms tam aizbultējot durvis un aizvelkot aizkarus :D:D:D ) un izbuadītu uguns sprakšēšanu kamīnā, kamēr pa sociālajiem tīkliem čakarētos... :D:D:D

P.S. Sāku lasīt grāmatu... Man patīk.. galvenā varone točna kā es un sižets ar tāds interesants, vēl nebiju līdzīgu lasījusi... :) Kā sacīt jāsaka Vecmeitas rullē... :D:D:D

0

11

Siikaa написал(а):

P.S. Sāku lasīt grāmatu... Man patīk.. galvenā varone točna kā es un sižets ar tāds interesants, vēl nebiju līdzīgu lasījusi... :) Kā sacīt jāsaka Vecmeitas rullē... :D:D:D

Es ar tikko pabeidzu savu GP aizstāvēšanas prezentāciju taisīt, tagad biken pagulēšu un tad LASĪĪĪĪT  :crazy:

P.S - Lai ko mēs spētu atmest, i-nets vienmēr būs vajadzīgs kā ūdens :D

0

12

cravey написал(а):

Lai ko mēs spētu atmest, i-nets vienmēr būs vajadzīgs kā ūdens

O.. jā.... tāda tā jaunā informācijas paaudze ir.. :D

Ohh... man šī grāmata patīk... varoņi es īsti nevaru pateikt kā.. bet ir atšķirīgi.. viņu raksturi ir unikāli.. :) Lasu un nevaru beigt smaidīt.. :D:D:D

0

13

Siikaa написал(а):

Ohh... man šī grāmata patīk... varoņi es īsti nevaru pateikt kā.. bet ir atšķirīgi.. viņu raksturi ir unikāli.. :) Lasu un nevaru beigt smaidīt.. :D:D:D

Nu amazonē 50 vērtējumu summā viņai ir 4,5 zvaigznītes - tas ir ļoti labi  :flirt: Man ļoti patīk viņas brālis - Benediks, viņš tāds, tjipa pareizais, bet manuprāt ar īstajā kompānijā mēs redzētu arī viņa wild pusi  :crazy:

0

14

cravey написал(а):

Benediks, viņš tāds, tjipa pareizais, bet manuprāt ar īstajā kompānijā mēs redzētu arī viņa wild pusi

Es viņu gan par pareizo nesauktu... īstenībā no tās ģimenes viņš vienīgais ir pasīvs... viņam tikai vajag pamudinājumu, ko abas māsas spēj dot.. un tad nabadziņš pats nezina ko dara... :D:D:D:D

Man vispār ļoti patika, ka viņš viņu tiešām neatcerējās, pēc pirmās tikšanās reizes.. tas visu tādu reālu darīja...  :love:  Ohhh.... laba grāmata... Izlasīji visu?? :)

0

15

Siikaa написал(а):

Ohhh.... laba grāmata... Izlasīji visu?? :)

Not yet :) Man vēl te citi darbiņi bija jāpadara :)

0

16

Ufff, tā aina Ralstona studijā - HOT :insane:  Hahahaha, un Niks tēlo, ka piecērt Kallijai :D Hiihihi, malacīts'

0

17

cravey написал(а):

Hiihihi, malacīts

Jā... tas brālis bija ļoti foršs... visiem cauri redzēja un vienkārši pēc tam mazliet uzjautrinājās.... :D:D:D:D

Bet vispār man šai grāmatā ļoti patika viņu savstarpējie dialogi... Man viņi šķita tādi dziļāki kā citās grāmatas un tajos bija ļoti daudz nojaušamu, bet nepateiktu emociju...
Vēl man ļoti patika Kallijas raksturs.. it kā stipra sieviete, neviens nepateiktu, ka viņai sāp... bet iekšēji jūtīga un pārdzīvo...

Bet Ralstons, kā jau vīrietis, gurds, bet tai pašā laikā muļķis... un nesaprot, ka samīlējies līdz ausīm....  :love:

0

18

Ahh, šorīt pirms 5iem beidzu lasīt :D Vauu, nesaprotu, kamdēļ šo grāmau jau toreiz neizlasīju - burvīga  :love:

Siikaa написал(а):

Bet vispār man šai grāmatā ļoti patika viņu savstarpējie dialogi... Man viņi šķita tādi dziļāki kā citās grāmatas un tajos bija ļoti daudz nojaušamu, bet nepateiktu emociju...

Jā, es lasot sapratu, kam man ļoti patīk šīs autores rakstīšanas stils. Gribētu dabūt arī viņas pirmo grāmatu - "The Season", bet nevaru nekur atrast, kur novilkt.

Siikaa написал(а):

Bet Ralstons, kā jau vīrietis, gurds, bet tai pašā laikā muļķis... un nesaprot, ka samīlējies līdz ausīm....  :love:

Mamočki, es tai brīdī, kad viņš pēc viņu pirmās reizes piedvāja laulības, gribēju mest ar kādu smagu priekšmetu!! Nu kur var būt tik stulbs :D Nja, bet Kallija malacis, turējās pretī, zinot, cik ilgi viņa viņu jau mīlēja, vau, var tikai apbrīnot viņas spēku. Bet jā, mmm, Ralstons - what a man.... :insane: And the things he can do with his mouth... :insane:

Man ļoooti patika bildināšana bibliotēkā, kad viņa piekrita un Ralstons bija izstāstījis par savu māti - tā bija viena no emocionālākajām ainām, kādu šāda veida grāmatās esmu lasījusi. It kā ir bijušas līdzīgas, bet kā jau teicu, šai autorei ir labs un "dzīvs" rakstīšanas stils :)

Tagad es ceru, ka nākošajās grāmatās būs Džulianas (gribu, lai viņa pārmāca to Leitonas hercogu :crazy: ), Nika un Benedika stāsti, viņi arī ir pelnījuši happy ending  :flirt:

0

19

Izdomāju, ka tomēr pirms Kvinnas izlasīšu vēl vienu iesāktu grāmatu. Un kā zini, kā ne, vakar iesāku un ar man iepatikās :D

Kate Noble "Summer of you"
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51cIVud51xL._SL500_AA300_.jpg
Lady Jane Cummings is certain that her summer is ruined when she is forced to reside at isolated Merrymere Lake with her reckless brother and ailing father. Her fast-paced London society is replaced with a small town grapevine. But one bit of gossip catches Jane's attention- rumors that the lake's brooding new resident is also an elusive highwayman.

Jane must face the much discussed mysterioso after he saves her brother from a pub brawl. She immediately recognizes him from London: Byrne Worth, war hero and apparent hermit-whom she finds strangely charming. The two build a fast friendship, and soon nothing can keep this Lady away from Merrymere's most wanted. Convinced of his innocence, Jane is determined to clear Byrne's name-and maybe have a little fun this summer after all.

0

20

Woooohooo, tiko parakājos netā, un atradu, ka nākošā Sāras Makleanas grāmata ir..... - NIKA STĀSTS!!!! WOOOHOHOHOHO! Sliktā ziņa - jāgaida līdz oktobra beigām  :disappointed:
Anyways, grāmatas nosaukums ir "Ten Ways to Be Adored When Landing a Lord". He he, un te autores daži tīzeri :D

Ten Ways is the story of Lord Nicholas St. John, twin (younger by four minutes) brother of the hero of Nine Rules, Gabriel St. John, Marquess of Ralston.  I'm not going to share much about the plot of the book just yet...but in the spirit of A WEEK FROM THE RELEASE OF NINE RULES (omg omg yay!), I give you:

Nine Things That Do Not Appear in Ten Ways to be Adored When Landing a Lord
(Or, what happens when an author becomes too meta for her own good.)

    1. Justin Bieber
    2. Sexting
    3. The Zombie Apocalypse
    4. The phrase "Haters gonna hate."
    5. Virgin Widows
    6. The word "whose."
    7. Were-Turtles (although there is an *actual* turtle!)
    8. Internet dating
    9. Conan O'Brien (Jay Leno will appear in his place)

So...for those of you who are desperate for a little more information on Nick, I give you...

His full name.

Nicholas Raphael Dorian St. John

P.S - Un autore strādā arī pie Džulianas stāsta  :flirt:  YAY!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...