TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...


Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...

Сообщений 21 страница 40 из 96

21

cravey написал(а):

kad viņš pēc viņu pirmās reizes piedvāja laulības, gribēju mest ar kādu smagu priekšmetu!!

Nu es savā iztēlē ļāvu Kallijai viņam ar kaut ko iemest... jo nu bija pelnījis... :D:D:D

cravey написал(а):

Bet jā, mmm, Ralstons - what a man.... :insane: And the things he can do with his mouth... :insane:

hmmmmm... nav brīnums, ka meitenes viņam lipa klāt.. gan kār'tigas, gan paklīdušas (Operas dziedātāja bija diezgan noskaņota nelaist viņu vaļā.. :) )
Es ar negribētu laist... bet tā kā sevi vairāk saistu ar Killiju... tad drīzāk viņam ar kādu smagu beņķi iemauktu..  :mad:

cravey написал(а):

Tagad es ceru, ka nākošajās grāmatās būs Džulianas (gribu, lai viņa pārmāca to Leitonas hercogu :crazy: ), Nika un Benedika stāsti, viņi arī ir pelnījuši happy ending  :flirt:

Es ar iedomājos, ka Džuliana pārmācīs Leitonas hercogu, tā ka viņš nezinās, kur likties... un re Nika stāstu mēs jau dabūsim.. tad gan jau dabūsim arī Benedika....

Bet es īstenībā visvairāk gribētu tieši Džulianas stāstu dabūt dzirdēt (vai šai gadījumā lasīt)

Man ļoti patika autores rakstīšanas stils, tāds, kas spēj aizraut un nelaiž vaļā.. :)

P.S. Grāmatu ietekmē sāku kļūt ļoti poētiska...  :yep:

0

22

Siikaa написал(а):

Bet es īstenībā visvairāk gribētu tieši Džulianas stāstu dabūt dzirdēt (vai šai gadījumā lasīt)

Tikko izlasīju, ka Džulianas stāsts iznāks 2011. gadā :)

10 Ways is about Nick, Gabriel's brother. And in Summer 2011, Juliana gets her man...that's all I'll say about that right now!

Siikaa написал(а):

hmmmmm... nav brīnums, ka meitenes viņam lipa klāt.. gan kār'tigas, gan paklīdušas

Vai ne?!  :insane:

0

23

Koments par Benedika grāmatu:

Aside from Nick, Benedick is the character that I've received the most questions about -- my sister hounds me constantly about him getting his own book.

I'd love to write his story--I'm just trying to work out what kind of a woman he needs in his life. Ideas welcome!

0

24

cravey написал(а):

Tikko izlasīju, ka Džulianas stāsts iznāks 2011. gadā

:idea:

Noteikti viņas hercogs būs iedomīgs, uzpūtīgs vīrietis, kuram viņa ierādīs īsto vietu.. jo tai meitenei ir raksturs, kā krass tādam stāstam.. :)

Es gan nevaru iedomāties, kāda būs Nika līgava.. jo viņš ir pārāk saprātīgs (kā jau jaunākie ģimenēs.. :D ), lai nesaprastu, ka ir samīlējies... tad jau meitenei būtu jābūt tādai, kas nevēlas viņu... khmm.. varētu būt tīri aizraujoši.. :)

Un pats labākais, ka nākošajās grāmatās varēs izsekot Kallijas un Ralstona stāstam, kā tas turpināsies un cik tad bērnu viņiem būs.. :D:D:D

0

25

Siikaa написал(а):

Es gan nevaru iedomāties, kāda būs Nika līgava.. jo viņš ir pārāk saprātīgs (kā jau jaunākie ģimenēs.. :D ), lai nesaprastu, ka ir samīlējies... tad jau meitenei būtu jābūt tādai, kas nevēlas viņu... khmm.. varētu būt tīri aizraujoši.. :)

Hmm, man ar grūti iedomaties kāda varētu būt Nika līgava. Viņš tāds - pa gaisu mazliet tipāžs. Katrā ziņā, me domā, ka viņai jābūt pilnīgam Nika pretstatam, kas liek viņam pievērties dzīvajām formām :crazy: nevis tik daudz statujām :)

Siikaa написал(а):

Noteikti viņas hercogs būs iedomīgs, uzpūtīgs vīrietis, kuram viņa ierādīs īsto vietu.. jo tai meitenei ir raksturs, kā krass tādam stāstam.. :)

:D Nu noteikti, ka Leitonam jābūt Džulianas vīrietim. Savādāk nebūtu bijusi tā aina grāmatu veikalā un pēc tam spešal viņš izcelts ballē, kur Džulianu pirmo reizi oficiāli iepazīstnāja ar sabiedrību.

Siikaa написал(а):

Un pats labākais, ka nākošajās grāmatās varēs izsekot Kallijas un Ralstona stāstam, kā tas turpināsies un cik tad bērnu viņiem būs.. :D:D:D

Oi, cerēsim, dikti gribētos atkal par viņiem palasīt  :glasses:

Oki, es off, lai lasītu Džeinas un Mistera Vorta stāstu in Summer of you, tur ar sāk kļūt ineteresanti :shine:

0

26

cravey написал(а):

Katrā ziņā, me domā, ka viņai jābūt pilnīgam Nika pretstatam, kas liek viņam pievērties dzīvajām formām :crazy: nevis tik daudz statujām :)

Es domāju tāpat.. meitenei ir jābūt racionālai, vienkāršai, bet neatvairāmai... tādai, kas spēj sagrozīt galvu visiem.. :)

0

27

Ai, sakārdinājāt mani nenormāli :love:
Bet nu... netā es lasīt nevaru.. nu, pie datora... grūti manām ačēlēm... :( bet lasīt sagribējās ļoti :D vienalga ko :D

0

28

Paloma написал(а):

nu, pie datora... grūti manām ačēlēm... :(

:( Njā, ir jau kompītī grūti lasīt, bet nu, naudiņa reāli ietaupās tādā veidā. Vienīgi vari mēģināt pa mazām devām lasīt :)

Vispār baigi žēl, ka latviski netiek tulkots vairak vēsturisko romānu :(

0

29

nu, redzi, kā ir... Es kad pie datora.. es skatos seriālus utt. Es vnk sevi neaizdzītu līdz grāmatai. Un.. pa mazām devām...? Eeeem... nu zini, tas varētu būt sarežģīti :D bieži vien tas ir ļoti grūti :D
Un man patīk gramatu izmantot kā alternatīvu datoram... tā kkā :)

0

30

Paloma написал(а):

Un.. pa mazām devām...? Eeeem... nu zini, tas varētu būt sarežģīti :D bieži vien tas ir ļoti grūti :D

Ļooti labi tevi saprotu :D

Paloma написал(а):

Un man patīk gramatu izmantot kā alternatīvu datoram... tā kkā :)

Nu jā, tas ar, man arī patīk lasīt grāmatas turot viņās rokās, bet nu, maciņš (un istabas apjomi) neatļauj :(

0

31

cravey написал(а):

Nu jā, tas ar, man arī patīk lasīt grāmatas turot viņās rokās, bet nu, maciņš (un istabas apjomi) neatļauj

nu jā, tas saprotams :) redz, man arī kkā tā, ka neesmu tāds grāmatinators kā tu :rofl:  būtu gan jauki to mainīt, b kkā sanāk tā, ka dators paņem visu laiku... :/

0

32

Paloma написал(а):

redz, man arī kkā tā, ka neesmu tāds grāmatinators kā tu :rofl:

Man ar šķita, ka neviens nav tāds grāmatinators kā es, bet tad es iepazinos ar Aiju (Siiko) :D Domāju mūsu diskusijas izsaka visu :D

0

33

Paloma написал(а):

Ai, sakārdinājāt mani nenormāli :love:

Nu ja padosies kārdinājuma.. nenožēlosi... tiešām labas grāmatas... tagad centīšos visas izlasīt (esmu sev uzstādījusi to izdarīt līdz jūnija beigām) un pēc tam bombardēšu jūs visas ar savām mīļajām novelēm..  :love:

cravey написал(а):

Man ar šķita, ka neviens nav tāds grāmatinators kā es, bet tad es iepazinos ar Aiju (Siiko) :D Domāju mūsu diskusijas izsaka visu :D

Nebūtu sēdējusi.. būtu nokritusi no smiekliem...  :rofl:  Lai gan es pazīstu vēl vienu meiteni, kas arī ir apsēsta ar vēsturiskajiem romāniem... viņa bija tā, kas mani saslimdināja pirms kādiem 4 gadiem.. bet tagad es esmu tā, kas viņai piespēlē grāmatas, ko lasīt.. :D:D:D

cravey написал(а):

Nu jā, tas ar, man arī patīk lasīt grāmatas turot viņās rokās, bet nu, maciņš (un istabas apjomi) neatļauj

Nu ir jau vēl tāda iespēja, kā bibliotēkas.. tikai tajās ne vienmēr būs tā daiļliteratūra, kas nav iztulkota LV...

Paloma написал(а):

Un.. pa mazām devām...? Eeeem... nu zini, tas varētu būt sarežģīti :D bieži vien tas ir ļoti grūti :D

Nu man tas laikam ir neiespējami.. jo, ja grāmata ir interesanta, es pazūdu tās pasaulē, un mani ārā dabūt ir grūti.. ir bijis pat tā, ka es lasu grāmatu un māsa cenšas ar mani runāt, bet es nereaģēju, līdz viņa mani pabiksta.. :D:D:D
Vakar es sevi nevarēju piespiest iet čučēt, jo bija jālasa otrā Kvinnas grāmata... tagad sēžu darbā un miegu ciet, neskatoties uz to, ka esmu izdzērusi jau divas kafijas krūzes.. :D:D:D

Tāpēc meitenes.. nemācieties no manis, jo grāmatu lasīšanā, es neesmu labākais paraugs.. :D

0

34

Siikaa написал(а):

Nu ir jau vēl tāda iespēja, kā bibliotēkas.. tikai tajās ne vienmēr būs tā daiļliteratūra, kas nav iztulkota LV...

nu jāā... bet bibliotēkas man ir problemātiska lieta.. :D turklāt, jā, tur maz iespēju dabūt kko no ārzemju literatūras... :) nu, centrālajā varētu kko pameklēt, bet priekš tā jāpacenšas jūnija beigās tikt bez soda naudas dienā aiznest tās 2 grāmatas :D patiesībā, es neciešu šo sistēmu... nu pašiem vņiem sliktāk... Nu netiku es tajā dienā, kad vajadzēja aiznest, netiku pagājušā sestdienā, tad lai gaida... vē. Varētu jau pierakstīties Torņkalna, bet tagad jēga nav, jo nav ne jausmas, kur dzīvosim pēc mēneša.. tā kkā.

Siikaa написал(а):

Nebūtu sēdējusi.. būtu nokritusi no smiekliem...    Lai gan es pazīstu vēl vienu meiteni, kas arī ir apsēsta ar vēsturiskajiem romāniem... viņa bija tā, kas mani saslimdināja pirms kādiem 4 gadiem.. bet tagad es esmu tā, kas viņai piespēlē grāmatas, ko lasīt..

ek, moš jūs mani ar saslimdināsiet, nebūtu jau slikti :D man jau ļoti patīk lasīt, īpaši vēsturiskās :) tikai man vajag to atgdināt :D

Siikaa написал(а):

ir bijis pat tā, ka es lasu grāmatu un māsa cenšas ar mani runāt, bet es nereaģēju, līdz viņa mani pabiksta..

haha, šis man atgādina bērnību :rofl:  kad nebija man savs dators un vakaros principā tikai mamma sēdēja pie kompja, tad es daudz lasīju, un māsa nebija baigā lasītāja.. viņa gribēja ar mani kko kopā darīt. Līdz ar to, protams, viņai nepatika, ka es lasu un viņai patika traucēt :D

Siikaa написал(а):

Vakar es sevi nevarēju piespiest iet čučēt, jo bija jālasa otrā Kvinnas grāmata... tagad sēžu darbā un miegu ciet, neskatoties uz to, ka esmu izdzērusi jau divas kafijas krūzes..

nu, tā kā es tikai sāku lasīt, tad saprāts tomēr uzvarēja, jo es jau iepriekšējās 3 naktis diez ko labi nebiju izgulējusies.. :D

Siikaa написал(а):

Tāpēc meitenes.. nemācieties no manis, jo grāmatu lasīšanā, es neesmu labākais paraugs..

:O es gan teiktu tieši otrādi! :D

0

35

Paloma написал(а):

haha, šis man atgādina bērnību :rofl:  kad nebija man savs dators un vakaros principā tikai mamma sēdēja pie kompja, tad es daudz lasīju, un māsa nebija baigā lasītāja.. viņa gribēja ar mani kko kopā darīt. Līdz ar to, protams, viņai nepatika, ka es lasu un viņai patika traucēt :D

Tā kā man vēl ir brālis, tad māsa varēja viņu tracināt ārā, kamēr es savā pasaulītē lasīju.. :D:D:D

Paloma написал(а):

:O es gan teiktu tieši otrādi! :D

Nu labi.. varbūt esmu fanātisks lasītājs, bet parasti aizmirstu par visu citu, kas notiek apkārt (tai skaitā darbu un mācībām), tāpēc nemaz tik pozitīvi nav.. ;)

0

36

Siikaa написал(а):

Nu labi.. varbūt esmu fanātisks lasītājs, bet parasti aizmirstu par visu citu, kas notiek apkārt (tai skaitā darbu un mācībām), tāpēc nemaz tik pozitīvi nav..

nu ok, tādā ziņā nav pozitīvi... Bet lasīšana ir apsveicama ^^ katrā ziņā, es labprāt vairāk laika veltītu lasīšanai, nevis iegrimtu datorā. kaut kā nesanāk tā, kā gribētos.

0

37

Paloma написал(а):

nu ok, tādā ziņā nav pozitīvi... Bet lasīšana ir apsveicama ^^ katrā ziņā, es labprāt vairāk laika veltītu lasīšanai, nevis iegrimtu datorā. kaut kā nesanāk tā, kā gribētos.

Tā kā pēdējās grāmatas esmu lasījusi datorā, tad tāpat sēžu pie kompja.. :D:D:D

Bet ja uzliek pareizos monitora hercus, tad viss ir it kā Ok.. un acis tiek mazāk bojātas.. (mierinu sevi ar tādu domu, kas teorētisko esot pareiza.. :D )
It kā monitoram jābūt vismaz 75 Hz spilgtumam, mazāk esot kaitīgs acīm.. :)

0

38

Paloma написал(а):

ek, moš jūs mani ar saslimdināsiet, nebūtu jau slikti :D man jau ļoti patīk lasīt, īpaši vēsturiskās :) tikai man vajag to atgdināt :D

Nav problēmu, Palo :D Eh, jauki man bija palasīt jūsu diskusiju ;) Es ar vakar turpināju lasīt savu "Summer of you" un baaaa, viens moments, vauuu, es ir starā, tagad pēc brīža turpināšu un cerams šovakar pabeigšu lasīt ;) Tad ķeros pie Kvinnas abām neizlasītajām grāmatām  :love:

P.S - Palo, tu esi apskatījusi diskusiju par Vampire Academy grāmatu sēriju? Mēs tevi varētu mēģināt ar šīm gramatām iekārdināt, jo tās arī taustāmā veidā var sadabūt tepat LV :)

0

39

Siikaa написал(а):

Bet ja uzliek pareizos monitora hercus, tad viss ir it kā Ok.. un acis tiek mazāk bojātas.. (mierinu sevi ar tādu domu, kas teorētisko esot pareiza..  )
It kā monitoram jābūt vismaz 75 Hz spilgtumam, mazāk esot kaitīgs acīm..

erm, un kā to zināt/uzlikt utt?

cravey написал(а):

Palo, tu esi apskatījusi diskusiju par Vampire Academy grāmatu sēriju? Mēs tevi varētu mēģināt ar šīm gramatām iekārdināt, jo tās arī taustāmā veidā var sadabūt tepat LV

neesmu gan... :D erm.. nuuu... lieta tāda, ka nopirkt es šobrīd neko nevaru, diemžēl. ;) Nu ok, ne gluži NEKO, jo plānoju tuvākajā nākotnē aizstaigāt turpat netālu no prakses vietas, pie Lido uz to krievu grāmatnīcu un pamedīt tur kādus romānus zem lata, ko tur var dabūt.. :D

0

40

btw, tēmas nosaukumā ir "Rakes" - vai kāda var paskaidrot, kā šis vārds tulkojas? Jo tas, ko man piedāvāja Tilde gluži neiet kopā ar to, kam ta aptuveni vajadzētu būt :d jo nozīmi no konteksta aptueni saprotu, bet gribētos uzzināt, kas īsti tas ir :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...