TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...


Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...

Сообщений 41 страница 60 из 96

41

Rake=Scoundrel=Rogue
Hmm, kā lai pasaka, lv baig grūt. Principā tie ir tie visi bad boys, kas salaiž ar visām pēc kārtas. Vēsturiskajos romānos tie, kam ir vairākas mīļākās, kas flirtē uz nebēdu, ap kuriem riņķo daudz nostāstu par pavedinātām sievietēm (dažos gadījumos arī jaunajām debitantēm :D)

P.S - biš pamainīju nosaukumu. Vesturisko romānu tēma nedrīkst būt bez vārda "lords"  :insane:

0

42

nu skaidrs, paldies, apmēram tāds bija arī mans priekšstats :D

0

43

Paloma написал(а):

erm, un kā to zināt/uzlikt utt?

Tam vajadzētu būt iespējamam pie Deskopa propertijiem.
Man ir Vista un tad ceļš ir -. Deskop, labais taustiņš - > Personalize -> Display Settings - > Advanced Settings - > Monitor - . Un tad, ja monitors nodrošina citus Hz, tur var izvēlēties.... Ja ir XP, varu rīt darbā apskatīties, kāds tad ceļš ir tur... bet vajadzētu tāpat būt kaut kur pie Deskopa opcijām.. :)

0

44

nu, man win7 tā ka Vistas ceļš bija noderīgāks :D bet man stāv tikai 60Hz :(

0

45

Paloma написал(а):

bet man stāv tikai 60Hz :(

Tad sanāk, ka monitors nenodrošina iespēju nomainīt... Man vecāku datoram tas pats, nevar uzlikt citus, kā tik 60...  :sceptic:

0

46

Awww, izlasīju "Summer of you" - I'm now feelin' so fuzzy inside  :flirt: Riktīgi jauka grāmatiņa :)

0

47

cravey написал(а):

Awww, izlasīju "Summer of you" - I'm now feelin' so fuzzy inside  :flirt: Riktīgi jauka grāmatiņa :)

Es ceru, ka varēšu šai nedēļas nogalē pabeigt Viscount who loved me un tad lēnām iesākt kādu citu grāmatu (iespējams, ka Summer of You)... bet pēc divām nedēļām (būs man mazāk jāmācās), varēšu lasīt acis neatraudama... :D

0

48

Es vakar iesāku "The Earl's Forbidden Ward" by Bronwyn Scott :) Pagaidām patīk  :flirt:

0

49

Šīs ir tās 2 grāmatas, kuras tagad gaidu - par kurām pēdējo reizi pie Alby stastīju:

How to Beguile a Beauty by Kasey Michaels (iznāk 25/05/2010)
http://www.kaseymichaels.com/how_to_beguile_a_beauty.jpg

When her beloved dies in battle, Lady Lydia Daughtry assumes she'll never love again. Until a deliciously handsome duke awakens a part of her she never knew existed. But how can she have such feelings for Tanner Blake, who is a constant reminder of all she has lost?

Tanner Blake, duke of Malvern, promised his dying friend he'd take care of his "dearest Lyddie." So how dare he covet the lush, lovely young woman for himself—especially since he is all but betrothed to another? His solution: find Lydia a suitable husband immediately. But when both their lives become fraught with mystery and danger, Tanner's vow becomes intensely personal…renewing his desire to keep Lydia by his side forever.

Ielādes links: http://www.megaupload.com/?d=LD3ZWMVQvai
http://www.sendspace.com/file/o75qq9

un otra

Tempting the Marquess: A Weston Novel by Sara Lindsey (iznāk 01/06/2010)
http://3.bp.blogspot.com/_Wvav-uUB1G0/S0yzCQHn14I/AAAAAAAAG50/mv0GJztNJjA/s320/temptingthemarquess_200x326.jpg

While Olivia Weston loves matchmaking and romantic novels, she intends to make a suitable match. But first she wants an adventure, and when given the opportunity to visit a reclusive widower living in a haunted castle, Livvy can’t possibly resist.

After his wife’s death, Jason Traherne, Marquess of Sheldon, shut his heart to everyone but his son, and until now he has succeeded in maintaining his distance. But there’s something about Livy – her unique blend of sweetness and sensuality – that tempts him beyond all reason.

Though there’s nothing suitable about the feelings he inspires in her, Livvy can’t help falling for the marquess. But can she persuade him to let go of the past and risk his heart again?

0

50

Iepriekšējā postā ielādes links uz Kasey Michaels grāmatu "How to Beguile a Beauty"!

Johaidī, žēl, ka rīt tik gara diena, varētu lasīt  :'(

0

51

Tāksī, izlasīju pa šo nedēļas nogali BURVĪGUS DIVUS VĒSTURISKOS ROMĀNUS!!! ABER LIELISKI :)

Pirmajā ir netipisks sižets. Ja parasti klusā un kautrīgā meitene iemīlās bad boy, tad šoreiz bad boy ir iemīlējies klusajā meitenē. Un bāc, es visu grāmatu tik ļoti jutu līdzi džekam. It kā viņš var dabūt jebkuru sievieti, bet ne to, kuru ir mīlējis jau gadiem, jo uzskata, ka nav viņu pelnījis dēļ saviem bad boy gājieniem. Akk, burvīgs, BURVĪGS!!! Plus vēl ļoooti daudz humora iekšā ;) Kaut kas uz Kvinnas stila pusi. Un tātad:

To Wed a Wicked Earl
http://www.oliviaparker.net/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/webassets/smcover.jpg
He's on the hunt for a bride . . .

Adam Faramond, Earl of Rothbury, needs to find a wife—immediately!—or his beloved grandmother will leave him penniless. But Adam, an unrepentant rake, would reform for only one woman, the woman he's lusted after—and loved—for years. It's rather unfortunate, then, that Miss Charlotte Greene would never consent to be the blushing bride of a rogue . . . or so he thinks.

Charlotte believes that the earl, the only man whose touch leaves her trembling, would never want a woman like her. Weary of her wallflower ways, Charlotte decides that a friendship with the earl just might give her the excitement she desires. Keeping their true feelings hidden, she and Adam plan a sham ceremony to placate the dowager. But when the "marriage of convenience" takes an unexpected turn, will Charlotte and her wicked earl finally reveal their irresistible, unforgettable love—and delight in a lifetime of passion?

Ielādes links: http://www.mediafire.com/?g4jgjmzxdju

Otrais ir mazliet skumjāks, bet tāpat superīgs  :love:

The Perfect Stranger
http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/n31/n157160.jpg
With her signature spirit, Faith Merridew has left everything she’s ever known for the man she thought was the love of her life. Instead he leaves her name—and dreams—in the dust. That is, until she crosses paths with Nicholas Blacklock, a Waterloo veteran, who offers to save her reputation with a marriage of convenience.

A hardened soldier, Nick hides a deadly secret—and tries to keep Faith at arm’s length. But even though Nick can command legions of men with a word, his orders go sweetly ignored by his convenient bride. And as they come to know one another more deeply, she brings out in him things he thought dead: gentleness, laughter…and love…

Ielādes links: http://www.mediafire.com/?wyiindzvzmk

0

52

aii, cravey, kārdinātāja! Izskatās tik sasodīti labi! :'(
Bet šaubos, ka saņemšos datorā lasīt... eh.

0

53

Paloma написал(а):

Bet šaubos, ka saņemšos datorā lasīt... eh.

Nu es varu pasūtīt, un nopārdot katru pa 3Ls. Tad kopā 6Ls. Ja kādā brīdī maciņš atļauj, tad saki ;)

0

54

cravey написал(а):

To Wed a Wicked Earl

Šitā ļoti ieinteresēja... Pa Jāņu laiku izlasīšu (gan jau arī vēl kādu citu grāmatu klāt) un tad ziņošu savas domas.. :)

0

55

cravey написал(а):

Nu es varu pasūtīt, un nopārdot katru pa 3Ls. Tad kopā 6Ls. Ja kādā brīdī maciņš atļauj, tad saki

nu, ja es varēšu atļauties grāmatas, tad pirmās sarakstā būs VA laikam.. :D citādi jau cena ļoti pieņemama ^^

0

56

Paloma написал(а):

nu, ja es varēšu atļauties grāmatas, tad pirmās sarakstā būs VA laikam.. :D

Par šo nestrīdos, tās grāmatas vajag kolekcijā noteikti :)

0

57

Izlasīju The Perfect Stranger...patika, jauka grāmata :) Man jau bija tāda nojauta, ka ar Nikolasu kaut kas nav īsti kārtībā un visu laiku bažījos vai tiešām nebūs laimīgas beigas, bet prieks, ka galu galā bija laimīgi...tik kaut kā bik neticams likās tas pats seanss, bet nu nestrīdēšos par lietām, ko nezinu. :P

0

58

cravey написал(а):

To Wed a Wicked Earl

Fantastiska grāmata... Sāku lasīt un pabeidzu tikai naktī, jo nevarēju atrauties.. it kā tikai 300 lpp, bet ahhh... radīja tādas emocijas... tiešām es arī (gluži kā Krista) jutu līdzi džekam un pārdzīvoju... :) Vispār it kā grāmata diezgan tipiska varētu šķist, taču tajā bija arī kaut kas tik netipisks un atšķirīgs no citām... Iesaku visām izlasīt.. :)

0

59

Siikaa написал(а):

Fantastiska grāmata... Sāku lasīt un pabeidzu tikai naktī, jo nevarēju atrauties.. it kā tikai 300 lpp, bet ahhh... radīja tādas emocijas... tiešām es arī (gluži kā Krista) jutu līdzi džekam un pārdzīvoju... :) Vispār it kā grāmata diezgan tipiska varētu šķist, taču tajā bija arī kaut kas tik netipisks un atšķirīgs no citām... Iesaku visām izlasīt.. :)

Jā, pilnībā piekrītu...aizraujoša grāmata!!! :love:  Es pat teiktu, ka līdzīga Maknotas stilam un līdz ar to man šausmīgi patika  :blush:  Es arī nevarēju atrauties un pus dienas laikā izlasīju :D Ļoti labi attēlotas emocijas...un dialogi brīžiem lika smieties..un, protams, neiztiku bez līdzi jušanas galvenajam varonim :) Grāmata, kas uzlabos garastāvokli. Arī iesaku visām izlasīt!  :glasses:

0

60

sigsaster написал(а):

un, protams, neiztiku bez līdzi jušanas galvenajam varonim :)

Jū, cik gan bieži mēs tik ļoti varam just līdzi riktīgam rake :D Bet vispār pats sižets grāmatai riktīgi netipisks, ka džeks, kurš var dabūt jebkuru iemīlas "pelēkajā pelē" un tik ļoti pārdzīvo, jo domā ka nav viņas vērts  :(

sigsaster написал(а):

tik kaut kā bik neticams likās tas pats seanss, bet nu nestrīdēšos par lietām, ko nezinu. :P

Man patika tā pārdabiskā pieskaņa, jo reāli tas bija vienīgais veids kā Nikolasu glābt :) Tad jau vēl nebija rentgeni ar kuru palīdzību to plāksni atklāt un izoperēt ar high-tech ierīcēm.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...