TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...


Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...

Сообщений 61 страница 80 из 96

61

Pēdējo trīs nedēļu laikā izlasīju gandrīz visas elektroniskās grāmatas (biju saglabājusi tās savā datorā.. :) ).. Tagad ik pa brītiņam ieteikšu dažas...

Man ļoti patika Lisas Kleypas Wallflowers sērija, četras diezgan īsas grāmatiņas, bet ļoti interesantas.. noteikti iesaku izlasīt visām.. :)

Un es vienkārši dievināju Julia Quinn To Marry A Marquis... :D:D:D bet nevaru stāstīt, ko tieši dievināju, jo tad izjaukšu lasīšanas prieku citām.. :)

0

62

Kā būtu, ja "Pride & Prejudice" darbība risinātos 21.gs.? Ieskatam - Lizijas e-pasts :D
http://www.email-marketing-reports.com/images/elizabeth.gif

Pārsmējos :D

0

63

Gribēju padalīties savā priekā... aizvakar sēdēju un domāju.. baigi negribas mācīties... jāiztīra un jāsakārto datora dokumenti... sāku kārtot un ziniet.. uzgāju divas elektroniskās grāmatas, ko vēl nebiju izlasījusi... :O pati biju pārsteigta, bet baigi priecīgā.. vienu jau izlasīju.. tagad lasu nākošo.. esmu sajūsmā.. man tā patīk Kvinna... :)

0

64

Yay, jauki :) Man stāv te viena no tagad pasūtītajām grāmatām - vēsturiskā :) Kādā brīvākā brīdī izlasīš :D

0

65

Mary Balogh - A Christmas Promise
http://dearauthor.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/11/Screen-shot-2010-11-15-at-9.15.58-AM-183x300.png

Weddings are supposed to be joyous occasions—especially when a couple seems as well matched as Randolph Pierce, Earl of Falloden, and his bride-to-be, Eleanor Transome. Ellie brings to the marriage a vast dowry, while Falloden, though distant, is handsome, tremendously desirable, and possessed of a title most young ladies can only dream of sharing.

Yet Ellie is not most young ladies. She knows that she must honor her dear father’s dying wish for her to wed the proud earl, but she dreads a lifetime in a union without love—and how can Falloden claim to love her when he married her only for her fortune? As Christmas descends upon the Falloden manor, the warmth of the season may yet melt away the trappings of duty and wealth, leaving behind only a man and a woman destined for each other’s arms.

Ielādes links (pdf): http://www.megaupload.com/?d=5QWTTJC1

Ļoti, ļoti skaista un jauka grāmata, ko izlasīt Ziemassvētku laikam tuvojoties :) Iesaku visiem :)

0

66

cravey написал(а):

ko izlasīt Ziemassvētku laikam tuvojoties

Tā kā man jau ir aptrūkušās Ziemassvētku dziesmas, tad jāpalasa kaut kas. Noteikti izlasīšu.

0

67

Super, Inetux ;)

Es noteikti pēc šīs pameklēšu vēl kādu grāmatiņ pa Z-svētku tēmu, ja būs labas, tad ielikšu vēl kādai linku ;)

0

68

cravey написал(а):

Es noteikti pēc šīs pameklēšu vēl kādu grāmatiņ pa Z-svētku tēmu, ja būs labas, tad ielikšu vēl kādai linku

Super.. es jau te sāku pārlasīt visas iepriekšlasītās, jo gribās atkal šo grāmatu noskaņu izjust.. :)

0

69

cravey написал(а):

Ļoti, ļoti skaista un jauka grāmata, ko izlasīt Ziemassvētku laikam tuvojoties  Iesaku visiem

Tiešām ļoti jauka grāmatiņa, kas radīja gaišu Ziemassvētku noskaņu....tā vieta (Grenfell), sniegs, ugunskurs, baznīca, Betlemes zvaigzne un cilvēku siltās sirdis...  :)

0

70

Vakarnakt beidzot pabeidzu lasīt. Tiešām skaita grāmata. Uzdzina Z-svētku noskaņu.

0

71

awww, man prieks, ka jums patika :) man tagad nebūs laika lasīt, visādi darbi skolai priekšā :sceptic:

0

72

cravey написал(а):

man tagad nebūs laika lasīt, visādi darbi skolai priekšā

es sataisīju savu darbu taistīšanas plānu un ierēķināju tajā lasīšanas laiku, lai varu arī atpūsties... :)

0

73

Lasu tagad grāmatu "What I Did for a Duke" un vienā vietā gandrīz apčurājos no smiekliem  :rofl:  :rofl: Ielikšu jums ar to momentiņu. Settings ir balle augstmaņu vasaras mājā. Grāmatas sākuma daļa. Meitene ir viena no galvenās varones draudzenēm, jauna meitene ap 20. Vīrietis ir galvenais varonis pie 40 gadiem :D Tāds labais :D Karoč lasiet :D

Lady Blenkenship looked this way and that, her big eyes assessing the crowd to see if anyone was looking directly at them at the moment.
“Would you like to see my . . . sketches?”
She asked it with her eyes downcast, peering flirtatiously up at him through her lashes.
Her sketches?
Was he being propositioned in a crowded salon? Did she intend to lure him up to her chamber? Did he mind? It was a complication, if Lady Blenkenship intended to seduce him, but he was no stranger to complications.
“Show me your sketches, Lady Blenkenship,” he said softly, with the smile he reserved for innuendo.
She instantly reached down behind the settee behind her and produced, to his astonishment, a sketchbook and handed it to him.
“Go on,” she urged on a whisper. “Tell me what you think.”
She’d clasped her hands in front of her, then brought them nervously up to her mouth. Her big eyes liquid with nervous anticipation.
What on earth would he find in it? He looked about the salon just as she had. This way and that, ensuring no one was looking directly at him. He hoped he’d find nudes and was at the same time rather worried he would.
He opened her sketchbook furtively. He turned the first page up by one corner, took a peek. And then he turned it all the way over.
He stared for a good long time at the first drawing.
She nearly bounced on her toes awaiting his verdict.
“Lady Blenkenship?”
“Yes?” she said breathlessly.
“This is a kitten. In a basket.”
She nodded eagerly.
“This is a sketch of a kitten in a basket.”
A fluffy, big-eyed kitten was sitting neatly in a round basket, paws draped over the edge.
“Do you like it?” Millicent was practically nibbling on her knuckles with nerves.
“It’s a kitten in a basket,” he pointed out slowly. As if this was answer enough.
“Look at the next one,” she urged excitedly.
He gingerly turned the page. He stared.
“It’s . . . kittens playing with a yarn ball.” Something like hysteria tinged his voice.
“Ginger, Tom, and Molly!” she announced, stabbing a brown-gloved hand over their images as she announced their names. The amber stones on her bracelet clinked together. “Aren’t they precious?”
He slowly turned the pages, one by one. One by one. Kittens playing with a string. Kittens lapping milk. Kittens sniffing flowers.
“Lady Blenkenship?”
“Yes?”
“Do you like kittens?”
“Oh, I do!” she confided breathlessly.
He sighed, handed the sketchbook back to her, and to her astonishment promptly abandoned her and wended his way through the crowd.
He didn’t dislike kittens. But life was too short to continue this conversation.

Ja kāds grib linku uz grāmatu varu ielikt, visur netā baigi labās atsauksmes es ar līdz šim esmu starā  :rofl:

0

74

Izlasīju, wow, tāds emotional rollercosters. Man šitā pirmo reizi gandrīz (pirms tam tik tā īsti VA šo efektu panāca) - pat nevar izstāstīt. Šī grāmata bija dīvaina. Sākumā likās, ka sviesc. Bet pēc tam, tas ir it kā tu pats kļūsti par ABIEM varoņiem, nevis konkrēti vienu, bet ABIEM. Tu jūti zināmā mērā, to ko viņi jūt. OMG, tik tiešām, šī grāmata bija maģiska. Un beigās, OMG, beigas bija ideālas, galvenais varonis ir ģeniāls. Kas neriskē, tas nevinnē sayings vēl nekad nav bijis patiesāks  :love:

Visiem, kas vēlas - Julie Anne Long "What I did for a duke":

0

75

cravey написал(а):

Visiem, kas vēlas - Julie Anne Long "What I did for a duke":

Ui.. ka es vēlos.. super gabaliņš... :D:D:D:D

0

76

LOL, Aijuc, man iepatikās mūsu grāmatu sarunas tvitterī :D

0

77

cravey написал(а):

LOL, Aijuc, man iepatikās mūsu grāmatu sarunas tvitterī

Me too... :D

0

78

OMG, ladies, jums šitā kņiga ir vnk jāizlasa. Es tikko iesāku un burtiski katrā lapā smejos tā ka asaras birst :D Eloisa James "When Beauty Tamed The Beast":
http://www.megaupload.com/?d=5CW52O2A

Un šī - Julia Justiss "The Untamed Heiress". Šī savukārt ir labākā grāmata ko pēdējā laikā esmu lasījusi tieš emocionālā ziņā. Nebiju raudājusi pie grāmatas kopš VA. Bet šeit, ārprāc, es varu citēt galveno varoni "You amazing girl!" Tas ko viņa pārcieta, tas bij vnk vārdos neizsakāmi. Un Ādams, aahhh, tāds superīgais  :love:
http://www.mediafire.com/?bvsdex4tid24cqm

Karočen šīs divas grāmatas is a MUST READ!

0

79

OMG, es tūliņ apčurāšos  :rofl:
Situācija grāmatas sākumā - visa Londona domā ka Linnita ir stāvoklī. Bet viņa nav, vnk iepriekšējā vakarā viņai bija mugurā jauna kleita, kas lika viņai izskatīties it ka viņa būtu stāvoklī. Tagad viņa protams ir ruined un šis ir gabaliņš no sarunas starp varones tanti, tēvu un pašu varoni  :rofl:

Zenobia (tante) snorted. “Don’t tell me you’re going to try for virgin birth, my love. I can’t imagine that it worked very well back in Jerusalem. Every time the bishop talks about it at Christmastime, I can’t help thinking that the poor girl must have had a miserable time trying to get people to believe her.”
“I can’t imagine why you’re bringing scripture into this conversation,” Linnet’s father said. “We’re talking about princes, not gods.”
Linnet groaned. “This dress just makes me look plump.”
Zenobia sank into a chair. “Do you mean to tell me that you aren’t carrying a child?”
“I’ve been saying that. I didn’t sleep with the prince, or anyone else either.”
There was a mournful pause while the truth at last sunk in. “God Almighty, you’re ruined, and you didn’t even eat the gingerbread,” her aunt said, finally.

0

80

http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gifhttp://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gifhttp://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gifhttp://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif

“There shouldn’t be styles that make a young girl look like a matron with a babe on the way,” Lord Sundon stated. “If there is, I don’t want a part of it. That is, I wouldn’t want a part of it if I were the type to wear dresses. That is, if I were a woman.”
“You’re getting more foolish every year,” Zenobia observed. “Why my sister ever agreed to marry you, I’ll never know.”

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...