TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...


Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...

Сообщений 81 страница 96 из 96

81

cravey написал(а):

God Almighty, you’re ruined, and you didn’t even eat the gingerbread

:D:D:D:D:D

0

82

You evil, evil, evil creature! :D
Fakts, ka es nelasīšu datorā + nesen atklātā grāmatu pasūtīšanas pasaule + ziņojumi par must read grāmatām = mans nabaga maks. Vispār nezinu vairs, ko pasūtīt, ko nē, un ko vispār iesākt. :D

0

83

Man uz inbox atnāca no bookdepository vēstule par 10% atlaižu kuponu, un uztvēru to par zīmi :D pasūtīju nelasītos 3 Bridžertonus ^^ Bet riktīgi lēti - 3 grāmatas zem 10ls. :shine: Tagad tik jāgaida, kad atceļos!!

0

84

Es tikko pasūtīju VA re-issue pa 4,20eur. Tā jau 28.06. iznāks un cik saprotu, būs tur iekšā jau nodaļa no Bloodlines - ahhh, nevaru sagaidīt  :love: Un vēl izlēmu, ka sākšu jaunu sēriju lasīt - pasūtīju 1. grāmatu Mortal Instruments "City of Bones". Tur jau 4 grāmatas iznākušas, pārējās ta piepirkšu klāt, ja iepatiksies. Cilvēki jau raksta, ka baigi labās. Tad tām vēl ir arī spin off jaunā triloģija "Infernal Devices" :D Būs mocības gaidīt kamēr jaunās grāmatās sērijās iznāks, bet ehhh, vismaz kaut kas. A to pēc VA gribas atkal kko jauku palasīt :)

0

85

muahahahahha, kāds būtu Regency laika Cosmo   :D
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8bla8QWlu1rvzqw1o1_500.jpg

0

86

Runājot par vēsturiskajām grāmatām, pačekojiet Kate Noble grāmatas. Man ārkārtīgi patīk viņas rakstīšanas stils, savā ziņā kkur līdzīgs Džūlijai Kvinnai :D Izlasīju "Compromised", tagad lasu "Revealed"  :crazy:
http://www.katenoble.com/books/index.php

Ja kādu grāmatu gribās, tad iedošu linkus ;)

0

87

Mm, palasīju anotācijas un izklausās labi! :) Varbūt nākamajā bookdepository partijā pasūtīšu kko no viņas :)

0

88

Šodien grāmatu ielā iegādājos "Lepnums un aizspriedumi" latviski. Beidzot jāizlasa tak :D Vecā angļu val bik pa sarežģītu manai smadzenei, tapē jālasa latviski :D

0

89

cravey написал(а):

Vecā angļu val bik pa sarežģītu manai smadzenei, tapē jālasa latviski

Viena no manām mīļākajām grāmatām.. LV tulkojums ir labs.. bet nu man Jane Austin ļoti patīk arī AV.. skaisti tie vārdi tur.. :)

0

90

Beidzot saņēmu Julie Anne Long "What I Did For A Duke"  :love: Kā es nevaru sagaidīt, kad ķeršos pie pārlasīšanas  :love:

0

91

cravey написал(а):

Beidzot saņēmu Julie Anne Long "What I Did For A Duke"   Kā es nevaru sagaidīt, kad ķeršos pie pārlasīšanas

:cool:

0

92

Hmmm.. ja nemaldos, tad nesen nopirku vienu viņas grāmatu, tikai neatceros nosaukumu. Man šķiet tur bija kkas par Earl, bet moš i nē. Zinu, ka sižetā pirāti un kuģis, kkas tml :D

0

93

Hmmmzzzz, es zinu, ka esmu lasījusi viņas "The Perils of Pleasure", kas ir Kolina grāmata (brālis varonei no "WIDFAD"). Tā man ārkārtīgi patika. Palo, grāmata par kuru tu runā ir "I Kissed An Earl" :) Cik nu vispār esmu lasīju atsauksmes, tad "What I Did For A Duke" tiek vērtēta kā viņas, pašlaik, vislabākā grāmata.
Kā es vakar aprēcos tajā kaķīšu skiču ainā  :rofl: Džeks domā, nu tik būs kailbildes, a izrādās kaķīši LOOOL Un tad tas jautājums "Mis, vai Jums gadienā patīk kaķēni?" un atbilde "Ak, jā!" LOOOOOOOL http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif

0

94

Ak, tas nozīmē, ka es būšu sākusi ar viņas labāko grāmatu? Savā ziņā slikti, jo šī grāmata tiešām uzliek augstu latiņu, un uzstāda zināmu ekspektāciju līmeni citām. :D :love:
Esmu apmēram pusē What I did for a duke, un esmu stāvā sajūsmā!! Šī grāmata ir tīra bauda! Neatceros, kad būtu lasījusi ar tādu aizrautīgu sajūsmu kādu grāmatu pēdējā laikā! Tie dialogi... fantastika! Lasu un nevaru atrauties, jo ir TIK labi to visu lasīt! Galveno varoņu sarunas ir tik... atklātas un patiesas, abi tik labi redz otram cauri, un uzdrīkstās arī runāt, un tajā pašā laikā arī meitene nezaudē savu nepieredzējušo tēlu. Ai, spoži!!! Man godīgi sakot pat trūkst vārdu :D
Un šorīt pati par sevi jutos ārkārtīgi pārsteigta, kad plati pasmaidīju patiesā apmierinājumā, lasot ne-galveno varoņu sarunu. Parasti tādas man iet pa diagonāli, bet Aleksa sarunu ar Hariju es tik nenormāli izbaudīju! Kā hercogs ar viņu spēlējās, uzsverot savu sarunu par mākslu ar ... (kā jel latviski viņas vārds rakstās?)! :rofl:

0

95

ahhahaha, yay, Palo! :D Kā tev patika kaķīšu skiču aplūkošanas aina?  :rofl:  Genevieve latviski manuprāt ir Dženevīva (ja pēc izrunas), a, ja no franču ņem tad Ženevjeva, karoč Džena :D Uzraksti vēl komentu, kad pabeigsi lasīt :D

0

96

Tāks, es te pēdējā laikā esmu uzsēdusies uz vēsturiskajām novelēm. Again :D So, ir pāris ļoooti labas, kuras iesaku, ja ir vēlme pēc labām (IMO) vēsturiskajām:

Elizabeth Hoyt: No Maiden Lane sērijas, grāmatas 2. - 5.:
Notorious Pleasures
Scandalous Desires - šī man personīgi, laikam vislabāk no pagaidām iznākušajām grāmatām šai sērijā :)
Thief of Shadows
Lord of Darkness

Tessa Dare: Spindle Cove sērija, grāmatas 2. un 4.:
A Week to Be Wicked
Any Duchess Will Do

Julie Anne Long ("What I Did For A Duke" autore): How the Marquess Was Won

Jennifer Ashley: The Madness of Lord Ian Mackenzie

Formāts: epub
Lai pārkonvertētu uz pdf, kam nepieciešams: http://www.online-convert.com/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Rakes, Lords & Ladies jeb vēsturiskie romāni...