TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Proposal


The Proposal

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://i032.radikal.ru/1005/3b/1df418e5baca.jpg

"Pār ambiciozās un enerģiskās Ņujorkas izdevniecības vadītājas Margaretas galvu ir savilkušies negaisa mākoņi - viņas uzturēšanās atļauja ASV ir beigusies un viņai draud deportācija atpakaļ uz Kanādu. Lai nepazaudētu darbu, viņai atliek tikai viena iespēja - likt kādam no saviem padotajiem bildināt viņu un noslēgt fiktīvas laulības. Vai arī bildināt kādu pašai.."

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JkatEXBsHDo[/youtube]

0

2

Jau kad pirmo reizi izdzirdēju par filmu, zināju, ka būs jānoskatās, pirmkārt, jau Bulokas dēļ. Bet es kā jau parasti visu noskatos pēdējā pēc nez cik mēnešiem :D Bet šodien šī diena pienāca, un tikko noskatījos. Esmu sajūsmā! Filma man likās vienkārši lieliska gan kā komēdija, gan kā romantiskā. Prieks, ka uzzināju, kas tas tāds R. Reinolds par aktieri. Abi ar Buloku ideāli šajā filmā.  :love:

0

3

aNgeL написал(а):

Esmu sajūsmā! Filma man likās vienkārši lieliska gan kā komēdija, gan kā romantiskā. Prieks, ka uzzināju, kas tas tāds R. Reinolds par aktieri. Abi ar Buloku ideāli šajā filmā.

Man ar filma ļoti patika... to esmu noskatījos jau divas reizes, jo pirmajā nesanāca pārāk labā kvalitātē redzēt, tāpēc skatījos otrreiz DVD.. un otrreiz arī bija tik pat smieklīga un romantiska, kā pirmajā reizē..  :love:

0

4

Siikaa написал(а):

Man ar filma ļoti patika... to esmu noskatījos jau divas reizes, jo pirmajā nesanāca pārāk labā kvalitātē redzēt, tāpēc skatījos otrreiz DVD.. un otrreiz arī bija tik pat smieklīga un romantiska, kā pirmajā reizē..

Īstenībā šī būtu tā filma, kuru es būtu gatava arī kā dvd nopirkt, jo tiešām varētu noskatīties vairākas reizes pēc kāda laiciņa :)

0

5

aNgeL написал(а):

Īstenībā šī būtu tā filma, kuru es būtu gatava arī kā dvd nopirkt, jo tiešām varētu noskatīties vairākas reizes pēc kāda laiciņa

Jā, piekrītu... bet vispār Bukolas visas romantiskās komēdijas ir vērts noskatīties atkātoti... un Raiens ir vienkārši burvīgs.. :D:D:D

0

6

Siikaa написал(а):

bet vispār Bukolas visas romantiskās komēdijas ir vērts noskatīties atkātoti...

Nevaru nepiekrist! Man tā patīk viņas sejas izteiksmes :D Talantīga aktrise :)

Siikaa написал(а):

un Raiens ir vienkārši burvīgs

Tagad arī bija iespēja to uzzināt  :love:

0

7

aNgeL написал(а):

Tagad arī bija iespēja to uzzināt

Man ļoti patika arī viņa filma Just Friends... tā arī bija ļoti mīlīga un Raiens bija savā elementā... :)

0

8

Siikaa написал(а):

Man ļoti patika arī viņa filma Just Friends... tā arī bija ļoti mīlīga un Raiens bija savā elementā...

Skaidrs.. jāsameklē un jāielādē :D

0

9

aNgeL написал(а):

R. Reinolds

viņš ir ideeāls , tur tā sālīte slēpjas
bet buloka diži neatpaliek :D
abi kā aktieri ir izcili
un tādi foršie dzīvē

aNgeL написал(а):

Skaidrs.. jāsameklē un jāielādē :D

Definitely, Maybe - tu domā, jā, ir gan , tā ir obligāto filmu sarakstā ja vēl neesi redzējusi

0

10

pinocchio написал(а):

Definitely, Maybe - tu domā, jā, ir gan , tā ir obligāto filmu sarakstā ja vēl neesi redzējusi

jau uzliku lādēties :)

pinocchio написал(а):

abi kā aktieri ir izcili

mhmm.un kopā vienā filmā abi lieliski sader!

0

11

aNgeL написал(а):

jau uzliku lādēties :)

o, cerams ka tev patiks tik pat ļoti kā man .

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Proposal