TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 15. sērija


STD: 15. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Resumen del capítulo 15

Valentina cambia completamente de actitud. Le pide a Ernesto que de ese momento en adelanta deje que llamarla 'criatura', lo mismo le pide a Benita, pues su nombre es Valentina.

Valentina ya no soporta estar en su casa y se va con el carro que le dio Alonso.

Isabel lee la nota que dejó Valentina, dice que se va y que no desea que la busquen, que piensen que ella está muerta.

Valentina llega a un precipicio con el vestido de novia y decide lanzarlo al vacío al igual que el auto que le regaló Alonso. El carro estalla en varios pedazos.

Ella se dirige a 'Los cascabeles'.

0

2

Ak, kāda Valentīna kļuvusi... :( bet es varu saprast viņu... tas ir vieglākais ceļš, kā tikt galā ar sāpēm - dusmas,norobežošanās...
Ak, beigas tik foršas. :D man tomēr patīk, kad šitāds raksturiņš. :D

aaaa, nu,.. nu... nu... Kolunga, kur tu esi?? Es jau jūtu viņa tuvošanos, jau varu saost viņu! (it kā es būtu kkāds suns :D ) :D

0

3

Es arī skatos. :D Vispār jā, parāk ilgi jāgaida Kolungu... :( Saimniecē, cik atceros, viņu ne tik ilgi nacās gaidīt pirms Valentīnas aizbraukšanas ur rančo. Vienīgais, ka tur Francisko Gatorno ne uzreiz rančo parādīja. Rehīna tur savu raksturu demonstrēja. :(

0

4

rubi написал(а):

Es arī skatos

Malacis! :)

rubi написал(а):

Vispār jā, parāk ilgi jāgaida Kolungu

Labs nāk ar gaidīšanu! :D lai gan , ja skatīties tā pa vienai sērijai 3 nedēļu garumā, tad tas tiešām ir ilgi..ja skatīties maratonveidā, tad jau nav tik ļoti traki!

0

5

Es sāku skatīties ceturtdien un man jau apnika. :D Tagad mazliet vēlos paskatīties La Duena, lai atcerētos, kā viņi iepazistinājās... :)

0

6

rubi написал(а):

Es sāku skatīties ceturtdien un man jau apnika.

ak tā :D Nu jā - man jau isti nav ko teikt, jo neesmu redzējusi nevienu sēriju, bet pazīstot sevi, mani garlaiko, kad nerāda galveno pāri :D

0

7

nu jā, man jau arī bik apnicīgi... :D tāpēc jau tā gaidu Kolungu!!! :) ceru, ka paliks interesantāk!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 15. sērija