TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Ietekmē UgunsGrēka sezonas noslēgumu!


Ietekmē UgunsGrēka sezonas noslēgumu!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Ietekmē UgunsGrēka sezonas noslēgumu!

http://www.tv3.lv/images/new/tmp/reklama/ug-ietekme.jpg
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5PdYP8IkusQ&feature=player_embedded[/youtube]
Pirmo reizi Latvijā!

Mīļie skatītāji, Jūsu karsti mīlētā seriāla varoņu dzīve tagad ir Jūsu rokās. Divas iespējas: vai Marta un Leons paliks kopā vai nē?!

Ja vēlies, lai viņi svin kāzas, zvani 905010201

Bet, ja domā, ka abi nav lemti viens otram zvani 90501202

Iemīļoto varoņu liktenis tagad atkarīgs no Tevis!

Отредактировано Mariposa (10.05.2010 19:05)

0

2

Ko tik neizdomā, lai nopelnītu :D
bet nu jāa.. interesanti, ka tā uztaisīja :)

0

3

Jautājums ir kāpēc tā izlēma?Vai scenāristi grib Martu un Leonu apprecināt,lai ''dabūtu viņus prom no viesnīcas'' un viņu vietā ''radīt'' jaunu galveno pāri?Vai arī gluži pretēji-grib lai Marta un Leons vēl kādu sezonu ''pamokās'' kā neprecēti ļaudis?

0

4

aNgeL написал(а):

Ko tik neizdomā, lai nopelnītu :D

:D  Es šito pašu padomāju. Bet, nez...varbūt tiešam grib, lai skatītāji izlemj, pie reizes nopelna!  :D  :)

Terēze написал(а):

Jautājums ir kāpēc tā izlēma?Vai scenāristi grib Martu un Leonu apprecināt,lai ''dabūtu viņus prom no viesnīcas'' un viņu vietā ''radīt'' jaunu galveno pāri?Vai arī gluži pretēji-grib lai Marta un Leons vēl kādu sezonu ''pamokās'' kā neprecēti ļaudis?

Man jau likas, ka seriāls beidzas pa visam. Vai tad nē?  :|

0

5

Kāpēc tu domā, ka beidzas pavisam?

0

6

Norkys написал(а):

Kāpēc tu domā, ka beidzas pavisam?

Nezinu, tapēc ka viņi vai nu aprecēsies vai ies katrs savu ceļu. Ko tad viņi pēcāk rādītu? Nu, vismaz man tā liekas.

0

7

varbūt par galveno pāri kļūs kāds cits?

0

8

Norkys написал(а):

varbūt par galveno pāri kļūs kāds cits?

Jā, tas , protams, arī iespējams. Laikam tagad tik atliek gaidīt kā tad viss tur notiks.  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Ietekmē UgunsGrēka sezonas noslēgumu!