TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 17. sērija


STD: 17. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Resumen del capítulo 17

Narda llama a Ivana para amenazarla, diciendo que le entregará a la policía el teléfono de Oscar para que rastreen las fechas y las horas en las que ellos se llamaron y así demostrar su culpabilidad en el homicidio de su esposo.

Valentina quiere montar a Altanero, Rosendo piensa que ella no podrá hacerlo. Valentina le recuerda que ella es la dueña de todo lo que hay en la hacienda y le pide que le ensille el caballo, si el caballo la tira ella promete irse de la hacienda, pero sino el que se iría sería Rosendo. El capataz acepta la apuesta.

Valentina monta a Altanero y está apunto de tirarla cuando ella logra domarlo y así demostrar su poder y voluntad ante todos sus empleados.

Valentina y Rosendo pasean a caballo por el pueblo. Horacio va de la mano con su novia Sandra y se queda mirando a Valentina, Sandra se indigna.

0

2

Ak, tik forši, kā Valentīna nolika pie vietas visus, savaldot zirgu!!! :love:
bet kā viņa padzina to strādnieku... tas gan bija skarbi.. :(
Ahh, bet.. pie tās pamestās mājas.. tur gāja runa par Kolungas īpašumu, vai ne? :love:
Ai, bet tā ģimenīte...!!! Kāds man besis, nu naffffiiiig viņām tur braukt??? Bļin, jāmaitā viss seriāls ar savu tizlumu... ok, Ivana ir ļaunīte, bet tā tante un Benita, nu tādas kaitinošās varones, vēē... :mad:
Un kāpēc šajā seriālā visi mācītāji (un mūķene ar) ir tik... es pat nezinu, kā aprakstīt. Kkā neforši parādīti, man nepatīk.

0

3

Paloma написал(а):

Ahh, bet.. pie tās pamestās mājas.. tur gāja runa par Kolungas īpašumu, vai ne?

Jā, viņa māja...:) Kolunga jau 19. sērijā būs paradīts. :) :flirt: Es tik ļoti viņu gaidīju. :D Tagad katru sēriju nācas gaidīt. :D Vienīgais, nepatīk, ka scenārijs tāds pats kā La Duena. Man vairāk patiktu, ja būtu tāda pati ideja, nevis gandrīz visas scēnas tiek atkārtotas. :( Vienīgais, ka La Duena nebija Alonso, tur bija Mauricio un viņu tik bieži nerādīja. :)

0

4

rubi написал(а):

Kolunga jau 19. sērijā būs paradīts.

euuu, nu varēji jau neteikt... :D

Nu, tā kā es neesmu redzējusi La Duena, nu tad man nav tādu problēmu :D

0

5

Paloma написал(а):

ok, Ivana ir ļaunīte, bet tā tante un Benita, nu tādas kaitinošās varones, vēē...

jaaa piekriitu. man nepatiiik

bet vispaar ja godiigi - fui, te nebija ii[pashi nekaada tragisma!!!!!!! kaapec valentiina ta skarbi reageeja uz sho nodeviibu ka alonso pameta vinju pie bazniicas???? bljaaviens es cereeju uz daudz lielaako tragismu. domaaju, ka taa iznmaniities vareetu tad, ja vinja zaudee miiljoto taada veidaa + arii uzzin ka vinjsh maanija valentiinu ar maasiicu (ivanu) + tas ka vinji apzaga Valentiinu un atnjeema visus iipashumus. es domaaaju ka valentiina buus galiigi viilusies divops cilveekos - alonso un ivana jo visvairaak miileja tos, un tie vinju piekraapa + vel apzaga un domaaju ka asjenda los cascabeles buus vieniiga vieta kas valentiinai palika kur dziivot un kaa atgriezt savu mantu. bet nekaaa. vinja neko neuzzinaaja!!!!!!!! tik un taa ir bagaata (miljonaare principaa) + tas alonso tieshaam iemiilees valentiina.. neee. man tas nepatika. patiesiibu sakot valentiinai nebija tik lielas sirdssaapes un kraapshanas lai taa strikti mainiitos.

viena lieta man patiik - man patiik stipras varones un varonji, to laikam juus jau zinat. es necieshu kad raud bez eegas vai niikst pa kaktiem. man patik ka peec shiis vilshanaas valentiina raudaaja (kas logiski) bet tajaa pashaa briidii neko neteica, nerunaaja, nezheelojaaas.... tik kluseeja!!! ta laikam buutu es. visas saapes sevii...  :dontknow:
nu tas taa. manas domas. jau diezgan taalu tiku.... bet es dazhas seerijas izlaizhu vai skatos kameer daru kaut ko citu. nav labaakais seriaals, biezhi velk kaut ko tur vai arii visas taas Benitas pa vidu... :D

0

6

Nu, man šī daļa vēl tīri ok likās, kāda viņa palika, un tad kas sekos rančo un tā. Un tad vienā brīdī es zaudēju visu ticamību un man palika garlaicīgi. Bet nu, nespoilerošu :D

0

7

Paloma написал(а):

u, man šī daļa vēl tīri ok likās, kāda viņa palika, un tad kas sekos rančo un tā. Un tad vienā brīdī es zaudēju visu ticamību un man palika garlaicīgi. Bet nu, nespoilerošu

man jau arii ir ok _ bet domaaju buus iespaidiigaak visa taa pameshana pie altaara un kraapshana

pagaidaaam skatos_ bet varu iedomaaaties ka paliks garlaiiigi ja jau interesantaakaa vieta neiedvesmo :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 17. sērija