TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Persijas princis: laika smiltis/Prince of Persia: The Sands of Time


Persijas princis: laika smiltis/Prince of Persia: The Sands of Time

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

Kulta datorspēles ekranizācijas galvenais varonis - princis Danstans, ir vienmēr uzveicis savus ienaidniekus, taču pateicoties augstmaņu sazvērestībai, šobrīd ir zaudējis savu karaļvalsti. Tagad prinča uzdevums ir nolaupīt no ļaundaru rokām kādu senu, maģisku artefaktu. Ar tā palīdzību ir iespējams mainīt laika ritējumu un atgriezties pagātnē, lai izglābtu karaļvalsti un kļūtu par visvarenāko ķēniņu uz pasaules. Danstana bīstamajos piedzīvojumos viņam lieti noder gan daiļās Taminas klātbūtne, gan arī viņa drosme un prasme virtuozi rīkoties ar aukstajiem ieročiem.

Režisors: Mike Newell

Producents: Jerry Bruckheimer

Lomās: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina, Toby Kebbell

Forum Cinemas no 28.05.

Filmas treileris:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bZ7Li5w2I-k[/youtube]

Kāds nevēlas aiziet? Vakar sasktījos video un Džeika interviju - pārrēcos un izdomāju, ka gribu redzēt šo filmu. Un tā kā tur daudz spešal efekts, tad jaiet uz kino.

Alby, zinu, ka tev Džeiks patīk, ejam kādu dienu?

P.S - Smieklīgā Džeika intervija :D Smējos vēderu turēdama, tas vadītajs ir vnk superb!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SvLfwiA_rk8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fwSla4uPXZU[/youtube]

P.P.S- FILMĀ VISI RUNĀ AR BRITU AKCENTUUUU  :love:  :love:  :love:

Отредактировано cravey (13.05.2010 21:49)

0

2

Ar gribu redzēt šo filmu! atceros, kā agrāk spēlēju datorspēli Prince of Persia. īstenībā diezgan traumīgas atmiņas, jo mans varonis nekā nevarēja pārlēkt vienu aizu.. Bet ne par to runa :D

0

3

cravey написал(а):

Alby, zinu, ka tev Džeiks patīk, ejam kādu dienu?

Man Džeiks. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ. Pagājušopiektdien, kad biju Cinamonā uz Iron Man 2, redzēju treileri un wow. Es jau sen gaidu, kad šī filma būs uz ekrāniem. Noteikti ejam. Vienkārši Džeiks pirms dažiem gadiem bija man apsēstība. Nu džeks, kurs ir uzbūvēts ta, kā Džeiks - tadam noteikti ir jānospēlē kāds supervaronis. Vienkārši mīļums. Šodien kā reiz pamanīju, ka topā par desmitgades labāko skūpstu, Džeika un Hīta Ledžera skūpsts no Kuprainā kalna ierindojies 3.vietā. Noskatījos to skūpstu reizes 10 darbā. Ak, asaras atkal par Hītu bij. Bet vismaz Džiks vēl ir te un mūs priecē. cravey - sarunājism, kad būs tuvāk. Un jā - Džeiks ir jautrītis. Es atceros, ka Kuprainā kalna filmēsanas laikā aktrise Mišela Villiamsa, kas Kuprainaja kalnā atveidoja Hīta varoņa Ennisa sievu palika stāvoklī, Dzeiks jokoja - Es salaidu ar Hītu, bet stāvoklī palika viņa. Starp citu Džeiks ir mazās Matildes krusttēvs. Eh, vai es jau teicu, ka mīlu Džeiku Džillenholu.(jā, viņa uzvārdu izrunā ta, kā es uzrakstīju)

0

4

albalonga написал(а):

Man Džeiks. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ.

Yay, tad jau sarunāsim :)

aNgeL написал(а):

Ar gribu redzēt šo filmu!

aNgeL, būtu super ja tu ar mums pievienotos  :glasses:

aNgeL написал(а):

īstenībā diezgan traumīgas atmiņas, jo mans varonis nekā nevarēja pārlēkt vienu aizu..

Hhaahah, tu neesi vienīgā, kuras princim neizdevās kādu aizu pārlēkt :D

0

5

cravey написал(а):

aNgeL, būtu super ja tu ar mums pievienotos

Nez, nez, vai aNgeL no Daugavpils pievienosies.... :playful:

0

6

albalonga написал(а):

Nez, nez, vai aNgeL no Daugavpils pievienosies.... :playful:

Nuuu, visādi jau var būt  :glasses:

0

7

Es vakar biju uz filmu... Nebiju plānojusi, bet ar draudzeni izdomājām aiziet uz kino un izrādījās, ka vienīgā filma, kas bija paredzēta ap pieciem un vēl nebija sākusies bija Persijas Princis... riktīgi paveicās....

Dievīga...  :love:  Nezinu kā un ar ko, bet uzreiz pēc tās ieskaitīju viņu savu mīļāko filmu sarakstā...

P.S. Pēc filmas sāku skatīties Jake intervijas.... vienkārši fantastiskas, bet šī ir saistībā ar filmu.. Norēkties var.. :D:D:D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a1AER6snxOM[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f34uyr04FM4[/youtube]

0

8

Siikaa написал(а):

Dievīga...  :love:  Nezinu kā un ar ko, bet uzreiz pēc tās ieskaitīju viņu savu mīļāko filmu sarakstā...

Ok, ALBYY, KAD MĒS EJAM??? :crazyfun:

0

9

Es visu dienu skatos Jake intervijas... esmu oficiāli sajūsmā.. tik daudz smējusies neesmu sen... Dievinu viņu..  :love:

Man pat šķiet, ka esmu gatava iet uz filmu vēlreiz.. :D

0

10

Ir 5dien seanss 17:15! Maksās 2,80Ls. Ejam tad?

0

11

Es jau par.. :)

0

12

Oki.
Alby, Bumy?

0

13

Johaidī, izrādās, ka 5dien tomēr vairs nav seansa 17:15  :angry:  Tikai 15:45 un tad 23:59. Ko daram?

0

14

baigi cūcainīgi. nu 23:59 varētu jau iet, bet kā pēc tam mājās? Taksi ņemt negribas. 15:45 man jau ir pi;nīgi oki, jo man brīvdiena, bet Siikaa ta laikam netiek. Un bumy - cikos eksis beidzas?

0

15

TC Alfā Cinnamonā ir šitādi seansi rīt

04.06.2010 EKRĀNS 4 12:05 14:35 17:05 19:35 22:00

0

16

Nu tad varbūt ejam Alfā uz 19.15...?? :)

0

17

Man līdz Alfai ar 2viem transportiem jābrauc - pilnīgi neizdevīgi. Etalonā 4x iziet. Turklāt biļetes tur ar nav īpaši lētākas :( Varbūt tad nākamnedēļ? Vienīg man 1dien un 2dien ekskursijai tjip jābūt, lai gan ziņu nekādu nav.

0

18

nu es nākamnedēļ visu nedēļu strādāju no 12-20 katru dienu...  :dontknow:

0

19

Nesen redzēju filmu un man tiešām patika. Domāju, ka tiem, kam pie sirds ir Džeiks, to nemaz nenožēlos   :love:  :D
Beigas apmēram jau varēja pardzēt, taču senatnīgais pieskāriens un cīņas ainas kā vienmēr ir augstākās klases!  :)

0

20

Euuu, rī ir ZE DIENA forumā!!! Ejam uz Persijas princi? :shine:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Persijas princis: laika smiltis/Prince of Persia: The Sands of Time