TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Slēgtā projekta La Mala, La Buena y La Tonta pilots


Slēgtā projekta La Mala, La Buena y La Tonta pilots

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Kā zināms, pagājušogad Gaby Espino. Mariza Rogriguez, Elizabete Gutirez un Christian Meier nofilmēja pilotiņu novelei, kura nekad nepiedzīvos filmēšanu. (Vismaz šajā sastāvā 100%). Meiers pameta Telemundo un pilots pat nenonāca līdz skatītājiem. Beidzot tas tomēr ir noticis un vizmaz par pilotu varam papriecāties. Vienkārsi super un Elizabete ir reāla komiska aktrise un superīgi. Žēl tiesam, jo man liekas, būtu reāli interesanti. Katrā ziņā es rēcu, pilotu skatoties. Izbaudit.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D9IIthB81OU&feature=player_embedded[/youtube]

0

2

Tev taisnība!! Man ar ļoti patika pilots! Vismaz kaut kas telenoveļu pasaulē dažāds.. un vispār redzams, ka pašiem aktieriem interesanti! Meiers vispār foršiņš :D :D Njaa..žēl, ka projekts slēgts..

0

3

hihi, tiešām izskatās interesanti! :D nu ļoti žēl, ka šis arī beidzas tikai ar šo pilotu.. bet nu vismaz ir iespēja to redzēt! :)
Meieru es nepazinu, līdz nepateica beigās :rofl: :blush:

0

4

Es jau neatceros pēc kā atpazinu - pēc balss vai acīm .. vai viss kopā :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Slēgtā projekta La Mala, La Buena y La Tonta pilots