TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion - video ( intervijas, aizkadri u.c )


Pasion - video ( intervijas, aizkadri u.c )

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Susana uzzina, ka izturējusi kastingu un atveidos Kamillu. Viņa ir pārsteigta, taču ļoti laimīga

Susana runā par to, ka skatītājiem patīk Pasion, par to, ka kritiku uztver kā kritiņu darbu un savu aktrises darbu par savējo.

0

2

Fernando ir apmierināts ar projektu, filmēšanos telenovelē uztver gan kā izklaidi, gan kā darbu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2bvQ-s81rwM[/youtube]

+1

3

Prezentācija

Filmējot Pasion.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_fzjBtpCKsY[/youtube]

+1

4

Paldies par video,kad skatās seriālu,tad liekās,ka filmēšana rit raiti,bez mazākās aizķeršanās,bet tomēr tā nav,ka viss tiek uzfilmēts ar pirmo piegājienu,interesanti ieskatīties filmēšanas procesā.

0

5

Terēze написал(а):

Paldies par video,kad skatās seriālu,tad liekās,ka filmēšana rit raiti,bez mazākās aizķeršanās,bet tomēr tā nav,ka viss tiek uzfilmēts ar pirmo piegājienu,interesanti ieskatīties filmēšanas procesā.

Tā ir. Skatoties grūti iedomāties, ka iespējams viena un tā pati aina filmēta līdz apnikumam, bet aktieri vienalga parāda tā it kā tiktu nofilmēts no pirmās reizes :)

+1

6

Diemžēl youtubē nav izlikta visa aizkulišu filma, bet to var lejupielādēt video sadaļā.

+1

7

Pati tikko noskatījos šo filmu un tagad par "Kaislībām" esmu vēl daudz augstākās domās! Man liekas šī ir tiešām viena no kvalitatīvākajām telenovelēm, kas ir bijusi! Pietiek pavērot to kopainu - kā vienlaicīgi strādā tas lielais cilvēku daudzums un taču visiem ir jābūt savstarpēji saskaņotiem, jādzird un jāsaprot, kas kurā brīdī jāizdara! Pārdomāts ir ikkatrs sīkums! Karla Estrada tiešām ir apbrīnojama personība, jo lieliski tikusi ar visu galā! Viņi visi!  Protams, ka vēsturisku telenoveli izveidot ir sarežģītāk un viņiem tas izdevās! Pasion man liekas kā telenoveļu leģenda visādā ziņā - sižets, tehniskais izpildījums, aktieri.. Viss augstākās kvalitātes! un no malas izskatās tik sarežģīti! Vienmēr mani interesējusi entradas tapšana un šeit labi viss parādīts. Es īstenībā esmu pārsteigta, ka to nofilmēja tā uzreiz kopā, nevis montēja pa gabaliņiem.. Aktieriem bij jāskraida, jāpaspēj pārģerbties un laikā nokļūt vajadzīgā vietā! Patiešām apbrīnojami, bet tik skaisti izskatās viss filmēšanas process!! Ir redzama pilnīga atdeve ik no katra, kas iesaistījās šajā projektā! Nav brīnums, ka katrs no šiem cilvēkiem jūtas ārkārtīgi pagodināts, ka piedalījās šajā projektā! Ne velti gan Karla, gan Marisola del Olmo sadala savas dzīves divās daļās - Pirms un pēc "Kaislībām"

0

8

Paldies par ievietotajiem video,ja es neredzētu datorā pulksteni,tad nekavējoties atvērtu tos vaļā un skatītos,bet-nevaru,jo tad nonāktu totālā laika trūkumā,jo 11.30 sākās draudzes ansambļa mēģinājums,bet kad pārnākšu no baznīcas,tad gan uzreiz sākšu tos skatīties,jo pēc Tava apraksta būtu grēks tos nenoskatīties.

0

9

Tā-beidzot video sadaļā noskatījos visu filmu,Tev taisnība-filmēšanas process tiešām bija pamatīgs un darbietilpīgs,es arī nebiju domājusi,ka seriāla ievads tika filmēts tādā veidā-tādā secībā,kā tas redzams ekrānā,Fernando gan bija ko noskrieties,kamēr no vienas vietas atskrēja uz nākamo,turklāt burtiski minūtes laikā vēl bija jāpagūst pārģērbties.Laikam kādas divas-trīs reizes kameru ''otrā pusē'' manīju Karlosu Lopesu Estradu,kurš acīmredzot palīdzēja savai mammai filmas uzņemšanā,jā-Karla Estrada ir īsta profesionāle,var tikai apbrīnot viņas uzņēmību un neatlaidību ar kādu viņa strādā pie seriāla veidošanas,kā piedomā pie katra sīkuma lai izdotos viss iecerētais.Paldies,ka atradi šo videomateriālu par seriāla tapšanu,to tiešām vajadzētu noskatīties katram Kaislību un seriālu cienītājam vispār,būtu ļoti labi,ja arī LNT kādreiz šo dokumentālo filmu parādītu,bet tas jau laikam ir par daudz prasīts.

0

10

Terēze написал(а):

Paldies,ka atradi šo videomateriālu par seriāla tapšanu,to tiešām vajadzētu noskatīties katram Kaislību un seriālu cienītājam vispār,būtu ļoti labi,ja arī LNT kādreiz šo dokumentālo filmu parādītu,bet tas jau laikam ir par daudz prasīts.

Piekrītu! Man arī galvu caurskrēja domas, ka būtu ļoti interesanti, ja LNT parādītu šādu filmu, bet patiešām par to var tikai sapņot!
Liels prieks, ka tāda filma vispār uzņemta! Varētu arī citām telenovelēm tādas veidot!

0

11

Marianhela, par laimi izdevās samainīt video, kuri jau bija bloķēti :)

Un kaut kas vecs, bet šajā tēmā nav bijis :)
"Pasion" Kristīnas šovā.

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion - video ( intervijas, aizkadri u.c )