TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 19. sērija


STD: 19. sērija

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Resumen del capítulo 19

Ivana le dice a Valentina que en 'Los Cascabeles' nunca podrá encontrar a un hombre del que pueda enamorarse. Valentina le responde que ella no desea encontrar a un hombre y que nunca volverá a enamorarse.

Valentina le dice a Sabino que le de un recado a los dueños de la hacienda Montesinos: para evitar que su ganado se robe su agua le pongan precio a la propiedad porque quiere comprarla. José Miguel interrumpe diciendo que su hacienda no está en venta.

José Miguel se presenta con Valentina y le pregunta si siempre es así de soberbia, Valentina lo tacha de insolente y le dice que ella es la dueña de 'Los cascabeles'.

Rosendo pelea con Sabino, le dice que le dará una lección para que aprenda a respetarlo. José Miguel aparece defendiendo a Sabino.

Sandra va a buscar a Valentina pensando que es ella la que anda con Horacio. Valentina la recibe, pero entonces Sandra le suelta una cachetada, misma que Valentina regresa diciendo que a ella nadie le pega.

José Miguel empieza a trabajar duro para levantar la hacienda de su padre.

0

2

Ak, katru reizi, kad es ieraugu Kolungu, es no jauna atceros, kā es viņu dievinu! :D :love:
Un tā pirmā tikšanās bija tik.. jautra! :D nabaga valentīna... tāda attieksme kā viņam var izbesīt.. bet tāds foršais... gremo savu ābolu un muld ar pilnu muti, smaidot :D
Man patīk, kad parādās, ka vecā Valentīna vēl ir zem tās aukstās atsvešinātības maskas.. :) tas bija baigi jauki ar to ģimenīti un bērniem jo īpaši :)
ak, varētu jau arī izmest to Ivanu kopā ar pārējo ģimen'tii :D lai gan... Ivana vismaz ir kaut cik interesanta, viņu es pat varētu pieļaut, ka dzīvo tur.. bet tās divas.. nu es viņas neciešuuuuu!!! Tādas kaitinošas... bē.
ā, un vēl... nu sorry, tie Spanikas buferi ir vnk... drausmīgi! Īpaši tas izcēlās tajā apģērbā, kāds viņai bija, kad pavadīja to vakaru pilsētā ar to čalīti... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 19. sērija