TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 20. sērija


STD: 20. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Resumen del capítulo 20

Valentina se da cuenta que fue Ivana la que paseó con Horacio el día anterior y por eso le reclamó Sandra. Furiosa, entra al cuarto de Ivana y comienza a sacar sus cosas del clóset aventándolas. Valentina le grita que se vaya de su casa.

Nerón da con el paradero de Alonso y lo encañona con una pistola, amenazándolo de muerte.

Isabel habla con Valentina y le dice que sabe que ella es lo suficientemente fuerte como para cuidarse así que se va con su hija. Valentina le responde que no la va a detener.

Crisanta habla con Rosendo y le dice que puede pedir trabajo en otro lado para no soportar los desplantes de la dueña, pero Rosendo le dice que en ningún lugar va a ganar lo mismo que ahí y lo que tiene que hacer es deshacerse de Valentina.

Benita e Isabel entran al cuarto de Valentina, ella les dice que una víbora la mordió. Las dos se asustan. Mandan llamar a José Miguel.

José Miguel llega intempestivamente para ayudar a Valentina y ella, aunque no desea su ayuda, debe aceptarla.

0

2

Akk, šī sērija man tā patika!! :love:
Tik forši, kā viņš ieradās īstajā brīdī, Valentīna vēl tāda savā stilā bargā mēģināja būt, bet padevās tomēr saprāta balsij.. Ah, un Kolunga atkal kko ārstniecisku dara :love: viņam tas piestāv, ai kā piestāv :love: Man tā patika, kā Valentīna bija viņa rokā iekrampējusies, kamēr šis grieza.. Un kā pēc tam paņēma un nesa viņu. Un uzsēdināja zirgā pret pašas gribu :D tāds labais...

0

3

ew, es newaru sagaidiit, kad shito raadiis pa TV! :D stulbaakais, ka shii novele bija izcelta starp aktuaalo pasaulee, bet es winju atklaaju tikai wakar, kad DeviantArt'aa mekleetaajaa ieraxtiiju "Fernando Colunga" un ieraudziiju bildi no shii seriaala. :D shodien kjemmeeju youtuubi, skatiijos treileri, man jau shkjiet interesanti, aktieru sastaaws arii labs, un Gabija teelos baigo raganu, cik es pati saprotu, haha. :D nē, nu fantastiš, nevaru sagaidīt momentu, kad ar mammu varēsim šito kopā skatīties. Šķiet interesants. ^^

0

4

Nu, es pēdējās dienas cīnos ar dilemmu griezt vai negriezt šo seriālu (nu, izgriezt galvenos varoņus, lai var sarakstīt diskā un kādreiz paskatīties tikai svarīgāko), jo šie galvenie varoņi man paspēja ārkārtīgi iepatikties tikko kā iepazinās. :D

Ceru, ka tiešām kādreiz to parādīs! Kolungas seriālus jau it kā rāda, lai gan vēl Manana es para siempre nav rādīts.

0

5

nu, tad pēdējais laiks rādīt - nedrīkst Kolungu ignorēt, nav jau kaut kāds nejēgu seriāls, ja viņš tur ir. :D reizēm gribas arī ar čību mest televizoram, cik ļoti labam seriālam var just līdzi... :D

0

6

jaa.. man arii patika shii seerija. patika kolunga un vinja veids runaat un vinja attieksme - viss caur humoru un pozitiivu ladinju. tas man apatiik. tomeer buut stipram un neklausiities ja valentiina tur pukst kaut ko buudama barga. kalunga tik smej.

nu jaa Kolunga atkal aarsts, un vinjsh kaaa par laimi tik iegriezaas asjendaa un izsklausot shaavienus uzreiz skeeja maajaa ieksha.. Nu nu !!! kaa tad :) vel es njirdzu - CIK REALI bija uzfilmeeta scena ar to chusku !!!!!! nu smiekli vien bija! chuuska no taada milzum attaluma + pat nepaaraadiija to briidi kad koda :D + arii - chuuska nav stulba, dziivnieki neuzbruuk ja nav vajadziibas. ja valentiina ietu atpakaljgaitaa un buutu uzskaapusi uz to vai blakus - tad jaa, chuskai butu aizsargreakcija un taa kostu.. nu lab. + vel :D redzeejaat kaads masiivs kodiens??? izskatiijaas ka ne no chusskas bet no dinozaura. nu lab, tie divi kodieni, bet chuskam zobinji tachu mazi, a tur taadas divas sviitras kaajaa bija :D  :glasses:  he h eee

un atkal te raada no kolungas taadu krasavchiku ka bail!!!! taada kjermenja reklaama. jau klipaa un visur vinja to kjermeni raada un 6 pack abs!!! baaaaaaac :D  :flag:  un vinjam suukot indi no valentiinas kaajas tik tieshaam vajadzeeja vilkt kreklu nost lai uz taas spljautu indi!!! ahaaa...
patika tas kaa valentiina uz vinju noskatiijaas kad tas novilka kreklu. tik dabiski - tipa skarbi bet tajaa pashaa briidi nevareja norureeties neapbriinojot to aaaaw  :love:  un taa iekrampshanaas rokaa arii bija super - tik iiss moments gandriiz vai neparaadiija, bet nu tomer. labaak jau valentiina butu tik savaas apakshbiksees (priekshkam vinja paspeeja uzvilkt svaarkus ? :D )
taa skarbaas teeloshana jau ir super, bet dazhreiz ja godiigi tieshaam ir nedaudz neattaisnojama. nedaudz nelogiski kaapeec vinja bljau un tanti un benitu ja vinja vienmeer tas miileja. uz ivanu - ok, jo valentiinai apribaas ciest vinju, labi ja bljau uz citiem - straadniekiem utt... bet tajaa pashaa laika dazhreiz bljau un saprot ka nav iemesla bljaut un vinja padodaas. paliek pie sava, bet ja tas viss buutu reaali, ja vinja buutu man blakus es uz reiz saprastu - ka taa bljaushana ir nedabiska.. kaut kaada sevis aizsardziiba no kaut kaa.
Lucero noteikti taa arii bija pteikt filmeeties, jo manana es para siempre Lucero bija dieviigi NIKNA DAAMA. aaaaaaaw, dievinaaju vinjas negatiivo varoni  :shine:

tas viss. skatiishos taalak kas tur notiek :P

0

7

Cik jauki, ka kāds atdzīvina šo sadaļu :D

Interesanti palasīt - vispār, Julia, šis Tavs komentārs man dikti patīk :D :D Vismaz šī sērija man izklausās pēc tādas, kuru gribētos noskatīties! Nu vispār jau man no vienas puses gribas paskatīties telenoveli (no Kolungas puses un man patīk tādas skarbās varones kā te varētu būt Valentīna)

0

8

Julia написал(а):

jaa.. man arii patika shii seerija. patika kolunga un vinja veids runaat un vinja attieksme - viss caur humoru un pozitiivu ladinju. tas man apatiik. tomeer buut stipram un neklausiities ja valentiina tur pukst kaut ko buudama barga. kalunga tik smej.

jāa, man arī sākumā patika, bet ātri vien nomainījās domas... Kaut kā nepiestāv Kolungam tādu tēlot, kaut kāds nedabisks man šķita, tāds vieglprātīgs, jautrs, nez... Kad tālākās sērijās dažās viņš tāds nopietns ļoti, skumjš, dusmīgs, vot tad es atkal kusu :love:

Hehe, jāa, šī daļa vēl bija interesanta un forša! Nu, atmetot neloģiskumus un tā... :D bet citādi tiešām interesanta ^^ Līdz neloģiskums priekš manis kļuva pāāāārāk liels :D

0

9

Paloma написал(а):

Kad tālākās sērijās dažās viņš tāds nopietns ļoti, skumjš, dusmīgs, vot tad es atkal kusu

Paloma написал(а):

Nu, atmetot neloģiskumus un tā...  bet citādi tiešām interesanta  Līdz neloģiskums priekš manis kļuva pāāāārāk liels

eeeeh :)  :insane:  turpinaashu skatiities un tad jau redzeeshu_ bet ja nu te bija paaaaaaraak nelogiski_tad domaaju man nebuus mazaaak  :O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 20. sērija