TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 25. sērija


STD: 25. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://www.dailymotion.com/video/xdeuft_soy-tu-duena-cap-25-1_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xdevb1_soy-tu-duena-cap-25-2_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xdf8i9_soy-tu-duena-cap-25-3_shortfilms

0

2

ai, kā mani kaitina teju visi varoņi, izņemot Valentīnu un ... Hosē Migelu? Joprojām jaucos viņa vārdā. :D nu un Ivana.. kaitinoša savā pielīšanā lišķīgajā Hosē Migelam, bet... vismaz kaut cik interesanta. Bet tā visa jāšana, un tāda jaukiņā un hihi, haha... vēēē
Tā ģimenīte, večuku romantikas utt.vnk besī. Daudz tinu šo seriālu. :D
Un Kolungam man šis nešķiet pārāk veiksmīg tēls.. vismaz, kad viņš tādu vieglu, rotaļīgu, flirtējošu utt.spēlē.. Nepiestāv kaut kā, nu, izskatās, ka viņš nejūtas savā ādā īsti tajā lomā.

0

3

Ai, un FUj - vecais triks ar puskailu (nu, teorētiski kailu, bet tālāk par vidu jau nerāda :D ) galveno varoni dušā. Vē. Riebjas man, kad tā dara tip, lai piesaistītu skatītājus. Mani tas atbaida... katrā ziņā man nekādu oh un ah un kušanas nav no tāda skata, vairāk gribas novērsties. Bezjēdzīga aina. Es saprastu, ja kāda noskatītos vai kāda nejauši tur iespertos vai tml. Bet vnk randomā dušas aina.... vē

0

4

Paloma написал(а):

Ivana.. kaitinoša savā pielīšanā lišķīgajā Hosē Migelam, bet... vismaz kaut cik interesanta. Bet tā visa jāšana, un tāda jaukiņā un hihi, haha... vēēē
Tā ģimenīte, večuku romantikas utt.vnk besī. Daudz tinu šo seriālu.

ivana an arii - tipa ok bet dazhreiz tracina arii :)

Paloma написал(а):

Ai, un FUj - vecais triks ar puskailu (nu, teorētiski kailu, bet tālāk par vidu jau nerāda  ) galveno varoni dušā. Vē. Riebjas man, kad tā dara tip, lai piesaistītu skatītājus. Mani tas atbaida... katrā ziņā man nekādu oh un ah un kušanas nav no tāda skata, vairāk gribas novērsties. Bezjēdzīga aina. Es saprastu, ja kāda noskatītos vai kāda nejauši tur iespertos vai tml. Bet vnk randomā dušas aina.... vē

aaa fui___tieshaam kad es to redzeeju nodomaaju kaads apsurds_ kada velna pee vinji iesvieda to ainu ar dushu !!!! fui  :x es ar gandriiz vai apveemos

aaaaaaaa!!!!!!!!!!
ZINIET KO !!!!!
hei_ valentiina lieto tas pashas smarzhas ko es !!!!!!!!!  :glasses:   :love:  kad tas Rosendo iegaja vinjas istabaa un saaka visu smarzhot kas pieder valentiinai vinjsh paceela vinjas smarzhas - Lancome Hypnose !!!!!!  :P  :tomato:
man arii taads ir !!!!! :)

0

5

Julia написал(а):

aaaaaaaa!!!!!!!!!!
ZINIET KO !!!!!
hei_ valentiina lieto tas pashas smarzhas ko es !!!!!!!!!       kad tas Rosendo iegaja vinjas istabaa un saaka visu smarzhot kas pieder valentiinai vinjsh paceela vinjas smarzhas - Lancome Hypnose !!!!!!    
man arii taads ir !!!!!

:D :D :D forši!!

0

6

nebija tur taa kaa reklaama - nosaukumu un marku neparadiija_ bet taada pudeliita ir tikai wiena_protams es uzreiz atpazinu
un tie man arii ljoti patiik un wel wiena no Lancome un Armani! kad esmu lidosta_wai wel kur biezhi wien wiena no tiem testeriem tiek lietotas uz manis :)

ok - fast forward taas wisas kaitinoshas babkas!!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 25. sērija