TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fakundo Arana un Natālija Oreiro atkal filmēsies kopā


Fakundo Arana un Natālija Oreiro atkal filmēsies kopā

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Luego de protagonizar los éxitos “Muñeca Brava” (Telefe) y “Sos mi vida” (El Trece), Facundo Arana y Natalia Oreiro podrían volver a trabajar juntos.

Según informó el Diario La Mañana de Córdoba, el productor televisivo Raúl Lecouna tiene intenciones de llevar a la exitosa dupla televisiva a la pantalla de Telefe en 2011.

Arana ya habría firmado su contrato y pidió que la tira tenga un contenido de acción social, tal cual ocurrió con la exitosa “Vidas robadas”.

En tanto, Oreiro estaría analizando la propuesta ya que en estos momentos se encuentra metida en su trabajo en cine.

Cabe señalar que recientemente, la actriz terminó con las filmaciones de la película “Miss Tacuarembó”.

¿Se volverán a juntar? Veremos

0

2

Oho..nu jāa.. šie abi jau pēc Muneca Brava kļuva par slavenu pāri un abi kopā izskatās lieliski  :love:

0

3

Tas gan. Man vēl nav sanācis pilnīgi redzēt telenoveles kur viņi ir kopā, bet cik saprotu ir vērts skatīties.

0

4

mmaarriiaa написал(а):

Tas gan. Man vēl nav sanācis pilnīgi redzēt telenoveles kur viņi ir kopā, bet cik saprotu ir vērts skatīties.

es arī.. Munecu Bravu maz redzēju...vairāk kkur vidu redzēju un bij sācis pamazām iepatikties.. īstenībā šī telenovele toreiz ļoti mammai patika, un tikai pēc tam mani sāka piesaistīt Natālija Oreiro.

0

5

akk, visnotaļ prieks! :love:  man tā patīk viņi kopā! :shine:

0

6

nu tas ir lab, nu tas ir lab.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fakundo Arana un Natālija Oreiro atkal filmēsies kopā