TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Mario Simarro atlaists no darba telenovelē Mar de amor


Mario Simarro atlaists no darba telenovelē Mar de amor

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sfFWi5hl51c[/youtube]

0

2

ak, jā, lasīju jau šito un apsmējos.... :playful:

0

3

ohooo :O
Ok, skaidrs, man viens seriāls mazā plānā. Jo biju domājusi šo turpināt skatīties, bet ja šitā... nav jēga. :D

0

4

albalonga написал(а):

ak, jā, lasīju jau šito un apsmējos.... :playful:

Paloma написал(а):

ohooo :O
Ok, skaidrs, man viens seriāls mazā plānā. Jo biju domājusi šo turpināt skatīties, bet ja šitā... nav jēga. :D

Un interesanti, kuru aktieri  ieliks viņa vietā. Vai viņš tiks nomainīts ar kādu vai arī citam varonim tiks dota galvenā loma.
Bet kaut kā dīvaini, nepatīk man, ka viens aktieris sāk filmu, bet otrs beidz. Mario ir draņķīgs raksturs, viņš nemāk ar citiem sadzīvot un tas ir tiešām  kauns, ka viņš tiek atlaists no darba telenovelē.

0

5

Nu jā, man arī tas nepatīk, tāpēc neskatišos šo seriālu. Lai gan bija ieinteresējis. Bet nu... būs tikai trakāk, ja pēc tam šis tēls vnk pazudīs.
Un atceros, ka ecdd laikā arī bija runas, ka nevar sadzīvot Lorena ar Mario... Bet nu, ziniet ko, ja gribi būt aktieris, tad jāsavalda savs raksturiņš.

0

6

Paloma написал(а):

Un atceros, ka ecdd laikā arī bija runas, ka nevar sadzīvot Lorena ar Mario... Bet nu, ziniet ko, ja gribi būt aktieris, tad jāsavalda savs raksturiņš.

Tā ir, ka jāpievalda. Viņš laikam bija domājis var darīt, ko grib un visi pakļausies viņa iegribām, tad jau būtu jātaisa telenovelē, kurā vienīgais aktieris būtu Simarro, jo pats ar sevi varbūt viņš sadzīvotu.
Es arī atceros, ka viņam bija smagi sadzīvot ar Lorēnu. Mar de amor viņš no sākuma nesadzīvoja ar Ninel Kondē, pēc tam ar Zuriu Vegu.

0

7

La telenovela ‘Mar de Amor‘ esta por terminar, el 12 de Junio, pero sus aguas estuvieron muy turbulentas por los problemas que hubieron entre Ninel Conde y Mario Cimarro, al punto que el Actor salio por la borda y no llego a su final.

También el Actor Arturo Carmona participo en la telenovela y contó que Mario grabo el final de la novela junto a Zuria Vega antes de abandonar la Producción.

Cuenta Carmona que Cimarro siempre se alejaba de sus compañeros, en las locaciones se encerraba en su habitación.

“Tiene que haber mucha comunicación con tu compañera Actriz o Actor, cuando se hace una escena de conflicto, el no tenia comunicación, no había compañerismo” dijo Arturo.

Al menos Cimarro se comporto con ética profesional y cumplió con su obligación de terminar la grabación.

Lastima que Televisa termino su relación con un buen Actor de esa manera.

Sanāk, ka finālā viņš tomēr uzņēmās

0

8

hmm.. mjā, tas vismaz labi. BEt tāpat kaut kur tur pa vidu būs kkāds pazudums viņa...

0

9

Oo..nu prieks, ka viņš nofilmējās finālā! daudz mierīgāk man palika!

0

10

bet es vienalga neesmu droša, ka gribu atsākt šo seriālu :D visu laiku būs domas, kāda viņa attieksme pret kolēģēm...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Mario Simarro atlaists no darba telenovelē Mar de amor