TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kādas ir jūsu mīļākās filmas??


Kādas ir jūsu mīļākās filmas??

Сообщений 1 страница 20 из 71

1

Pastāstiet par savām mīļākajām filmām - gribētos tā uzzināt un līdz ar to arī labāk iepazīt vienai otru. ;)
Man ir 2 stabili mīļākās filmas - "Vējiem līdzi" un "Operas spoks". Abas filmas dievinu!!! Operas spoku esmu redzējusi jau laikam reizes 20 a no Vējiem līdzi attur tikai tās ilgums... ;)

0

2

man baigi patiik LEPNUMS UN AIZSPRIEDUMI!!!!!!  :yahoo: ... esu noskatiijusiesw pameeram 12 reizes.....tas ir tad kad draudzene iedot disku:cray:  liidzšim neesu atradusi kur var nokačāt šo filmu

0

3

"Operas spoks" nav slikts, jā... ;)
Bet manas mīļākās laikam ir "Forests Gamps" un "Moulinrouge"-to esmu redzējusi nenormāli daudz reizes un lai kuro rezi skatītos, vienmēr beigās apbimbājos... :D
Ir vēl vairākas, kuras man ļoti patīk, bet šīs ir tādas, kuras tiešām varu skatīties un skatīties. :)

0

4

Hmmmm... Ļoti daudzas. Amēliju esu redzējusi reizes 30. Tad vēl dievinu visas Džeika Džilenhāla filmas - Moonlight Mile ir fantastiska, arī October Sky un Good Girl, tāpat protams Donnijs Darko. Viena no manām dievinātajām ir Brokeback Mountain - manā izpratnē viens no skaistākajiem un aizkustinošākajiem mīlasstāstiem kino vēsturē. Tad vēl ir kuča asa sižeta filmu - no pēdējā laika filmām - Blood Diamont un Departed - no šīm abām filmām iemīlēju Leonardo di Caprio - pirms tam viņu ienīdu. Vēl arī dievinu savu mīļo Klaivuļu (Klaivu Ovenu) - Inside Man ar viņu vispār ir super. Vēl man tuvas ir visas Pedro Almodovara filmas - man patīk tas sieviešu un geju slavinājums viņa filmās bez liekas komercijas - un tur ir tik daudz par ko domāt, kad noskaties. Habla con Ella vispār ir super - tik mežonīgi daudz simbolisma - fantastika. Jā, nu vēl ir kuča citu, kuras tagad uz sitienu atcerēties nevaru... :D

0

5

Nu, tad sākam uzskaitīt...  ;)
Noel un Christmas shoes - šausmīgi banālas un skumji romantiskas, bet tās tik viegli uztvert. nu, dikti tuvas sirdij!  :heart:
Pa TV3 tukoja Katastrofa (īsto nosaukumu nezinu)  - visskumjākā un raudošākā filma, ko esmu redzējusi.  :cray: Kad skatījos pat tētis mani sāka žēlot, jo diktām raudāju un jutu līdzi...
Komēdiju makten daudz, pemēram,  Līgavas tēvs, sātans Pradas brunčos (es vispār esmu liela Kimberlijas Viljamsas fane  :ok2:)
un tā varētu uzskaitīt un uzskaitī... bet šitās visas pirmās man atausa atmiņā.

0

6

albalonga
Tu mani ieinteresēji ar dažām filmām, ja nu kādreiz sanāks laiks, uzlādēšu un paskatīšos. Lai gan tagad, kad tik daudz seriālu gribu noskatīties... :D Filmām laika nepaliek. :P

danna написал(а):

Pa TV3 tukoja Katastrofa (īsto nosaukumu nezinu)  - visskumjākā un raudošākā filma, ko esmu redzējusi.   Kad skatījos pat tētis mani sāka žēlot, jo diktām raudāju un jutu līdzi...

A man tāda filma bija "Vēstījums pudelē" - nu šausmīgi raudāju, kad pirmoreiz skatījos! bet biju viena mājās. ;) Pēc tam citas reizes vairs tā nebija,jo zināju, ka viņš tiešām nomirs... :(

0

7

man patik 2 filmas , tas ir "Armagedons" un "Spare"(the dragonfly)! Dievinu !!

0

8

Atkal jau jaunas sejas!
PRIEKS Tevi redzēt šajā forumā, Shiny! ;)

0

9

Paldies! :)

0

10

aa veel es vareetu nosaukt " salauztaa bulta" man, teetim, un bračkam šii fima baigi patiik...mammai gan ne(vinai nepatiik taas filmas kur..kaa vina saka...šauj lec skrine un taa taalaak) bet es varu skatiities ...ja vien tur nav paaraak daudz asinu tad gan man naak veemiens!!! brrr kas taa par sajuutu...ciest nevaru asini :bail:

0

11

aijux007

Vēmiens man gluži nenāk, bet nu arī ar medicīnu esmu uz Jūs. :D

0

12

Jaa man arii baigi daudz patiik filmas bet ko taa uzreiz varu teikt taa ir " kojota ugly" vienkaarssi super filma varu skatiities veel un veel tur tas viens dzzeks ir tik seksiigs ka es to ainu kur vinnss dejo uz letes vienkaarssi dievinu iesaku noskatiities visiem!!!  :nyam:  :blush:

0

13

Oo, šo filmu es arī esmu vairākas reizes redzējusi!! Man ļoti patīk!! Bet visas šāda veida filmas man ir it kā citā līmenī.. man ļoti patīk, bet par mīļākajām tādas laikam nekad nesaukšu.. ;) lai gan skatos daudz tādas un ar lielu prieku!!

Jolanta написал(а):

un veel tur tas viens dzzeks ir tik seksiigs ka es to ainu kur vinnss dejo uz letes vienkaarssi dievinu

kurš? Viņas tēvS?  :rolleyes:

ok..jokoju...  :rofl: saprotu par ko iet runa... :P

0

14

Paloma написал(а):

Oo, šo filmu es arī esmu vairākas reizes redzējusi!! Man ļoti patīk!! Bet visas šāda veida filmas man ir it kā citā līmenī.. man ļoti patīk, bet par mīļākajām tādas laikam nekad nesaukšu..  lai gan skatos daudz tādas un ar lielu prieku!!

Man vispaar patiik nopietnas filmas šitaada veida ir labas priekš izklaides vispaar man ļoti patiik latviešu filmas gan komeedijas gan nopietnaas ko es varu visiem ieteik taa ir "Ilgais ceļš kāpās""fienkaarssi fantastiska!!!

Paloma написал(а):

kurš? Viņas tēvS?   
ok..jokoju...   saprotu par ko iet runa...

Jaa teetuks jau arii bija seksiigs!!! :D
Bet pasaki ka taa aina nav seksiiga??? :agree:

0

15

Jolanta написал(а):

Bet pasaki ka taa aina nav seksiiga???

Vai tad ko tādu var pateikt?  :blush2:

Jolanta написал(а):

ko es varu visiem ieteik taa ir "Ilgais ceļš kāpās""fienkaarssi fantastiska!!!

Jāā? Būtu jāmēģina noskatīties.. ebt tas tak seriāls, vai ne? Nu, vairākas daļas? pie datora toč nenoskatīšos, vinīgi var cerēt, ka pa tv rādīs. ;) No latviešu man patīk Likteņdzirnas ļoti. :)

Jolanta написал(а):

Man vispaar patiik nopietnas filmas

Piemēram, kādas? :)

Un jā, izklaidei šada veida filmas ir super!!

0

16

PalomaiJāā? Būtu jāmēģina noskatīties.. ebt tas tak seriāls, vai ne? Nu, vairākas daļas? pie datora toč nenoskatīšos, vinīgi var cerēt, ka pa tv rādīs. 
Jaa tai filmai ir 8 seerijas un starcitu nesen viņu rādīja pa tv1 katru nedēļu pa vienai sērijai un es ar taadu aizrautību skatijos un iedziļinājos arii asaras nobirdinaaju bet taa filma ir super ja kaadam ir izdeviiba noteikti noskataties!!! taa ir ļoti nopietna filma!!

starp citu arii par "operas spoku" esu sajuusmaa!!! :)

0

17

nu ar latviešu filmām man ir švaki... ļoti švaki... "Ilgais ceļš kāpās" klasika, kādreiz kaut ko redzēju, bet tikai kaut ko..., "likteņdzirnavas" nu laikam vēl mazāk... :( fui kāda es esmu... un latviešu mūzika arī gandrīz nulle.. neko nezinu un neklausos... :blush: fui fui fui.. jānokaunās..

filmas.. nū, vispār ka jau visur - esmu ar mieru skatīties un ari patīk - šausmenes, asa sižeta filmas, komēdijas, drāmas, romantiskas filmas.. bērnu filmas (multenes), piedzīvojuma,  filmas balstītas uz realiem faktiem, vecas un jaunas... - da koroče visu. viss atkarīgs no pašas filmas. patīk angļu, amerikas, krievijas, meksikas, ari franču un brazīlijas utt filmas.... ļoti plašs spektrs :D

nu tā uz sitienu... vieni no man labakiem varu nosaukt:
Shal we dance; meangirls; just my luck; Devil wears Prada; King Kong; Perlharbor; Pirates of the carribean, Ice age, Madagascar, Shrek, Day watch, night watch (dnevnoi i nachnoi dozor), Derailed, Captein Corellis Mandolin, Woman on top, Desperado, the legend of Zorro, monster in low, Just like heaven, Butterfly effect... nu nezinu, visādus tur Terminātorus jau nezinu cik reizes pārskatījos, Fantomasus un dažādus žandarmus (L. de Funes)... krievu PSRS laika filmas - "Ljubovj i golubi, Služebnij roman, Ivan Vasiļevič, Briļjantovaja ruka, Maskva slezam ne verit,Slegkim parom - tos vispār no galvas zinu.. un vienmēr lietoju to citātus savā runā... da nezinu, noteikti vēl daudz ko esmu aizmirsusi..

0

18

Jaa Julij mus ir daudz kas kopiigs Slogkim parom es skatos katru gadu man taa ir kaa tradiicija zinu visu jau no galvas un taapat skatos kaut vai divas reizes katru jaungadu nezinu ko dariitu ja neraadiitu šo filmu!!!! :) ;)

0

19

Jolanta написал(а):

nezinu ko dariitu ja neraadiitu šo filmu!!!

jā, vienreiz man bija tāda situācija.... ka kaut kur ārzemēs es vispār nejutu nekādu jaungada noskaņojumu. nulle... tad pie vienas pazīstamās bija S ļeghim parom DVD... visss... mēs atnācām pie viņas un mums bija savs jaunais gads... vot tad es kaut cik man atnāca Jaungada prieks :D

:ok:

0

20

Julia написал(а):

jā, vienreiz man bija tāda situācija.... ka kaut kur ārzemēs es vispār nejutu nekādu jaungada noskaņojumu. nulle... tad pie vienas pazīstamās bija S ļeghim parom DVD... visss... mēs atnācām pie viņas un mums bija savs jaunais gads... vot tad es kaut cik man atnāca Jaungada prieks

Man prieks!!! man arii šii filma tieši noskaņu rada jaungada tapeec kad tuvojas jaunais gads es ar nepacietiibu gaidu šo filmu un tad arii ja kas paraadaas noskanna!!! ;)

Отредактировано Jolanta (04.04.2007 23:27)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kādas ir jūsu mīļākās filmas??