TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kādas ir jūsu mīļākās filmas??


Kādas ir jūsu mīļākās filmas??

Сообщений 21 страница 40 из 71

21

Jolanta написал(а):

starp citu arii par "operas spoku" esu sajuusmaa!!!

Jāā?? Cik jauki... :):):) Es šo filmu dievinu..!! Un mūziku..!!  :heart:

Julia написал(а):

Devil wears Prada

šo nekādi nesanāk noskatītes, lai gan ļoti gribu.. Pie datora skatos tik seriālus, bet filmām laika nepaliek..  :blush:

Julia написал(а):

the legend of Zorro

Ai, nu protams!! Kur bez Zorro!!!  :ok: super filma!

0

22

oi man tik daudz filmu ir ierakstītas.. :swoon: skatos bļin arī reti.... ipašī no ta brīža kad iegāju pirmo reiz šajā forumā, filmu skatīšanas vispār apstājās...
man dažreiz sanāk tā, ka es viena vakara nokačaju sev daudz filmas un tad mēģīnu tās kādreiz noskatīties... bet diemžēl bija aŗī tādi gadījumi... skatījos samērā daudz, pierakstīju, lai neaizmirstu ko es vispār noskatījos.. pēc kāda laika skatos uz šo sarakstu.. un dažas jau ar piepūli atceros.. :swoon: neee.. navar pārak dauz tās skatīties...
tāpēc tagad ieturu laiku starp filmām :D

0

23

Oho.. forši, ka skatījies tik daudz.. Nu jāāā, kopš foruma.. :D skatos tikai seriālus. :D un pat tiem paliek mazāk laika :D

0

24

A man saak likties ka es leenaam paartopu par datornuuģi  :D  kameer nebiju šitajaa forumaa ļoti maz seedeeju pie datora bet tagat nojiet nevaru!!! :D

0

25

Jolanta написал(а):

A man saak likties ka es leenaam paartopu par datornuuģi    kameer nebiju šitajaa forumaa ļoti maz seedeeju pie datora bet tagat nojiet nevaru!!!

vo vo... jāsāk vien mest pie malas ar so forumu...
:rolleyes:

0

26

Julia написал(а):

vo vo... jāsāk vien mest pie malas ar so forumu...

cik viegli to pateikt!! :D tu pirmā! Mēs mēģināsim sekot tavam piemēram. :D sarunāts??
Man kādreiz gadījās (un pat bieži) ka nebija ko darīt pie datora. Tagad - forums, lomu spēle, visi video no foruma... mamma mia! :D

0

27

Paloma написал(а):

cik viegli to pateikt!!  tu pirmā! Mēs mēģināsim sekot tavam piemēram.  sarunāts??

sarunāts... tikai pēc kāda laika... :rofl:
nēe... es ari agrāk ienācu internetā bet nebija īpašī ko darīt.. tāpēc saku - skatījos laiku pa laikam filmas... tagad man priekš filmām vairs laika nav :D

pat dažreiz palasīt nevaru... kaut ko lasu un domāju par šo lomu spēli un par jums visām... kaut kāda apsēstība...  :wacko:

0

28

Julia написал(а):

nēe... es ari agrāk ienācu internetā bet nebija īpašī ko darīt.. tāpēc saku - skatījos laiku pa laikam filmas... tagad man priekš filmām vairs laika nav 
pat dažreiz palasīt nevaru... kaut ko lasu un domāju par šo lomu spēli un par jums visām... kaut kāda apsēstība...

Vot, vot, vot!!!  ;)  Vairāk man nav ko piebilst! Gluži mana situācija.
Tas bija vājprāts, kad man bija jātaisa tas projekts ar direktori. Pirksti vien niezēja - itkā rakstu wordā, bet vairāk laika pavadīju šeit forumā piedaloties lomu spēlē, bet termiņš taču spieda...  :haha:

0

29

aaa.. vēl man patika Bumer, Bumer 2 , 9 Rota un tā pavidam Brat i Brat 2

0

30

danna написал(а):

bet termiņš taču spieda...

nabadzīte... :D

0

31

Julia написал(а):

un domāju par šo lomu spēli un par jums visām...

:D kā tas mani atgādina šodien!! Bija kāds laiciņš mamma jāgaida mašīnā un es sēžu un domāju par lomu spēli.. par savu Marianhelu.. un izdomāju šo to interesantu.. :D

0

32

Paloma написал(а):

Marianhelu.. un izdomāju šo to interesantu..

es jau to pamanīju :swoon: nabaga Fabiāns.... :swoon:

0

33

Julia
Fabiānam nepaveicās tikai ar to, ka viņa viņu vislabāk pazīst un var izmantot... kādām tiks trakāk.. ja man izdosies.. :D :D :D

0

34

indy написал(а):

The Bodyguard

indy написал(а):

Veejiem Liidzi

Oooo, super!!! Mna arī šīs divas filmas ļooti patīk. :) indy, tu esi pirmā, ko zinu, kam vēl patīk Vējiem līdzi :):):)

0

35

Paloma написал(а):

Oooo, super!!! Mna arī šīs divas filmas ļooti patīk.  indy, tu esi pirmā, ko zinu, kam vēl patīk Vējiem līdzi

Nu tad jau laikam būšu otrais cilvēks, ko tu zini kam vēl patīk Vējiem līdzi - MAN ARĪ PATĪK!   :clapping:  :clapping:  :clapping: Nezinu vai tagad ir kāds pārfilmējums, bet man atmiņā stāv diezgan vecs varians un garš variants. Kad biju maza jau ar tādu aizrautību vēroju, un šķiet pagājušajā gadā, kad LNT atkal rādīja, es noskatījos vēlreiz. Un tas pēdējais teikums no filmas  man patīk vislabāk... ar cerībām.  :ok2:

0

36

Es atceros ka skatījos ""vējiem līdzi""  man šķiet tas bija  sen kad skatījos!!Bet tiešām patika bija interesanta filma!!!Tagad jau daudzko neatceros bet skatījos atceros man patika!!!

0

37

danna, jaa, veejiem liidzi ir veca filma, bet tieshaam laba, taa pati vien buus. Klasika :]

0

38

danna написал(а):

Nu tad jau laikam būšu otrais cilvēks, ko tu zini kam vēl patīk Vējiem līdzi - MAN ARĪ PATĪK!        Nezinu vai tagad ir kāds pārfilmējums, bet man atmiņā stāv diezgan vecs varians un garš variants. Kad biju maza jau ar tādu aizrautību vēroju, un šķiet pagājušajā gadā, kad LNT atkal rādīja, es noskatījos vēlreiz. Un tas pēdējais teikums no filmas  man patīk vislabāk... ar cerībām.

Āāāā, dannnaaaaa - cik super, ka tev arī patīk!!!  :yahoo:  :yahoo:  Tas tikai pierāda, ka šajā forumā var atrast domubiedrus VISĀ. :D Nezinu vai ri pārfilmējums, neesmu neko tādu dzirdējusi.. un nemaz negribēto to redzēt!! Vecais ir vienkārši fantastisks!! Bet nu jā - garš. Tas traucē skatīties šo filum tik bieži, cik varbūt gribētos.. :/ kooo?? Kad pagājušā gadā bija pa tv?? :O kāpēc es to palaidu garām'??? :O nu ok, man ir ieraksts kasetē(bet nolāpītais LNT tur reklāmās izgriezis fragmentus - no labdarības balle, kur viņa ar Retu dejo, vēl kur viņa zvēr, ka nekad vairs necietīs badu.. vēl kau t kas bij.. man tādas dusmas.. :( Nu tagad arī dvd variants ir, lai gan tas pat nav mans, kādreiz nāksies laikam atdot..  :blush2: Jā, man tā patīk ,ka atstāj cerības šī filma - ka viss vēl tomēr nav beidzies. :) Starp citu , ir grāmatas tip turpinājumi Vējiem līdzi - protams, nestāv tuvu oriģinālam, bet tur viņi atkal saiet kopā. ;)

mmaarriiaa написал(а):

Bet tiešām patika bija interesanta filma!!!Tagad jau daudzko neatceros bet skatījos atceros man patika!!!

kas tik neatklājas... :D

0

39

Paloma написал(а):

Starp citu , ir grāmatas tip turpinājumi Vējiem līdzi - protams, nestāv tuvu oriģinālam, bet tur viņi atkal saiet kopā.

Ja???  :meklet: Nebiju dzirdējusi. Man tik ir mājās īstais Vējiem līdzi grāmatu iesējums - vairākas biezas grāmatas. Bet nekad jau nav laika pieķerties un sāk lasīt - tas sanāktu gari un laikietilpīgi. Bet ceru, ka atradīsies drīz tāds laika, kad varēšu kaut to izlasīt.Un tas turpinājums... Būtu interesanti palasīt, bet nedomāju, ka tas ir kaut pusi tik labs kā orģināls.

Paloma написал(а):

kooo?? Kad pagājušā gadā bija pa tv??  kāpēc es to palaidu garām'???

Gāja, gāja. kaut kādā svētku dienā. Un visas sērijas pēc kārtas.  Aizņēma daudz laika, bet protams tas bija tā vērts. Un nav jau brīnums, ka palaidi to garām -:aikido:  kā vienmēr LNT pat reklāmu nebija uztaisījis, pati tikai  nejauši pārslēdot kanālus ieraudzīju Vājiem līdzi.

0

40

danna написал(а):

Ja???   Nebiju dzirdējusi. Man tik ir mājās īstais Vējiem līdzi grāmatu iesējums - vairākas biezas grāmatas. Bet nekad jau nav laika pieķerties un sāk lasīt - tas sanāktu gari un laikietilpīgi. Bet ceru, ka atradīsies drīz tāds laika, kad varēšu kaut to izlasīt.Un tas turpinājums... Būtu interesanti palasīt, bet nedomāju, ka tas ir kaut pusi tik labs kā orģināls.

Nu man ir divās grāmatās - bet ap 400 lpp.un sīksīki brutiņi. :D es jau vairākas reizes esmu izlasījusi.. :) un labprāt vēl izlasītu, bet nekādi nesanāk laika tām grāmatam kas mājās stāv, jo jālasa bibliotekas grāmatas, ko mammai nesu. :D Nu un tas turpinājums - jā, ne uz pusi tik labs kā oriģināls!!! Ja ne vēl mažāk! Patiesībā ir 2 turpinājumi - viens ir Vējiem līdzi, otrs ir tā turpinājuma turpinājums - vēl cits autros. A jautrākasi ,ka vienreiz paņemu sāku lasīt vienu Danielas Stīlas šķiet grāmatu, un tur identiski tas pats, kas tajā Vējiem līdzi turpinājumā otrajā. :D kas no kā špikots? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kādas ir jūsu mīļākās filmas??