TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kādas ir jūsu mīļākās filmas??


Kādas ir jūsu mīļākās filmas??

Сообщений 61 страница 71 из 71

61

Es ieteiktu izlasīt. :) Nu - man grāmatas vienmēr ri labāk, nekā filma. Jo filmā pašam jāmēģina izprast varoņu jūtas, bet grāmatā visu tā apraksta.. Pēdējo reizi, kad lasīju grāmatu (tas gan bija pasen) apmēram stundu lasot raudāju...  :cray:

0

62

Ok, kad būs laiks (tagad lasu Vojna i mir), noteikti izlasīšu. Mana draudzene nesen lasīja, viņai ļoti patika. :)

0

63

Izlasi gan!! :)

0

64

Nu tagad man jau vūtu pamatīgas izmainās šajā sarakstā, bet ir filma kuru vienkārši nevaru nepieminēt:
Le Fabuleux destin d'Amelie Poulain.

Ak, mana Amēlija. Filma, kas patiešām ir tik pat vērtīga kā Paulu Koelju grāmata.
Neaizmirstama.

0

65

Amēliju esmu redzējusi reizes 20. Vairāk kaut ko teikt laikam nav jēgas.

0

66

nu es vēl jioprojām nesmuredzējusi amēliju

bet  u man mīļākā filma pavisam noteikti ir little misis sanshain
un tad deep inpakt paliek nemainīgs tā laikam būs mana visu laiku mīļākā filma

0

67

albalonga написал(а):

Amēliju esmu redzējusi reizes 20.

Nu tad laikam patiešām saprotu tavu viedokli. Tgad, ja man būtu jānosauc tikai viena filma, kas man ir vismīļākā, es bez aplinkiem  un ilga domāšanas teiktu  - AMĒLIJA.
Filma, kas uzrunā. Neaizmirstami uzrunā.

0

68

Mana mīļākā filma viennozīmīgi šobrīd ir "The heartbreak kid"! :rofl:
Iesaku viņu noskatīties visiem, nenožēlosiet. :D :rofl:
Varat video treileri noskatīties filmas webā http://www.heartbreakkidmovie.com/ uzspiežot uz linka Video! :D :rofl:

Отредактировано GaBy (23.11.2007 18:28)

0

69

Šīs ir manas pagaidām 10 mīļākās filmas, sākot no mīļākās: Moulin Rouge, The Mummy, The Pianist, Alexander the Great, Valkyrie, Angels and Demons, Pan's Labyrinth, Green Mile, Vanilla Sky, Titanic.
Patiesībā man ļoti patīk nopietnās vēstures filmas, turklāt ar sliktām beigām  :dontknow: Psiholoģiskās vienmēr ir mana saraksta augšgalā, piemēram The Sixth Mind.
Es dievinu Jake Gyllenhaal filmas (kaut Donnie Darko es aizvien nesaprotu :D ), Ewan McGregor filmas (bez jau nosauktajām, kur viņš tēlo, man vēl patīk The Island). Periodiski dievinu arī Colin Farrel, piemēram, Phone Booth ir viena no ideālākajām psiholoģiskajām filmām!

0

70

Donnie Darko ir viena no labākajām filmām, ko esmu redzējusi.... Ja godīgi, filmu izpratu tikai noskatoties vēlreiz, jo pirmajā reizē visus sīkumus nemaz nav iespējams pamanīt, pieņemu arī, ka katrs šo filmu izprot citādāk  :unsure:

Phone Booth arī noteikti liku, kā vienu no filmām, kas jāredz! Mani vismaz visu filmu spēja noturēt spriedzē, kas un kā notiksies  :|

Tādam vieglākam laika pavadīšanas veidam ieteiktu filmu Snow White: A Tale of Terror, notiekti atver acis uz pasaku pasauli un to, kādi patiesībā bija tad tie 7 rūķīši  :D

Gan jau, kad visi, kas aizraujas ar daiļslidošanas skatīšanos jau ir redzējuši, bet man patīk arī The Cutting Edge 3 filmas, vislabākā man šķeit pirmā, jo tā tāda patiesāka arī izskatās, pārējās varētu vairāk pietuvināt pašai slidošanai, kāda tā ir šobrīd, bet sižeti ir tīri tā neko.. :) Kā arī ieteiktu mazliet jau tādu nopietnāku filmu Ice Castles, kas iznākusi divos variantos (esmu redzējusi tikai vecāko, tāpēc par jaunāko neko nevaru teikt). Ļoti patika, tāda, man šķiet, emocionāla un savā ziņā arī pacilājoša filma par to, ka sapņus vienmēr var sasniegt.

P.S. Ir vēl viena filma, kurai gan neatceros nosaukumu, bet redzēju pirms pāris gadiem. Varbūt kāds no foruma dalībniekiem zinās? Stāsts ir par divām slidotājām, vienu talantīgu, bet nabadzīgu, otru mērķtiecīgu un bagātu. Nabadzīgās meitenes puisis (laikam) salauž bagātajai meitenei kāju, lai tā netraucē otrai iegūt medaļas. Protams (ja pareizi atceros), viss beidzas labi un šmaukļus diskvalificē, bet meitene, kurai salauza kāju, atkopjas un iegūst sudraba medaļu.  :suspicious:

0

71

Mana mīļāka noteikti ir Operas Spoks un ne tikai pati  filma bet arī filmas mūzika. :love:
Bezgalīgais ceļojums,patīk jo pēc patiesiem notikumiem un Geišas atmiņas.kopumā vismīļākās man ir visas ar Džoniju Depu un Džūliju Robertsu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Kādas ir jūsu mīļākās filmas??