TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 5. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


5. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Nad izstāsta Alv, ka ir Kas meita un visu pārējo ko par viņu zina. Viņa izstāsta arī to, ka Alv nācās nogalināt Skol lai piesegtu Kas, nevis sevi. Abi divi vienojas, ka nu būs pret Kas un domā kā varētu apprecēties.

Če saka Hulio, ka taisnība uzvarēs un Alv notiesās. Hulio saniknojas un patriec Če no sava rančo.

Alv atļauj pazvanīt uz mājām, jo viņš izliekas, ka viā meitiņa ir slima un tāpēc vēlas zvanīt. Klausuli paceļ Kla. Alv saka, lai pasaucot Kas. Kas paņem klausuli. Alv liek viņai atnākt uz iecirkni, bet Kas negrib, bet tad viņš pasaka, ka zina, ka iņai ir meita. Kasandrai mute paliek vaļā. :D

Leand stāsta tēvam par savām domstarpībām ar Sam.

Kas ierodas iecirknī. Viņu negrib laist pie Alv, bet viņa tomēr izlūdzas. Alv&Kas satiekas. Alv ir dusmīgs un saka, ka zina visu par Kas, jo Nad visu pateikusi. Kas savukārt nikna uz Nad. Alv metas Kas virsū un sāk žņaugt, bet tomēr atlaiž vaļā. Kas prasa Alv ko viņš grib. Viņš saka, ka Kasandrai jaizvāc ierocis no vietas, kur Alv to paslēpis. Kas negribīgi, b tomēr piekrīt, jo viņai nav izejas-Alv piedraud visu par Kas izstāstīt Hulio.

Bārā Če runā ar bārmeni (aizmirsu kā viņu sauc, tā mazā puisīša tētis, kuru nobrauca). Bārmenis saka, ka Če būtu labs mērs, jo ir taisnīgs cilvēks. Če: „Es dzeru, bet tu reibsti.” :D Un izsmej bārmeņa teikto.

Hul sēž savā istabā. Kāds pieklauvē-tas ir Gab. Viņš pajautā vai drīkst ienākt, Hul atļauj. Gab vēlreiz pasakās Hul par to, ka viņa atļāvusi Gab palikt rančo. Gab saka, ka mēģinās pierādīt cik ļoti viņš Hul mīl. Hul saka, ka ļoti grib viņam noticēt. Un tad Gab saka, ka viņš cer, ka Hul noticēs un atkal jau saka, ka mīl Hul, un tad Hul metas viņam ap kaklu un skūpsta. :heart: 
Bet tad parādās „Likmes” tas mūzikas fragmentiņš un tad reklāma un pēc reklāmas mans šīs dienas LIELĀKAIS sarūgtinājums: LNT ņēma un izgrieza HuGas ainas turpinājumu!!!  :mad:  GRR. Es biju tik nikna! Labākā sērijas daļa tiek vienkārši izgriezta!  :angry2:  Tiem LNT darboņiem vajadzētu kārtīgi sadot!  :vikings:
Es šo ainu biju redzējusi līdz galam un viņa ir sasodīti jauka un vēlējos arī redzēt LV valodā, bet še tev! Tas mani šokēja! Atvainojiet, bet man vienkārši vajadzēja savu sāpi izteikt! Labi, turpinam atstāstu...

Kla bija pateikusi Hulio, ka zvanīja Alv un jautāja pēc Kas, un tad kad Kas pārrodas mājās Hulio jautā kāpēc Alv gribējis runāt ar Kas. Kas samuld, ka Alv gribējis kādam izkratīt sirdi un tāpēc zvanījis Kas, jo nav gribējis uzraukt tēvu. Tad Kas ieminās par savu darījumu, bet Hulio saka, ka tagad, kad Alv ir cietumā viņš nespēj braukt uz Meridu un domāt par papīriem. Kas un Hulio vienojas, ka izsauks Naves kungu (to mākleri) uz Sangasparu. Kas pazvana tam vecim un sarunā, ka šis rīt no rīta atbrauks uz Sangasparu. Viņš no sākuma negrib Gab dēļ (tas ir tas pats vecis, kas gribēja Gab nogalināt un vinreiz nolaupīja Frans tā dimanta dēļ), bet beigās piekrīt.

Dom&Las ierodas Meridā, lai dotos pie privātdetektīva un sameklētu Gra.

Ir vakars un Kas pidžamā ar bateriju dodas izrakt Alv ieroci. Viņai tas izdodas, bet viņu pamanījis Montanjo rančo pārvaldnieks (Aureilio laikam), bet Kas aizbildinās, ka tikai gribējusi pastaigāties, jo nevarējusi aizmigt (ierocis atrodas viņai kabatā).

Nākošā diena: Kas mākleris ieradies Montanjo rančo ar viltotu prokuroru, kurš saka, ka visi dokumenti ir it kā kārtībā. Darījums tiek noslēgts. Mākl iedod Kas čeku, kurā ir viņas naudas daļa. Kas priecīga. Viņi sarunā pa dienu satikties Meridā un izņemt naudu kopā, li Kas būtu droša, ka nav apkrāpta.

Hul ar mašīnu dodas uz tēva rančo, taču gandrīz saskrienas ar tā Kas māklera (patiesībā viņu sauc Husto) mašīnu. Hul izlec no mašīnas un uzreiz atpazīst to vīrieti. Hul prasa ko viņš dara Sangasparā un vai atkal meklē viņas vīru. Hus saka, ka nē. Hul liekas aizdomīgi, ka Hus braucis tieši pa šo ceļu, jo tas ved tikai uz viņas tēv rančo. Hus saka, ka priecājas atkal satikt Hul. Hul saka, lai viņš vācās prom uz visiem laikiem, Hus piebilst, ka viņi vēl tiksies un aizbrauc. Hul arī iekāpj mašīnā, apgriež to apkārt un šķiet vairs nebrauks pie tēva.

Kas ir sakravājusi mantas un liek Aurelio tās aiznest uz viņas mašīnu, bet tā lai neviens tās neredz. Kas viņam saka, ka tās ir mantas labdarībai un vedīs tās uz baznīcu, taču Hulio tas varētu nepatikt un tāpēc tas jādara slepus.

Sol ierodas pie Leand. Leand ir dusmīgs, jo domā, ka Sol stāstījusi Sam par viņa veselības problēmām. Sol saka, ka kā viņš var domā, ka Sol stāsta Sam par viņu attiecībām. Leand viņai piekrīt un atvainojas.

Hus stāsta savam draugam, kurš tēloja prokuroru, ka viņam ļoti patīk Hul, ne tikai viņas fiziskā skaistuma dēļ, bet arī temperamenta dēļ.

Hul pārrodas mājās ļoti uztraukusies. Viņa jautā Gab vai viņam neviens nav uzbrucis vai draudējis. Gab prasa vai Hul atkal satikusi Dom, viņa saka, ka nē, bet, ka satikusi to, kas gandrīz nogalināja Gab dēļ dimanta un, ka viņš brauci no Montanjo rančo puses. Hul grib baukt pie tēva, bet lai Gab paliek pie Hugo. Gab saka, ka neļaus Hul braukt vienai: „Es nepakļaušu savu mīļoto sievieti briesmām.” Viņš saka, ka Hugo pieskatīs Eva&Mars, un viņi abi aizbrauc.

Kas ierodas pie Alv cietumā un saka, ka dabūjusi ieroci un aizvedīs to prom no Sangasparas. Kas iesaka Alv pārāk neuzticēties Nad.

Mehiko: Gra dzirdot Felipes&Seb sarunu par Hul uzzina, ka Gab izlīdzis ar sievu un ir laimīgs kopā ar viņu un dēlu. Viņa raud, bet domās pasakas Dievam, ka viņš uzklausījis viņas lūgšanas un Gab ir laimīgs.

Mērs ieradies Montanjo rančo un runā ar Hulio. Hulio saka, ka viņi vairs nebūs draugi, jo viņš atteicies palīdzēt Alv. Tad mēram iezvanās telefons, viņam paziņo, ka Alv ir izvirzīta apsūdzība un viņš tiks pārvests uz īsto cietumu. Hulio nikns.

Kas brauc mašīnā uz Meridu un priecājas, ka nu ir bagāta. Viņa plāno kā atriebties Alv par šantāžu. Viņa izdomā, ka pēc savas nozušanas nosūtīs Alv ieroci ar viņa pirkstu nospiedumiem Čepem, lai tas to nodod policijai.

HuGa ierodas pie Hulio. Hulio ir dusmīgs, ka Hul nostājusies pret Alv. Hul saka, ka viņa ir taisnības pusē. Tad viņi jautā par Husto. Viņi noraksturo viņa izskatu un Hul saka, ka tas izklausās pēc vīra ar kuru tikko noslēdzis darījumu. HuGa nobāl.

Če ierodas pie Alv un izsmej viņu, ka ne Hulio nauda, ne ietekme nav spējusi glābt viņu no soda. Alv nesaprot. Če izstāsta, ka Alv izvirzīta apsūdzība. Alv padomā, ka Kasadra viņu apkrāpusi un nav ieroci izrakusi un ātrumā pajautā: „Kā? Viņi atraduši ieroci?” Če saka, ka nu Alv ir izpļāpājies un nu viņš ir drošs, ka Alv ir vainīgs. Če saka, ka parūpēsies lai Alv sodītu. Vēl Če izsaka līdzjūtību Ram, kuram arī ir izvirzīta apsūdzība un aiziet. Alv sāk bļaut, ka viņam vajag satikt tēti. Ram viņu izsmej.

HuGa ir pārliecināti, ka Hulio ir apkrāts. Hulio tam netic, jo visi dokumenti tika pārbaudīti. HuGa saka, ka prokurors noteikti bijis viltots. Tad Hulio atrod Naves kunga dokumentus un HuGa apliecina, ka tas nav nekāds Naves kungs, bet gan Husto. Hulio ir satriekts un pasaka, ka licis visu, kas viņam ir uz šo darījumu.
SĒRIJAS BEIGAS.

0

2

:ok: umnica kā jau vienmēr.... sērija bija labā!!! :yahoo: ar prieku skatījos... :)

0

3

Julia написал(а):

umnica kā jau vienmēr.... sērija bija labā!!!  ar prieku skatījos...

Umnica :lol:
Jā, sērija bija laba-visādi interesanti notikumi sāk risināties. :)

0

4

какие вы хорошие модеры :lol:

0

5

HuLiA написал(а):

какие вы хорошие модеры

:blush2:
Tu jau arī neesi slikts moders! ;)

0

6

Seerija bija  laba,  bet taa izgriessana bija riebiiga  es biju dikti dusmiiga!!!! :neka:

0

7

missy написал(а):

Tu jau arī neesi slikts moders!

paldies :friends:

0

8

Stulbais LNT!!! Neko nevar izdarīt normāli!
Šī nav pirmā reize, kad izgriež svarīgus momentus. Un tāpat dara ar "Amuletu".
:angry2:    :angry2:    :angry2:

0

9

piedodiet!!!!!!!!!!!!!!!!!

šīs sērijas apraksts ir saistīts ar 5. martu... nevis ar 3. martu..  :rolleyes:
nav jau liela bēda, tikai ieraugot šodien no sākuma neiebraucu! (un kā es saprotu, es nevaru nekur neko izmanīt..)

;)

0

10

Julia написал(а):

šīs sērijas apraksts ir saistīts ar 5. martu... nevis ar 3. martu..   
nav jau liela bēda, tikai ieraugot šodien no sākuma neiebraucu! (un kā es saprotu, es nevaru nekur neko izmanīt..)

Aiii, man jau otro reizi šitā gadās! :D
Vienkārši pēc brīvdienām aizmirstas, ka jau 2as dienas pagājušas... :lol:
Atvainojiet, atvainojiet! :)
Drīzumā sākšu rakstīt šodienas aprakstu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 5. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts