TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Founder's Day: The Aftermath - fanfic


Founder's Day: The Aftermath - fanfic

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

Edited by cravey - Lisa, atļaušos tavā postā ievietot info par fiku

cravey написал(а):

Founder's Day: The Aftermath
Fanfiks. Darbība risinās pēc 1.sezonas fināla. Fikā daudz interesantu un negaidītu pavērsienu, katra nodaļa prot uzturēt lasītāja interesi. Spraigs sižets, bet emocionāls. Un pietiekami daudz romantikas devas.

Ļooooti iesaku palasīt šo fanfiku. Ļooooti labi sarakstīts, tiek katru dienu likta klāt jauna nodaļa. Ļoti tuvs stils šovam - Delena momentiņi ir pakāpeniski un forward in slow motion - gluži kā šovā. Arī dialogi ir praktiski tādi it kā tos būtu šova scenāristi rakstījuši. Un kas pats galvenais - Deimons ir ļoooti Deimonisks un Eleina ir ļoti Eleiniska :D Ideāls veids kā vismaz nedaudz samazināt mūsu izsalkumu gaidot 2. sezonu.

Izlasīju pagaidām tikai pirmo čapteri, bet ļoti iepatikās.  8-)
Damon domāšanas vieds. :D

0

2

Okey. Lasu tālāk, ļoti patīk, nevaru apstāties... :D

0

3

Lisa написал(а):

Okey. Lasu tālāk, ļoti patīk, nevaru apstāties... :D

Nu re, es takš teicu :D Tik, ja iekomentē šo stāstu, tad liec spoileri, lai nesabojātu neko tiem, kas vēl maybe taisās lasīt ;)

0

4

Nepatīk tās Elena/Nina kurpes. ne vienas, ne otras :D

SPOILERS  par fanficu... :mybb:

Esmu jau tuvu beigām. Patīk, ka Delena nesaiet kopā, bet tajā pašā laikā visu laiku ir kopa un viens otram palīdz un saprot. Damon ir kļuvis daudz saprotošāks par Stefanu. Un arī notikumi spraigi attīstās...Nekad nevar paredzēt, kas notiks tālāk. Bet ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka stāstam piemīt humors....tā teikt Damon savā elementā. Es te skaļi smējos lasot par to kā Elena stāsta Damon kā tika nogalināts vilkacis un vēlāk, kad Damon Alaric pateica - Man, you need to take a chill pill. Tik labs. Vēl gribēju piebilst, ka tā aina, kur Elenai rādījās tie dīvainie sapņi man atgādināja TVD grāmatas, kut arī bija, kas līdzīgs, tikai tad Damon bija Elena prātā...Bet viņa protams, ka arī sapņoja par Damon.  :D  :love:

0

5

SPOILERIS

He turned to Elena with a smile, "You don't think I'm the devil, do you?"

"Of course not," Elena said sarcastically. "Just a self-serving psychopath."

"Ouch," Damon said, putting his hand over his heart. "Consider this psychopath's feelings hurt."

Es vnk nespēju nesmaidīt lasot fanficu, jo tie tekstiņi! Vnk visi notikumi tik dzīvīgi kā filmiņa spēlējas prātā. Un tik mīļi, ka Damon rūp Elena domas, un ka viņai rūp viņš un viņa viņam uzticas.  ^^

0

6

Em, cravey, šim fanficam taču būs turpinājums? Ja jā, tad kad?  :question:

0

7

Lisa написал(а):

Em, cravey, šim fanficam taču būs turpinājums? Ja jā, tad kad?  :question:

Jap, vismaz pagaidām autore katru dienu liek klāt jaunu nodaļu :) Līdz ar to mums tiek gaidīšanas intriga  :playful:

SPOIILEEERSSS PAR FIKU

Man bij šoks, kad Stefans mēģināja Ketrīnas foto izglābt  :angry:  Un Deimons protams metās brāli glābt. Nja, vot tāpat kā seriālā turpinās Deimona uzupurēšanās.
Bet visspēcīgākā bij tā nodaļa, kur viņi visi redzēja Deimona atmiņas. Man pilnīgi sirds lūza lasot, kā viņš pēdējiem spēkiem apvalda skūpsta atmiņās. Un pēc tam 20.nodaļas beigas:

Damon cocked his head, "Scared of me yet?"

Elena clenched her jaw. "No," she said firmly. "You're not a bad person, Damon…"

"Well then," he whispered, his lips brushing her ear, "Maybe I should tell you about how many times I sunk my fangs into Caroline's neck—"

"Stop it," Elena demanded, and Damon pulled away, smirking. "I know you didn't say it to me, but that doesn't make it less true…" She looked up at him, "I do believe you're worth saving."

Damon looked shocked for a second, his smirk disappearing. "You're welcome," she added softly.

Damon still didn't move, and they stood like that for a few moments, his face inches away from hers. She felt her heart start beating rapidly, and saw Damon's eyes drift down, almost as if he heard—and then she had to remind herself that obviously he had heard. "I should…probably go now," Elena said, and Damon looked at her, his expression uncertain.

"I got something last night at Katherine's," he said finally, and reached into his pocket.

Elena stared as he pulled out a chain and held it up to her. "My necklace," she gasped. "You…went back for that?"

Damon shrugged, "I know how much it means to you." He eyed her for a second before slowly reaching around her to clasp the necklace around her neck.

He rested his hands on her shoulders when he was done, and Elena touched the pendent absentmindedly. "Thank you," she said quietly, meeting his gaze. "It means a lot."

Damon nodded, and slowly pushed her hair back. She shivered, whether because his hands were cold or because she was nervous, she didn't know. He brushed a thumb gently over her lips and then without warning leaned in and carefully kissed her on the cheek. "I wanted it to be real," he said quietly and pulled back to look at her. His gaze lingered on her lips, and Elena suddenly knew what he was going to do. For some reason, she couldn't bring herself to move away and she watched as he moved closer, her heart thudding painfully.

Šitas bija tik fantastiski :love:

0

8

Izveidoju atsevišķu tēmu :)

0

9

cravey написал(а):

Izveidoju atsevišķu tēmu :)

Tā ir labāk. Vismaz nevajadzēs visu laiku rakstīt, ka tas ir spoilers. :D

cravey написал(а):

Jap, vismaz pagaidām autore katru dienu liek klāt jaunu nodaļu :) Līdz ar to mums tiek gaidīšanas intriga  :playful:

Tas priecē. Rīt jau atkal varēs izlasīt turpinājumu. Nez vai es to sauktu par gaidīšanas intrigu. Drīzāk kā līdzekli, kas aizskavē no visa izlasīšanas vienā elpas vilcienā. :D

0

10

Lisa написал(а):

Nez vai es to sauktu par gaidīšanas intrigu. Drīzāk kā līdzekli, kas aizskavē no visa izlasīšanas vienā elpas vilcienā. :D

:D Arī tas :D

0

11

Šovakar domas griežas ap Damon. Fanfika bija likts liels uzsvars uz Delena, kas lika man aizdomāties. Damon mani aizkustina ar to, ka viņš par sevi ir sliktās domās, kā dēļ cenšas citu acīs sevi parādīt no vissliktākās puses. Padarīt sevi par sliktāku, nekā viņš īstenībā ir. Tā teikt pasargāt Elenu no sevis, bet tajā pašā laikā viņš neizsakāmi mīl Elenu un nespēj palikt vienaldzīgs, palikt malā un tāpēc atkal un atkal viņai tuvojas. Un protams viņš to dara ar humoru, tā sevi cenšoties apsargāt no sāpināšanas, taču svarīgos brīžos paliek nopietns, kas ir vēl aizkustinošāk. Aw..vnk tāds mīļumiņš. :love:  Nespēju sagaidīt, kad Delena beidzot saies kopā. Tam jābūt kaut kam vienreizējam.

0

12

Lisa написал(а):

Šovakar domas griežas ap Damon. Fanfika bija likts liels uzsvars uz Delena, kas lika man aizdomāties.

Jap, jo fiks ir par Deimonu un Eleinu. Tomēr atšķirībā no citiem fikiem, kur darbība pamatā visu laiku risinās tikai ap diviem varoņiem, tad šeit tas tiešām līdzinās šova turpinājumam ar to, ka iesaistīti ir visi, tikai Delena momentiņi ir mazliet vairāk nekā citu varoņu momentiņi, kas izvirza viņus priekšplānā. wwwfanfiction.net vari izvēlēties konkrētus varoņus par kuriem fiki ir rakstīti. Tapē šī fika gadienā ir 100% skaidrs, ka beigās Eleina būs kopā ar Deimonu :)

0

13

32. NODAĻA IR KLĀT  :crazyfun:
http://www.fanfiction.net/s/5970076/32/ … _Aftermath

0

14

Aaaaahhhh, superīga nodaļa, jo īpaši beigas  :love:

0

15

Jup, lai gan nepatīk, ka tie divi idioti, kaut ko slēpj. :D Bet tā vārdu apmaiņa un skūpst...dievīgi! Un atkal jāgaida līdz rītdienai...bet kā tu domā, cik nodaļas kopumā būs, vai vnk kamēr autorei neapniks? ;)

0

16

Sāku lasīt... tiešām interesanti!! :)

0

17

Lisa написал(а):

bet kā tu domā, cik nodaļas kopumā būs, vai vnk kamēr autorei neapniks? ;)

Ui, nezinu, nu es ceru, ka tik drīz vēl nebeigsies. Un domāju, ka stāsts varētu tikt pabeigts, jo ļoti daudz tiek atsauksmes rakstītas, kas ir viens no stimulatoriem, lai autors stāstu pabeigtu ;)

0

18

Siikaa написал(а):

Sāku lasīt... tiešām interesanti!! :)

YAY, Aijuc, es jau prātoju, cik ilgu laiku tev vajadzēs, lai ar tomēr sāktu lasīt :D

0

19

cravey написал(а):

YAY, Aijuc, es jau prātoju, cik ilgu laiku tev vajadzēs, lai ar tomēr sāktu lasīt :D

Re ka nemaz ilgi nevajadzēja.. ieintriģējāt mani.. tagad nevaru atrauties.. :D

Bet tēli tiešām līdzīgi, kādi viņi ir... Stefans tik pat kaitinošs, Bonija apnicīga, Elena apjukusi un Deimons ideāls.. :D:D:D

Man ļoti patīk citāts:

"I love Stefan," Elena said, but her voice wavered.
Katherine merely laughed, "Who are you trying to convince?"

Отредактировано Siikaa (10.06.2010 19:06)

0

20

Siikaa написал(а):

Man ļoti patīk citāts:

"I love Stefan," Elena said, but her voice wavered.
Katherine merely laughed, "Who are you trying to convince?"

Aha, aha. Ketrīna vispar spēlē lielu lomu tajā, ka Eleina beidzot sāk aptvert savas jūtas pret Deimonu  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Founder's Day: The Aftermath - fanfic