TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Founder's Day: The Aftermath - fanfic


Founder's Day: The Aftermath - fanfic

Сообщений 21 страница 40 из 50

21

http://www.fanfiction.net/s/5970076/33/ … _Aftermath

Jauna nodaļa!!!! :jumping:
Man veicas...divas nodaļas vienā dienā! :D

0

22

Lisa написал(а):

Jauna nodaļa!!!! :jumping:

Es šo laikam rīt izlasīšu, tagad gribu Dark Visions turpināt :)

0

23

Bet tev šī nodaļā patiks, tici man...tur nav tādu Delena momentiņu, bet svarīgas ir Elena pārdomas.... :D

0

24

Lisa написал(а):

Bet tev šī nodaļā patiks, tici man...tur nav tādu Delena momentiņu, bet svarīgas ir Elena pārdomas.... :D

Pierunāji, ok :D

0

25

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA  :rofl:

"Better safe than sorry," Damon replied dismissively. He held up one of the swords and waved it around, pointing it at Elena. "You know, I always thought I'd make a good pirate..."

Elena had a sudden, vivid image of a swashbuckling Damon on a pirate ship. She smiled slightly, and Damon winked at her. "Jack Sparrow ain't got nothing on me."

Kā es dievinu to, ka Deimons ir tik Deimonisks šajā fikā. Autorei ideāli izdodas viņu rakstīt :D

0

26

:D

0

27

Meitenes.. esmu izlasījusi visas ieliktās nodaļas, kad viņa parasti papildina?? :)

0

28

Siikaa написал(а):

Meitenes.. esmu izlasījusi visas ieliktās nodaļas, kad viņa parasti papildina?? :)

Katru dienu pa nodaļai, bet nezinu ap cikiem.... ;)

0

29

Paldies!!!

Tad jau atliek tikai gaidīt.. :)

0

30

Aw....vēl viena superīga nodaļa :love: ...
Un es teiktu, ka Delena atkal GANDRĪZ pārmija skūpstu...:D Bet viņu sarunām arī nebija ne vainas...Un jāpiekrīt Damon, Stefan tiešam dzīvo noliegumā. :D

0

31

Vēl viena aizraujoša nodaļa! Žēl, ka vēl būs tikai dažas nodaļas, negribu, lai autore brauc atvaļinājumā.
Patika beigās, tas Damona - I better not. :D So sweet....

0

32

Lisa написал(а):

negribu, lai autore brauc atvaļinājumā

Es ar negribu, jo viņai tiešām labi sanāk... :(

0

33

Siikaa написал(а):

Es ar negribu, jo viņai tiešām labi sanāk... :(

Jap, un 2 mēneši ir gandrīz septembris, kad jau īstais TVD sāksies :(

Anyways, pēdējā 3. nodaļa bija WOOOOW  :love: Tas Delena momentiņš - IDEĀLI :love:

0

34

Jap, un tas, ka Elena ir ta, kas sak saprast ka vinai patik Damon un izrada iniciativu...it ipasi pedeja nodala....Tira bauda... :D

0

35

Lisa написал(а):

Jap, un tas, ka Elena ir ta, kas sak saprast ka vinai patik Damon un izrada iniciativu...it ipasi pedeja nodala....Tira bauda... :D

Man patikās kā viņa iepriekšējā nodaļā abu skūpstu aizstāvēja - to pašu pirmo, kad viņa par Ketrīnu vēl izlikās :D

0

36

cravey написал(а):

Man patikās kā viņa iepriekšējā nodaļā abu skūpstu aizstāvēja - to pašu pirmo, kad viņa par Ketrīnu vēl izlikās :D

:yep:  tas noteikti viņai lika aizdomāties pēc tam.. kāpēc tad viņa tā iekarsa... Ahh..  :rolleyes: tiešām labs Fanfictions.. :)

0

37

Izlasīju pēdējo izlaisto nodaļu... nepatīk tas, ka viņa nespēj izvēlēties..  :suspicious:
Bet laikam jau uzzinot, ka esi piekrāpta pamatīgi, ne tikai ar skūpstu (lai gan, manuprāt, trakāk ir skūpsts, kas nozīmē daudz nekā vienkārši seks.. :) ), bet vispār pilnībā nodota... varētu mazliet iestāties šoks..  :stupor:

0

38

Kurš būtu domājis, ka Stefans ir uz kaut ko tādu spējīgs. Pie tam vēl ar Boniju...

0

39

Lisa написал(а):

Pie tam vēl ar Boniju...

Un trakās ir tas, ka man šķiet, ka autorei to visu sanāca tik organiski ievīt Stefana tēlā.. :o

0

40

Šausmas! Rīt jau pēdējā nodaļa!!! Tā negribas, lai beidzas. :(
Cerams, vismaz būs kāds foršs Delena momentiņš...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Founder's Day: The Aftermath - fanfic