TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Founder's Day: The Aftermath - fanfic


Founder's Day: The Aftermath - fanfic

Сообщений 41 страница 50 из 50

41

man tik ļoti iepatikās un tagad jau viss cauri  :'(
pēdējā nodaļa bija graujoša. kā man patika...... :cool:
Delena moments pašā sākumā un baigās....- tik aizkustinoši :love:

0

42

Zandix, es zināju, ka tev patiks!!!  :D

0

43

Es ar beidzot izlasīju  :love: Ahhh, cik foršs fanfiks - superīgi  :love:

0

44

Es ari izlasiju un loti patika!Zel ka tik atri viss beidzas:((

0

45

*Heaven* написал(а):

Zel ka tik atri viss beidzas:((

Jap.. tieši manas domas.. :(

0

46

Nezinu kā jūs, bet mani mierina apziņa, ka pavisam drīz iznāk jauna, pēdējā TVD grāmata, kas ietver vairākus simtus lpp prieka man. :D

0

47

Lisa написал(а):

Nezinu kā jūs, bet mani mierina apziņa, ka pavisam drīz iznāk jauna, pēdējā TVD grāmata, kas ietver vairākus simtus lpp prieka man. :D

Jap, es pat pasūtīju caur bookdepository.co.uk :D Man vajag zināt, jo kā saprotu, tad amerikāņi pat nezin kā viņu vāciņš izskatīsies. Es tik katru dienu piedomāju, lai arī briti neatliek izdošanas datumu - pagaidām joprojām stāv 1. jūlijs, bet amazon.com jau ir nākamā gada 15. marts :confused:

P.S - Tikko iečekoju, izskatās, ka arī britiem ir atlikts datums uz 3. martu 2011  :'( Aiii, bet tikko arī čekoju, ka bookdepository vēl joprojām ir 1. jūlijs. Nezinu, kas tur pa nesaprašanos :(

0

48

cravey написал(а):

Es tik katru dienu piedomāju, lai arī briti neatliek izdošanas datumu - pagaidām joprojām stāv 1. jūlijs, bet amazon.com jau ir nākamā gada 15. marts :confused:

P.S - Tikko iečekoju, izskatās, ka arī britiem ir atlikts datums uz 3. martu 2011  :'( Aiii, bet tikko arī čekoju, ka bookdepository vēl joprojām ir 1. jūlijs. Nezinu, kas tur pa nesaprašanos :(

:huh:  :O  o.O  :|
Es te mēma...es taču nobeigšos, ja drīz nedabūšu grāmatu . . . Viņi nevar to mums  nodarīt.... :'(

0

49

Lisa написал(а):

Es te mēma...es taču nobeigšos, ja drīz nedabūšu grāmatu . . . Viņi nevar to mums  nodarīt.... :'(

Diemžēl var :(

0

50

Bookdepository joprojām rāda, ka pēc 9 dienās....:(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Founder's Day: The Aftermath - fanfic