TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » LJ Smith - Dark Visions


LJ Smith - Dark Visions

Сообщений 1 страница 20 из 30

1

Sadomāju izveidot tēmu, jo man ļoooti iepatikās gan anotācija, gan arī pozitīvās lasītāju atsauksmes, kas šo grāmatu sēriju (3 grāmatas) sauc par labāko Smitas darbu :) Šovakar pati sākšu lasīt, varbūt kāds vēlas pievienoties?

http://immortalfiction.files.wordpress.com/2009/09/darkvisions.jpg

Dark Visions, Volume I: The Strange Power
Kaitlyn is an artist, but not an ordinary one.  She draws pictures of things that are going to happen in the future.  Everything she draws come true—but sometimes she can’t figure out what she’s drawn until it’s too late.  Kait is only too happy when Dr. Xetes, a scientist who is studying psychic abilities, invites her to come to California and join his school of similarly talented individuals.  There Kaitlyn meets golden boy Rob, a healer, and the dark lone wolf Gabriel who apparently wants nothing to do with her.  But with so much supernatural energy going around, it’s hardly surprising that the psychics develop a telepathic link that can’t be broken.

Dark Visions, Volume II: The Possessed
Kaitlyn and her buddies are on the run.  Having learned the dark secrets of the psychic institute they head north, looking for shelter, not daring to even contact their parents or old friends.  They’re on their own in a race for time, when Kaitlyn discovers Gabriel’s dark secret: he’s a psychic vampire.  He needs to drain other peoples’ life-force to live, and he hasn’t been doing it.  What to do?  Kait volunteers—and finds the experience not entirely unenjoyable.

Dark Visions, Volume III: The Passion
Back at the lab, captured like animals, Kaitlyn and her friends must face the true meaning of what the link means, and what their lineage is.  They also have the fight of their lives on their hands, as Dr. Xetes does his best to do them in.  But the real question for Kaitlyn is: Rob or Gabriel?  Sunlight or darkness?  Kait has to search her heart for the answer.

Ielādes links uz visām trim grāmatām: http://www.mediafire.com/?m2yeycnjjxy

0

2

Man mājās stāv viņas grāmata NIGHT WORLD volume one.

In 'Secret Vampire', Poppy is dying. Her best friend, James can offer her eternal life - as a vampire. One kiss and she sees into his soul. But can she follow him into death …and beyond?

In 'Daughters of Darkness', there are three sisters with a secret, on the run from their cruel and ruthless brother. Can their new human friend Mary Lynette resist the powerful charm of their brother -and save the sisters and herself from a deadly fate at the hands of a werewolf?

In 'Enchantress', Blaise is irrestistible. She's lethal. She bewitches boys for sport. then she meets a boy who matters to her cousin. Thea. They become rivals in love. It's Thea's white magic against Blaise's black magic. They're both breaking the rules. But it's Thea who risks expulsion from the Night World …

Neteiktu, ka lielisks darbs, bet lasāms pat ļoti. VD patika simts reiz labāk. :D

cravey написал(а):

Šovakar pati sākšu lasīt, varbūt kāds vēlas pievienoties?

Un domāju Cravey, ka tev pievienošos, jo beigša tā vienmēr notiek, ka tu man pielipini kaut kādu apsēstību. :D

0

3

Lisa написал(а):

Un domāju Cravey, ka tev pievienošos, jo beigša tā vienmēr notiek, ka tu man pielipini kaut kādu apsēstību. :D

:D
Nu es esmu pirmās 10 lapas izlasījusi. Pagaidām liekas, ka varētu būt interesanti, gaidu, kad "satikšu" pārējos varoņus  :flirt:

0

4

cravey написал(а):

Nu es esmu pirmās 10 lapas izlasījusi. Pagaidām liekas, ka varētu būt interesanti, gaidu, kad "satikšu" pārējos varoņus

Es ar aptuveni tik tālu. Patika tā daļa - But it's purple. Vnk tāda loģika. :D
un jap, gribas satikt pārējos brīnumbērnus. :D

0

5

Aw, esmu 31.lpp. Man šis stāsts ir iepatikies. Brīnumbērni ir neparasti un katrs ar savu odziņu. Un protams, jau mīlestība... :D
Bet nesaprotu, kas ir tas svešinieks? :dontknow:

0

6

Lisa написал(а):

Bet nesaprotu, kas ir tas svešinieks? :dontknow:

Jap, es ar. Es tagad esmu pie 36.lpp. Ahh, tā saruna ar Gabrielu - tik skumjš stāsts, pilnīgi var saprast kāpēc viņš ir tāds, kāds ir :( Īstenībā viņš un Deimons savā ziņā kaut kur ļoti līdzīgi. Robs ar man patīk, īsts pozitīvais tēls. Bet nu, Gabriels ar savu tortured past mani pievelk daudz stiprāk nekā Robs ar savām dziedināšanas spējām. Beeet, tas jau bija gaidāms :D

0

7

Nez, varbūt tev taisnība, bet man liekas, ka Gabriel pagaidām ir par ļaunu, bet Rob par naivu. :D Bet stāsta pavērsieni ir pat ļoti interesanti. Esmu pie 44.lpp, bet nu iešu gulēt. Esmu nogurusi. Rīt pabeigšu lasīt. Gribas zināt ar ko beigsies un va itiešām Institūts ir bīstams as well as Mr. Z.

0

8

Izlasīju 1. grāmatu! Nuuu, tas ir riktīgs fufels - Keitlīna un Robs. Atkal tas pats - bums, bladākš, es viņu mīlu  :sceptic: Nu nē, nu tas izklausās neīsti. Savukārt Gabriels, ar Gabrielu ir pilnīgi kas cits. Nevaru vēl tā īsti iekomentēt, bet tas ir kaut kas dziļāks. Kā es kaifoju grāmatas beigās tajos dažos momentiņos, kur varēja sajust, cik daudz Keitlīnai rūp Gabriels  :love: Nevaru vien sagaidīt brīdi, kad abu attiecības tiks sīkāk attīstītas.

P.S - Vismaz Robs nav tik kaitinošs kā Stefans TVD. Vismaz priekš manis :D

0

9

Varu tev tikai iekrist, lai gan pati vēl esmu 60.lpp. Patika tā saruna brokastu laikā. Jauki, kad visi ir viens otram galvā un nevar izkļūt un citi par to pat nenojauš. Un pēc tās nakts ielaušanās tajās slēptajās durvīs, manas domas gan par G, gan R mainījās. Abi sāka vairāk simpatizēt, it īpaši G. Tas, ka viņš tomēr nespēja viņiem nepalīdzēt un par to viņam atkal jau brauca virsū.

"She might be asleep," Kaitlyn said cautiously. "And she might not be-and Mr. Zetes might be there____"
"And pigs might fly. We'll never find out unless we go see." Gabriel stood, as if everything were decided.

Okey, šajā brīdī G, tiešām atgādināja Damon. Vai visiem sliktajiem puišiem ir neatņemama humora deva? :D

Отредактировано Lisa (10.06.2010 12:39)

0

10

Lisa написал(а):

Okey, šajā brīdī G, tiešām atgādināja Damon. Vai visiem sliktajiem puišiem ir neatņemama humora deva? :D

Tā izskatās, tā ir viena no lietām, kas viņus padara pievilcīgākus un interesantākus par labiņajiem :D

0

11

cravey написал(а):

Tā izskatās, tā ir viena no lietām, kas viņus padara pievilcīgākus un interesantākus par labiņajiem :D

Aha, ar viņiem nekad nav garlaicīgi. :D:D:D

0

12

Ok. Tā arī nespēju apstāties un esmu iesākusi otro grāmatu...Priecē, ka jau pirmajās lapaspusēs ir forši G/K momentiņi, kuros var redzēt, ka viņiem līdzīgi kā Delena ir an understanding, some kind of connection, jo Gabriels nopietni uztvēra viņas raizes, tad nostājās tai priekšā un pats aizkustinošākais moments bija tad, kad Kaitlyn atturēja Gabrielu no slepkavības...Un mana priekšnojauta saka, ka tālāk būs labāk... :flirt:

0

13

Lisa написал(а):

un pats aizkustinošākais moments bija tad, kad Kaitlyn atturēja Gabrielu no slepkavības...Un mana priekšnojauta saka, ka tālāk būs labāk... :flirt:

O jā, es tikko to izlasīju, un tūliņ dodos lasīt tālāk. Riktīgi spēcīgas ainas viņiem. Nevaru vien sagaidīt, kad būs kaut kas vairāk :love:

0

14

Šī te vieta nenormāli atgādināja Damon :D:D:D

It had become painfully obvious that Kaitlyn was Kessler's girl now. Fine. Gabriel didn't want her
anyway. He should be grateful to Rob the Golden Boy for saving him—because a girl like that could trap
you, could get under your skin and change you. And this particular girl, with hair like autumn fire and skin
like cream and the eyes of a witch, had already shown that she wanted to change him.

Čalīts ir iekritis....:D:D:D

0

15

With a shock Kaitlyn recognized what she'd drawn on the sketch pad.
Gabriel.

:love:

0

16

Pabeidzu lasīt 2. grāmatu :( Ak, Gabriel  :'( Tagad man jālasa 3. uzreiz, jo nevar atstāt visu tā. Man vaig zināt, man vaig pārliecināties, ka viss būs kārtībā...

0

17

Esmu vēl tikai 92.lpp., bet man ar žēl G, bet prieks, ka starp G un K sāk kaut kas patiešām veidoties....

Because she could feel what he felt. And along with the gratitude, the sheer satisfaction and relief, were
other emotions. Appreciation, joy, wonder, and—oh, dear God, love…
Gabriel loved her.

Šo lasot izkusu... :love:

0

18

Lisa написал(а):

Šo lasot izkusu... :love:

Jā, bet moments pēc tam, tas bija sirdi plosošs :( Man bija tik žēl Gabriela. Un es ļoti labi saprotu viņa rīcību 2. grāmatas beigās. Bet nepacietīgi gaidu, kas notiks tālāk :)

0

19

Njā, jo tālāk lasu, jo sliktāk viss izvēršas priekš Gabriela.... 105.lpp tagad apstāšos, bet domāju, ka rīt pabeigšu un vismaz iesākšu 3šo grāmatu, jo lai gan Rob ir ideāls, man tomēr gribas lai Kaitlyn būtu kopā ar Gabrielu, lai viņš beidzot savā dzīvē izbaudītu laimi....:(

0

20

Not a new revelation, but a rediscovery. Kait had almost made him forget what he really was. She'd
almost convinced him that he could live on the light side, that he wasn't a killer by nature. Well, tomorrow
she'd see how wrong she'd been.

Kāpēc Kaitlyn nevarēja izvēlēties Gabrielu? Nu kāpēc? :'(

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » LJ Smith - Dark Visions