TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » LJ Smith - Dark Visions


LJ Smith - Dark Visions

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

Nu labi, es neizturēju un pabeidzu lasīt 2.gr. :(
Bet es nelasīšu TAGAD 3.gr. :D
Un cravey, lūdzu saki, ka 3.gr. ar G viss būs labi...domāju, ka neizturēšu un palūrēšu gr. beigās, lai uzzinātu ar kuru tad paliks kopā Keitlyn.   :sceptic:

0

22

Lisa написал(а):

Un cravey, lūdzu saki, ka 3.gr. ar G viss būs labi...domāju, ka neizturēšu un palūrēšu gr. beigās, lai uzzinātu ar kuru tad paliks kopā Keitlyn.   :sceptic:

Neeee, lasi visu pēc kārtas. Beidzas negaidīti, bet SUPERĪGI!!!! Tev patiks  :flirt: Es vakar visu nakti lasīju un pabeidzu arī 3. grāmatu  :love: Vairāk neko neteikšu, jo negribu saspoilerot. Bet tu noteikti lasi visu pēc kārtas, nešķir uz beigām!!!!!

0

23

Par vēlu...ielūrēju un patika beigas, bet es jau tāpat esmu izlasījusi līdz 50.lpp. :) Tagad plānoju pabeigt ;)

0

24

Es pabeidzu lasīt! Gabriela un Keitlynas mīlestība ir vienreizēja.... :love:  Visa tā uzupurēšanās, it īpaši no Gabriela puses....tiešām aizkustinoši.... :'(

Lasot par to laiku, ko Keitlyn pavadīja tajā savādajā moku rīkā, lika aizdomāties kā tas būtu, ja es nedzirdētu, neredzētu, nejustu....un nespēju...nespēju to iztēloties, bet nebrīnos, ka cilvēki sajūk prātā....jo tam noteikti jābūt briesmīgi..jau lasot vien bija šermuļi pār kauliem skrēja.  %-)

Taču man īsti nepatika beigas...likās pārāk - kā lai to pasaka - Holivudiskas...taču ar to var samierināties, ņemot vērā, ka Gabriel un Keitlyn palika kopā...Un man liekas, ka Gabriels ir stipri mainījies - uz labo pusi, bet prieks, ka nav zaudējis sev raksturīgo humora izjūtu. :D

0

25

Hmmm...izskatās, ka šī grāmatu sērija arī varētu būt interesanta ...pēc VA būs jāpalasa :D jums, meitenes, izdodas atrast tik interesantas grāmatas, ka grēks nelasīt...neatceros, kad pēdējo reizi esmu lasījusi tik daudz grāmatas angļu val  :blush:  :rolleyes:

0

26

sigsaster написал(а):

Hmmm...izskatās, ka šī grāmatu sērija arī varētu būt interesanta ...pēc VA būs jāpalasa :D jums, meitenes, izdodas atrast tik interesantas grāmatas, ka grēks nelasīt...neatceros, kad pēdējo reizi esmu lasījusi tik daudz grāmatas angļu val  :blush:  :rolleyes:

Yay, man prieks, man prieks, ka jūs sākat lasīt arī angliski. Es vairs vismaz nejūtos tik vientuļi šai lietā, un ir tik jauki, ka pēc izlasīšanas, vai lasīšanas procesā var ar kādu apspriesties :)

0

27

cravey написал(а):

Es vairs vismaz nejūtos tik vientuļi šai lietā, un ir tik jauki, ka pēc izlasīšanas, vai lasīšanas procesā var ar kādu apspriesties

Kārtējā lieta, kam varu piekrist. :)

0

28

Gribēju apjautāties vai kādai nav arī citi šīs autores darbi, tādi kā

1)The Night of the Solstice
2)Heart of Valor
3)The Secret Circle
4)The Forbidden Game
5)Night World 2&3 volume

Ļoti gribas izlasīt, bet pirkt visas šīs gr. sanāk par dārgu. :(

0

29

Rīt pameklēšu linkus :)

0

30

Izlasīju visas 3 daļas...ko lai saka...patika...un Keitlyn ar Gabriel...ļooti jauks pāris  :love: Patika Gabriela daudzšķautnainā personība...var redzēt, ka cilvēks var mainīties :) Tā kā iesaku izlasīt :)

Lisa написал(а):

Lasot par to laiku, ko Keitlyn pavadīja tajā savādajā moku rīkā, lika aizdomāties kā tas būtu, ja es nedzirdētu, neredzētu, nejustu....un nespēju...nespēju to iztēloties, bet nebrīnos, ka cilvēki sajūk prātā....jo tam noteikti jābūt briesmīgi..jau lasot vien bija šermuļi pār kauliem skrēja.  %-)

Jā...kaut kā tā grūti iedomāties kā tas varētu būt...bet droši vien tai vajadzētu būt briesmīgai sajūtai :S

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » LJ Smith - Dark Visions