TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » mī šokā!


mī šokā!

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

ewew, kas šitais tagad ir? Viņi apprecējās vai nē? :D Leons un Marta? Es šito sēriju gaidīju divus gadus, nu gadu vismaz un tagad tās beigas... tādas, nekādas... laikam jāskatās otrā versija netā, lai saprastu, ko vēsta pirmā. :/

0

2

Jā, es jau domāju, ka arī šī sezona nebeigsies mierīgi un seriāla veidotāji būs parupējušies par kādu šokejošu pārsteigumu.
Ļoti žēl jau ka Martas un Leona laulība tika šādā veidā pārtraukta un kurš nu šo kāzu dienu vairs acerēsies ar prieku....
Nu,īsti saprast nevarēja, vai abi aprecējās. Bet, šis bija variants, kurā Leons un Marta aprecas, jo otrā varianta viņa aizbēga. (Tikko pati to noskatījos un arī dokumentālo filmu. :) )
Ļoti ceru, ka nākamajā sezonā piedalīsies visi varoņi, kas atradās kāzās. (ar to domāju, ka nevienu neaizvāks no seriāla sprādziena dēļ.) Nu, jā....arī pamatīga intriga, kā tad tas viss būs beidzies.
Un. cerams, ka nākamā sezona būs daudz mierigāka un ne tik daudz piesārņota ar negatīvo. :)

0

3

nu, jā, tjipa laimiigaas beigas... baigi laimiigaas, ja tagad jaagaida rudens, lai uzzinaatu, wai kaads naw atstiepis kedas...

0

4

Latvija ir labākā valsts pasaulē, jo tajā seriālam laimīgas beigas skaitās sprādziens kāzu laikā, kurā pie tam tiek uzspridzināta viena prasta petarde. :D

0

5

Norkys написал(а):

Latvija ir labākā valsts pasaulē, jo tajā seriālam laimīgas beigas skaitās sprādziens kāzu laikā, kurā pie tam tiek uzspridzināta viena prasta petarde.

Latvijai labākie seriāli pasaulē - pārspēj pat lētos meksikāņu izdomājumus. :D

0

6

Es ar biju vnk šokā.. :( Sākumā nesapratu, kāds vsp tas skatītāju balsojums bija - par vai pret kāzām, bet, kad noskatījos TV3 mājaslapā 2. versiju, tad sapratu, ka laikam par.. :no:
Es biju domājusi, ka tā par versija būs, ka viņi čist apprecēsies, bez sprādzieniem.. :no:
Hehe, es sasmējos - Mieriņš teica, ka no tā sprādziena uzietu gaisā 2 karakuģi, a kas tad te bija, tikai viens mazs puff.. :rofl:
Nu jā, ceru, ka turpinājumā, tas ir, nākamajā sezonā, vairs tādas Solveigas nebūs, čist viņa krīt uz nerviem.. :sceptic: Būtībā tgd viņiem būtu jāsaprot, ka Solveiga vainīga - vienīgā, kas atradās tālāk no sprādziena un Miervalža drauga mistiskā veidā pazudusī sprāgstviela ir 'atradusies'.. :P

Norkys написал(а):

Latvija ir labākā valsts pasaulē, jo tajā seriālam laimīgas beigas skaitās sprādziens kāzu laikā, kurā pie tam tiek uzspridzināta viena prasta petarde.

Cepums tev par šo! :rofl:

0

7

Es nesaprotu kam gan šis farss ar skatītāju balsošanu par vai pret kāzām bija vajadzīgs,ja sērijas beigās notika sprādziens,es līdz pēdējam brīdim cerēju,ka vai nu sprāgsviela nenostrādās,vai arī tiks kādas nejaušības dēļ laicīgi atrasta un neitralizēta,te tev nu bija- laimīgas beigas!

0

8

Jūs mani saintrigējāt un noskatījos abas versijas.. sanāk , ka abās neapprecējās?
Tā otra ar Martas aizbraukšanu vispār tāda dīvaina.. ļoti jau gribētos zināt, kas tajā vēstulē tāds, lai viņa uzreiz noticētu un aizbrauktu.. Leona gan te ļoti žēl bij..nabadziņs..
Bet versija ar sprādzienu arī dīvaina :D īstenībā kaut kā ļoti vienkārši izskatās. bet nu - ko tik scenāristi neizdomās :D

0

9

Terēze написал(а):

Es nesaprotu kam gan šis farss ar skatītāju balsošanu par vai pret kāzām bija vajadzīgs,ja sērijas beigās notika sprādziens,es līdz pēdējam brīdim cerēju,ka vai nu sprāgsviela nenostrādās,vai arī tiks kādas nejaušības dēļ laicīgi atrasta un neitralizēta,te tev nu bija- laimīgas beigas!

tieši tā - man radās sajūta, ka no cilvēkiem ir tikai kāsuši naudu un iztaisījuši vien to ažiotāžu, jo, ja gandrīz jānomirst laulājoties, tad par laimīgām beigām tās grūti nosaukt. Protams, jautājums bija, vai viņi apprecēsies, un, spriežot pēc visa, otrajā versijā pat nav tikuši līdz altārim, bet nu vienalga. Aiz vārdiem "vai Leons un Marta beidzot apprecēsies?" es biju iedomājusies kaut ko priecīgāku un drīzāk versiju, ka tā nelaimīgā Solveiga pati uzies gaisā. Tai jau nu chist smadzenes uz īso bija sagājušas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » mī šokā!