TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 16. sērija


16. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Hihihi... Un tagad Mariangela grib Djego par vīru un Zorro par mīļāko...  :rofl: Nē, tā skuķene ir satriecoša... Vispār super sērija un ļoti gara...

0

2

Aha, to es arī pamanīju, ka baigi garā!! Oj, nu Marianhela ir pa pirmo!!! :D
Oj, bet Zorro... ah!! Dievinu, kad Zorro cīnās!!  :heart:

0

3

Jā, kā viņš cīnījās un pateicoties Esmei aizlaidās - Esme manas cerības nepievīla - malacis meitene!!!! Un atkal tēloja to mazās muļķītes sejas izteiksmi - super!!! Viņa ir dievīga... Un cik dzirdēju - tik garas sērijas būs visu šo nedēļu - Telemundo pūlas reitingu dēļ... re kādu varenu action uztaisīja - šauj un pat spridzina - grandiozi!!!!! Un rīt ar Djegito un Montero viens otram pa purnu gāzīs - super... Jā, un vēl jaunums - līdz šim dārgākā telenovele bija Televisas "Gitanas" - pilnīga izgāšanās, jo i ne tuvu naudiņu neatpelnīja. a tagad ņemot vērā jau ieguldītos miljonus, par dārgāko telenoveli kļūs Zorro... Nu cerams, ka reitingi tomēr uzlabosies un kļūst patiešām augsti...

0

4

bet es tikko no tas no tas no tas launas un nelaimigas un nezinu vel ka nosaukt ...skolas!!! :cray: neredzeju vel seriu noskatishos tikai 6-7 vakara :pig:  ^_^

0

5

Jāaa, Esme bija tāds super malacis!! Es smējos! :D ai, ļaunais zirgs, es jau neko. :P
Vot tos reitingus gan nesaprotu.. kāpēc tik zemi??? :O

0

6

man ļoti patika šodienas sērija... super... zorro fantastisks - ka vienmēr visu izdara kā nākās, šauj, sit, cīnās... un visus uzveic. kā viņš to duraku Montero uzvarēja...:D tas tik uz akmeņiem nožāvās. man bija tāds prieks un tam Pisarro - burtu Z uz muguras :rofl:
bet, kad Zorro noķēra tīklā, viņam tak visādi zobeni un naži un pistoles ir.. varēja pacensties un sagriezt to tīklu!!! bet laikam nolēma izdarīt smieklīgāk un daudz interesantāk.. lai esme palīdz. viņai tas labi sanāca, atkal ar tiem zirgiem aizjoņoja (bet riskēja, kariete varēja apgāzdiet) umnica!!! ;) un viņas sejas izteiksme arī dievīga, spelējot gan muļķīti, gan kad negribēja pakļauties Montero un Fernando.. kad grasijās bēgt un uz to karieti kapa!!!! :haha: labais!!! :kiss: aaa... ari kad Marianhela, teica ka Zorro viņu ir savaldzinājis... oi, kādas Esmei bija greizsirdīgas actiņas.... :)

baigi labā sērija... un gara :ok:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 16. sērija