TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA divdesmit devītā sērija.


ENDA divdesmit devītā sērija.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1





0

2

Hehh.. cik tomēr Palomai ir smagi. Injaki tēvs reāli dabesīja. Kā man patika, ka Karlota uz viņa sagruzīja virsū!! :) Beidzot arī viņa novirzīja savu smago raksturu pareizajā virzienā.. :D
To jau varēja noprast, ka Romina sāks runāt par Injaki nāves cēloni.. kaut gan ko tas dos. Seriāls vēl tikko tikai sācies. Ja Karlotu atmaskos, tad tikai beigās.
Visticamāk, ka Karlota novāks arī to veceni, ja viņa uzsāks šantāžu.

0

3

modreits написал(а):

Visticamāk, ka Karlota novāks arī to veceni, ja viņa uzsāks šantāžu.

Tā arī Būs! Nez kapēc Arkādija to jau atrāk nesapratis,ja  jau Karlota varēja nogalināt Injaki, kapēc lai viņa nevarētu nogalināt arī viņu?...Bet, pati jau vainīga ir....par daudz naudas sagribējās un beigās pašas alkatība un šantāžas  iedzīs viņu nāvē.

modreits написал(а):

. Kā man patika, ka Karlota uz viņa sagruzīja virsū!! :) Beidzot arī viņa novirzīja savu smago raksturu pareizajā virzienā.. :D

Jā,šim varētu piekrist.!  :D  :D

modreits написал(а):

To jau varēja noprast, ka Romina sāks runāt par Injaki nāves cēloni.. kaut gan ko tas dos. Seriāls vēl tikko tikai sācies. Ja Karlotu atmaskos, tad tikai beigās.

Vispār žēl, ka Paloma tam noteikti nepievērsis verību, tomēr man gan tas liktos aizdomīgi, viņa taču redzēja, ka Karlota visu laiku nesa viņam to dzērienu. :sceptic:
Runājot par Rominu un Palomu, jauka aina ar tām koņčām bija . :)  Lai gan pirms tam atkal ar savu greisirdību riktīgi kaitināja, bet jā, Emiliano tiešām pārlieku atklāti liek nojaust par savām jūtām.

0

4

Mariposa написал(а):

Runājot par Rominu un Palomu, jauka aina ar tām koņčām bija .

Jā, man arī patika. Paloma bija tik mierīga.. :) Kaut gan es ceru, ka viņā tik ātri neaizmirsīs Injaki. Lai vēl nedaudz pasēro, pirms ķeras pie jaunās mīlas. Tas būtu tikai piedienīgi un jaunas meitenes cienīgi.

Mariposa написал(а):

Emiliano tiešām pārlieku atklāti liek nojaust par savām jūtām.

Piekrītu! Viņš pilnīgi pats piedāvājas Palomai, kā arī izrāda savas jūtas visas sabiedrības acu priekšā.. :D Tas, kā viņš glāsta meitenes seju, viņa acu skatieni, apskāvieni.. Brīnos, kā vēl Paloma nav sapratusi, ko viņš jūt. Tas tachu ir nepārprotami!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA divdesmit devītā sērija.