TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA trīsdesmit pirmā sērija.


ENDA trīsdesmit pirmā sērija.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1





0

2

Wow. Kas tas par momentu bija starp Emiliano un Palomu!  :love:  :love:  :love:
Manuprāt, viņa beidzot saprata, ko Emiliano domāja, kad pagājušajā sērija sacīja viņai, ka mīl viņu....ka ļoti mīl viņu!  :love:
Tik skaisti!!!!  :love:  :love:  :love:
Kristabols atsacijas sargāt un uzmeklēt Palomu. Tas bija pārsteigums, un tagad viņam ar Makarenu būs grūtak satikties. Bet, ja vien viņš zinātu, ka Paloma ir viņa meita.... :disappointed:
Romina beidzot saņēma atraidijumu no abiem vīriešiem. Vispirms jau no Emiliano, un tad no Hermana....
Vispār man Lilliana liekas šausmīgi naiva,tad, kad viņa deva Hermanam otru iespēju. It, kā jau tagad viņa saprata..bet uz cik ilgu laiku?

0

3

Mariposa написал(а):

Wow. Kas tas par momentu bija starp Emiliano un Palomu!  :love:  :love:  :love:

Yeah, man arī ļoti patika.. Paldies Dievam, ka vismaz Emiliano viņu nenoskūpstīja. Būtu salaidis visu dēlī un vēl vairāk sabaidījis Palomu. :D

Mariposa написал(а):

Kristabols atsacijas sargāt un uzmeklēt Palomu.

Es nesaprotu, kas tas par murgu. Viņš tachu ir katoļu mācītājs, vai ne? Vaitad nav jābūt nevainīgam, lai kļūtu par mācītāju? Un tik neizlēmīgs un aprobežots.. Piedod, bet man viņš šausmīgi besī. Jau no La Intrusa laikiem pats aktieris nelikās saistošs.

Mariposa написал(а):

Vispār man Lilliana liekas šausmīgi naiva

Viņa ir vnk stulba :D
Bet man viņas naivums patīk.. kaut kas tajā aktrisē nedaudz piesaista.

Hmmm... Tu lasi anotācijas, Mari? es kkā neuzdrošinos. Kas notiks ar to veceni? Karlota sadabūs naudu, vai tomēr viņu novāks? ;)

0

4

modreits написал(а):

Paldies Dievam, ka vismaz Emiliano viņu nenoskūpstīja. Būtu salaidis visu dēlī un vēl vairāk sabaidījis Palomu. :D

:D  Jā, laikam jau tā bija labāk!  :)  Vajadzīgs vēl kāds laiks Palomai, lai sāktu domāt par jaunām attiecībām

modreits написал(а):

Es nesaprotu, kas tas par murgu. Viņš tachu ir katoļu mācītājs, vai ne? Vaitad nav jābūt nevainīgam, lai kļūtu par mācītāju? Un tik neizlēmīgs un aprobežots.. Piedod, bet man viņš šausmīgi besī. Jau no La Intrusa laikiem pats aktieris nelikās saistošs.

Wow....laikam negaidīju, ka tev viņš nepatiks. Nu nezinu, man viņš Intrusa patika un arī Zorro, Victoria....ta kā laikam, jau man viņš nebesī  :D  :D  Lai gan par tēlu piekrītu, Kristobals varēja būt daudz atsaucīgāks, drosmīgāks..kaut ka tā, bet nu laikam Karlota viņu sabaidījusi  :D

modreits написал(а):

Hmmm... Tu lasi anotācijas, Mari? es kkā neuzdrošinos. Kas notiks ar to veceni? Karlota sadabūs naudu, vai tomēr viņu novāks? ;)

Un, kā tu domā???  :D  Loģiski, ka Karlota neko tādu nepieļaus, viņa notrieks Arkādiju ar mašīnu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA trīsdesmit pirmā sērija.