TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: video (intervijas u.c)


PDDS: video (intervijas u.c)

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

http://www.dailymotion.com/video/xdvw9v_por-derecho-de-sangre-pizzarazo-1n_creation

Nedaudz par video:

Viljams stāsta par to, ka tik tikko sasveicinājies ar Danu (vismaz es nopratu, ka runa ir tieši par viņu). Viņš esot atgriezies no Maiami, kur filmējis ainas, taču tās neesot bijušas ar viņu.

Visi esot piedzīvojuši izbīli, jo viens no trim vilcēniem esot bijis izbēdzis. Salvadors Mehija stāsta par to, ka viņš esot bijis noslēpies un kad beidzot izlīda , treneri dzīvnieciņu noķēra.

0

2

Ak, kā es dievinu viņus redzēt kopā! bet kā speciāli man pa mazam gabaliņam dod.. 1 bilde.. un arī video abus nemaz tik daudz nerādīja.. bet uzreiz jau visu labo arī nevajag  ak! Cik nereāli forši, kad piepildās fantāzijas! 
Lai gan es tā īpaši nedaru, bet šoreiz bez skaņas pat skatījos un bij tikpat interesanti, kā ja būtu ar skaņu! akk... Tagad tā priecājos, ka Čukstu atbalss nav pabeigta, jo varu vienlaicīgi gan rakstīt, gan iedvesmoties no viņiem un gaidīt telenoveli

0

3

http://www.dailymotion.com/video/xdvzdz_por-derecho-de-sangre-pizzarazo-hoy_creation

Par video:
Viljams ir sajūsmā par savu māti, kuru atveidos Rebecca Jones. Viņš piekrīt, ka viņa vairāk līdzinās viņa māsai, nevis mātei, jo aktrise ir skaista.
Danna stāsta, ka atveidot Dianas Bračo varoni ir liels izaicinājums. Stāstā un varonē būs izmaiņas, par kurām viņa nedrīkst stāstīt. Varoni sauks Fernanda.

0

4

Hmm..ja es pareizi sapratu, tad Danas varoni sauks Fernanda?

0

5

akkk, tik super skatīties uz viņiem abiem blakus :love: es taisni nevaru... Un ja man tā ir, tad es pat nezinu, kā tev aNgeL ir... :D

0

6

Paloma написал(а):

akkk, tik super skatīties uz viņiem abiem blakus  es taisni nevaru... Un ja man tā ir, tad es pat nezinu, kā tev aNgeL ir...

aah....man laikam visās viņu ainās skudriņas skries :D (nu es vismaz ceru :D )

0

7


Viljams par Dannu saka to pašu ko pirmajā video - ka abi vēl nepaspējuši īsti iepazīt viens otru, savukārt Danna izsaka dažādus komplimentus Viljamam, ka viņš ir jauks un tml :)

0

8

Ah, katrā video viņu arvien vairāk un vairāk..šajā pēdejā viņa tik forši rokas ap viņu aplika  :love: Mani burvīgie :)

0

9

Noskatījos bez skaņas - awww, viņi ir tiiiik forši kopā!!! :love:
Un kaut arī it kā nav ļoti pazīstami vēl, bet jau vienbrīd tik forši tur muļķojās kko :love: akkk, jaukumiņi!!!

0

10

P.S. Es laikam pirmo reizi skatos visus šos "par-seriālu" video. :D

0

11

Paloma написал(а):

Un kaut arī it kā nav ļoti pazīstami vēl, bet jau vienbrīd tik forši tur muļķojās kko

ahaa..un viņš viņai vēl vislaik tur smaidīja..ahh!!

Paloma написал(а):

P.S. Es laikam pirmo reizi skatos visus šos "par-seriālu" video.

Es tik ļoti ar pirmo reizi sekoju :D parasti kaut kā paskatos kkādas pirmās sekundes, pārtinu, vai neskatos vispār.. nu šeit gribas ķert mirkļus un uzzināt info :D Un cik iepriecinoši, ka tev arī interesanti :)

0

12

nu man jau tas pats... mirkļu ķeršana :love:

0

13

Nudien liekās,ka Danna un Viljams tur ir Aleksa un Daniels,jo viņu savstarpējie skatieni,apskāvieni un citas maiguma izpausmes ir kā dzīvas ilustrācijas ''Čukstu atbalsij''.

0

14

Danna saka, ka jau sen viņa un Viljams ir draugi un beidzot abiem tika dota iespēja filmēties kopā, ka liktenis beidzot to vēlējies piepildīt. Viņa apstiprina, ka viņas varoni sauks Fernanda.

0

15

Man tas liekas tā jocīgi, ka Viljams par Dannu gandrīz neko nesaka un vispār rada iespaidu, ka viņi nav īsti pazīstami, bet Danna tieši otrādi izsaka visādus komplimentus, saka, ka viņi ir draugi! ak, bet cik bija jauki dzirdēt, ka viņa piemin likteni sakarā ar to, ka filmējas ar Viljamu :)
Man patīk, ka viņas varoni sauks Fernanda :) Man liekas, ka piestāv Dannai :)

0

16

Paldies,ka īsumā paskaidroji par ko ievietotajos video ir runa,sieviešu personvārds Fernanda seriālos līdz šim biežāk tika dots otrā plāna varonēm,lai gan arī ''Rīt un uz visiem laikiem'' galvenās varones vārds arī bija Fernanda,tiesa-ir bijuši seriāli,kur galvenajai varonei otrais vārds bija Fernanda,kā piemēram ''Dārznieka meita''.

0

17

Terēze написал(а):

Paldies,ka īsumā paskaidroji par ko ievietotajos video ir runa,sieviešu personvārds Fernanda seriālos līdz šim biežāk tika dots otrā plāna varonēm,lai gan arī ''Rīt un uz visiem laikiem'' galvenās varones vārds arī bija Fernanda,tiesa-ir bijuši seriāli,kur galvenajai varonei otrais vārds bija Fernanda,kā piemēram ''Dārznieka meita''.

Prieks , ka šāda neliela patulkošana kādam noderēja :) Atceros, ka Salomē galveno varoni sauca Fernanda :) Un ja nemaldos, tad Manana es para siempre Silvijas Navarro varoni arī tā sauca, kaut gan tā kā šo noveli neskatījos nemāku tā droši apgalvot to.

0

18

http://www.dailymotion.com/video/xdxgwi_por-derecho-de-sangre-terminan-el-p_creation

Nedēļu tika filmēts pilots un 1. sērija.
Aptuvenais Viljama Levi teiktais: „ Šodien beidzām filmēt pilotu un pirmo sēriju. Esmu ļoti apmierināts, jo personāžs līdz šim brīdim ir lielākais izaicinājums manā karjerā. Tas ir personāžs , kurš kāpj un krīt visu laiku. Līdz šim brīdim un domāju, ka visas filmēšanas laikā mēs saprotamies ļoti labi un domāju, tā būs visas filmēšanas laikā. Kolektīvā ir laba harmonija „

0

19

Ja interesē kādu pārējo aktieru sakāmais, tad arī varu patulkot. !
ak, bet ne vārda par Dannu un vispār neparādīja viņu..Ceru, ka uzradīsies citi video ar viņu!

0

20

Protams,ka vari tulkot arī citu aktieru teikto,nedomāju,ka kādam tas varētu nepatikt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: video (intervijas u.c)