TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: oriģināla "Cuna de lobos" sižets


PDDS: oriģināla "Cuna de lobos" sižets

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Derecho de sangre Danna atveidos Leonoru, bet Viljams - Hose Karlosu.

Karlos Larios ir farmaceitiskas kompānijas īpašnieks. Viņš paziņo sievai Katalinai, ka ir uzzinājis kādu viņas noslēpumu un taisās izmest no mājas. Lai to nepieļautu, Katalina saindē viņa sulu. Karlos dodas uz darbu, nezinot, ka viņa ceļi krustosies ar Leonoru Navarro (Diana Bracho) brīdī, kad viņu ķer sirdstrieka. Leonora sazinās ar Karlosa dēlu Alehandro. Abi nolemj uzturēt kontaktus arī tālāk.
Larios mirst un viņa mantu iegūs tas no abiem dēliem – Alehandro vai Hose Karloss, kurš pirmais tiks pie mantinieka. Katalina tiecas pie sava dēla Alehandro, kurš ir precējies, cerot, ka viņš dos šo mantinieku. Savukārt Hose Karloss nav viņas īstais dēls. Viņa ekspluatē vājo Hose Karlosa dabu, liekot viņam justies vainīgam par to, ka Katalinai jānēsā apsējs uz acs. Viņa arī padzen Hose Karlosa līgavu un uzveļ vainu uz šo vīrieti par slepkavību, kuru paveikusi pati.
Katalina ignorē to, ka Alehandro sieva Vilma ir neauglīga.  Lai Katalina nešķirtu viņu no sievas un lai viņš iegūtu mantojumu, Alehandro iesaistās slepenā sakarā ar Leonoru, falsificējot Vilmas grūtniecību. Kad Leonora paliek stāvoklī, Katalīna atklāj Vilmas viltus grūtniecību. Katalina nolemj pati tikt ar visu galā. Viņa izdara tā, ka Alehandro “apprec” Leonoru ar mērķi atņemt viņai bērnu.
Tiklīdz piedzimst Leonoras bērns, Alehandro un Vilma viņu paņem un aizbrauc. Katalina liek nogalināt Leonoru. Taču Leonora izbēg un ar kādas sievietes palīdzību dodas uz Mehiko, kur tiek medicīniski aprūpēta. Viņa dzīvo ar mērķi atgūt dēlu. Viņa sāk izsekot katru Lariosa kustību un tiklīdz viņa satiek Hose Karlosu, kurš ir izlaists no cietuma, Leonora izmanto viņu, lai iekļūtu Lariosu mājā, apprecot šo vīrieti. Ar laiku abi iemīlas viens otrā.

0

2

Ak, tikai pēdējos teikumos es laikam iebraucu, kuri ir Danna un Viljams. :D citādi lasīju, lasīju un neko nesaprast. Ahhhh, bet tik forši izklausās, neīstās laulības :love: nu, viņa savu mērķu vadīta... ahh :love:

0

3

Nu jāa.. gribēju vēl piebilst beigās var tām lomām, lai uzreiz var saprast, kam jāpievērš uzmanība :D

Paloma написал(а):

Ahhhh, bet tik forši izklausās, neīstās laulības  nu, viņa savu mērķu vadīta... ahh

ahaaa.... Tikai atkal jau - man tikai tā liekas vai arī tiešām viņu pirmo tikšanos būs ilgi jāgaida? :D Nē, nu..man jau patīk gaidīt :D

0

4

Paloma написал(а):

Ahhhh, bet tik forši izklausās, neīstās laulības

Ahaa..Tikai man nesaprast, kā viņi var neiemīlēties no pirmā skatiena :D

0

5

aNgeL написал(а):

Ahaa..Tikai man nesaprast, kā viņi var neiemīlēties no pirmā skatiena :D

hahaha :D jāāa... vispār... jā :D tāda sajūta, it kā viņi jau no pirmās sērijas varētu saiet kopā un būt nešķirams pāris uz visu seriālu. :D ak, aNgeL, kā tu mūs ietekmē... :D

un jā, izklausās gan, ka būs jāpagaida 1.tikšanās, bet cerams, ka pietiekoši ātri izies cauri tai priekšspēlei...

0

6

Paloma написал(а):

tāda sajūta, it kā viņi jau no pirmās sērijas varētu saiet kopā un būt nešķirams pāris uz visu seriālu.  ak, aNgeL, kā tu mūs ietekmē...

awww... Skaisti skan! Nu jāa.. viņi jau tuvi liekas.. Un vispār - cik vienreizēji, ka arī Tev viņi tuvi  :love:  :flirt: http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

Paloma написал(а):

un jā, izklausās gan, ka būs jāpagaida 1.tikšanās, bet cerams, ka pietiekoši ātri izies cauri tai priekšspēlei...

Nu..gaidīšanā arī ir savs skaistums.. jo kad beidzot sagaidi to brīdi..kā tas bija šodien ar pirmo foto..es sākumā vispār nesapratu, ka tā ir Danna, kas viņam blakus :D

0

7

jā, drusku grūti bija izsekot sižetam,  :glasses: , beigās jau iebraucu , bet sapratu to ka ši būs pie tām daudzajām kuru nemaz nesākšu skatīties, pārāk murgaini priekš manis, lai gan aktieri traki piemīlīgi,  :flirt: .

0

8

pinocchio написал(а):

beigās jau iebraucu , bet sapratu to ka ši būs pie tām daudzajām kuru nemaz nesākšu skatīties, pārāk murgaini priekš manis, lai gan aktieri traki piemīlīgi,   .

Nu..pirmkārt, nav jau zināms, kā izveidos šo rīmeiku, jo būs izmaiņas sižetā. Otrkārt - dažkārt izlasīt sižetu ir par maz, jo ja ir labi aktieri, laba atmosfēra, labi dialogi - tas arī daudz.. Nu un jāa - es skatīšos pat ja būs garām..es varu kvai tikai Dannas un Viljama ainas skatīties :D

0

9

aNgeL написал(а):

Nu..pirmkārt, nav jau zināms, kā izveidos šo rīmeiku, jo būs izmaiņas sižetā. Otrkārt - dažkārt izlasīt sižetu ir par maz, jo ja ir labi aktieri, laba atmosfēra, labi dialogi - tas arī daudz..

nu jā, bet tā kā man ir traki garš must see lists priekš seriāliem , es izvēlēšos tos kuriem man tīk gan aktieri gan scenārijjs, kaut arī šim tiks izmainīts scenārijs

aNgeL написал(а):

es varu kvai tikai Dannas un Viljama ainas skatīties

piemīlīgi , bet to es kādreiz izdarīšu pēc telenvelas pebeikšanas

0

10

pinocchio написал(а):

nu jā, bet tā kā man ir traki garš must see lists priekš seriāliem , es izvēlēšos tos kuriem man tīk gan aktieri gan scenārijjs, kaut arī šim tiks izmainīts scenārijs

To spēju lieliski saprast :D Man pašai tāds saraksts garš un samazinās ļoti lēni, jo tieši otrādi nāk klāt jaunie..

pinocchio написал(а):

piemīlīgi , bet to es kādreiz izdarīšu pēc telenvelas pebeikšanas

:)

0

11

aNgeL написал(а):

oti lēni, jo tieši otrādi nāk klāt jaunie..

jā un kā vēl nāk,  :D , lūdzās lai es pievienotu ko jaunu klāt.

0

12

hm, mjā, man arī bija kaut kur tāds saraksts. Bet es pat nespēju pie tā pieķerties, jo pietiek jauno. :D
Un aNgeL taisnība, no aktieriem, dialogiem utt. utjp.ari daudz ir atkarīgs. Vislabāka ideju var pasniegt neizteiksmīgi un visbanālāko - elpu aizraujoši :) Un šis laikam būs otrais gadījums, vismaz priekš mums ar aNgeL, jo pietiek paskatīties uz tiem diviem, lai aizrautos elpa :D

0

13

Paloma написал(а):

Un šis laikam būs otrais gadījums, vismaz priekš mums ar aNgeL, jo pietiek paskatīties uz tiem diviem, lai aizrautos elpa

Ak, mana hermana de mi corazon http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif
(ak, es kaut kāda pārāk mīksta kļūstu :D )

0

14

aNgeL написал(а):

Ak, mana hermana de mi corazon 
(ak, es kaut kāda pārāk mīksta kļūstu  )

es no tādiem tekstiem arī... palēnām kūstu :love: http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

un vsipār - raksti Atbalsi :D

0

15

Šī tēma-ģimenes šķelšanās,ko izraisa alkatīga vēlme iedzīvoties bagātībā,izmantojot visneētiskākos līdzekļus-nav nekas jauns,arī tas, ka pie mantojuma tiek tas laulātais pāris,kurs pirmais tiek pie mantinieka,jau ir zināms sižets,piemēram pietiek tikai atcerēties ''Mīlestību un tekilu'',bet tas nenozīmē,ka seriāls tiks lemts neveiksmei tikai tādēļ,ka scenāristi ''aizņemās'' idejas no citiem seriāliem.

0

16

Terēze написал(а):

Šī tēma-ģimenes šķelšanās,ko izraisa alkatīga vēlme iedzīvoties bagātībā,izmantojot visneētiskākos līdzekļus-nav nekas jauns,arī tas, ka pie mantojuma tiek tas laulātais pāris,kurs pirmais tiek pie mantinieka,jau ir zināms sižets,piemēram pietiek tikai atcerēties ''Mīlestību un tekilu'',bet tas nenozīmē,ka seriāls tiks lemts neveiksmei tikai tādēļ,ka scenāristi ''aizņemās'' idejas no citiem seriāliem.

Iespējams tolaik , kad tika rādīts Cuno de lobos, šis bija jauns sižeta pavērsiens..lai gan īstenībā tad jāskatās, kura telenovele tapa agrāk - šī vai arī Sieviete ar kafijas aromātu. Bet tas jau nav būtiskākais - kā jau pati minēji, vienmēr var arī gatavu scenāriju izveidot par jaunu un aizraujošu :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: oriģināla "Cuna de lobos" sižets