TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Luna La Heredera/ Luna - mantiniece (Caracol, 2004)


Luna La Heredera/ Luna - mantiniece (Caracol, 2004)

Сообщений 1 страница 20 из 33

1

Luna La Heredera/ Luna - mantiniece

http://foto.radikal.ru/0512/c0595ae4394b.jpg

Gads: 2004
Sērijas: 120
Valsts: Kolumbija
Ražotājs: Caracol
Dziesma: Alex Ubago - Gritos de Esperanze
Rādīja krievu RTVI 2005. gadā
Novele tapusi pēc Salamanca & Garcia oriģinālscenārijs - tie abi ir slavenākais Kolumbijas geju pāris un kopā vai atsevišķi vai kopā ar kādu citu cilvēku viņi ir autori ļoti daudzām Kolumbijas telenovelēm. Bet par šo telenoveli runājot - ņemot vērā, kas ir autori, nav brīnums ka telenovelē ir viens lielisks geju pāris, no kura viens partneris kļūst par Lunas labāko draugu un uzticības personu... tas ir daudz interesantāk, nekā tradicionālās aukles un draudzenes...

Aktieru sastāvs:

Christian Meier
.......... Mauricio Garcia

Gaby Espino
.......... Luna

Aura Cristina Geithner
.......... Daniela

Alejandro de la Madrid
.......... Rodrigo

Danilo Santos
.......... Boris

Julio Cesar Luna
.......... Esteban

Andrea Lopez
.......... Paloma

Gustavo Angarita
.......... Jacinto

Liliana Gonzalez
.......... Margarita

Alina Lozano
.......... Beatriz

Jorge Herrera
.......... Manuel

Luis Fernando Salas
.......... Carlos

Liliana Salazar
.......... Monica

Fernando Solorzano
.......... Danny

Armando Gutierrez
.......... Ramiro Mijares

Jimmy Vasquez
.......... Lucio

Sain Castro
.......... Silvio

Rita Bendek
.......... Carlota

Marta Liliana Ruiz
.......... Susana

Naren Daryanani
.......... Andres

Bianca Arango
.......... Katia

Valentina Acosta
.......... Alicia

Juan David Sanchez
.......... Primo

Aura Helena Prada
.......... Elena

Vicky Hernandez
.......... Doña Victoria

Fernando Lara
.......... Benito

Gloria Montoya
.......... Pilar

Raul Gutierrez
.......... Valencia

0

2

Daži jau to zina, bet pateikšu to vēlreiz - šī ir mana visu laiku mīļākā telenovele - mana apsēstība.  :heart: Esmu redzējusi to vairākas reizes un man tā neapnīk. Bieži skatoties raudu vai arī gluži otrādi - stulbi smaidu. neviens cilvēks šo manu apsēstību nekad nav sapratis, jo visi to parasti vērtē kā viduvēju, vai pat garlaicīgu... Lai gan dažiem tā arī patīk, bet izņemot mani nojūdzies vēl nav neviens... Turpmāk sekos Lunas sižeta visai sīks izklāsts vairākās daļās - varbūt kādu ieinteresēs... Turklāt video sadaļā ir visu sēriju video, bet bižu sadaļā diezgan daudz telenoveles bildes...

http://www.novelahitz.com/lunalaheredera.jpg

0

3

http://www.romantica.pl/src/dluny/dziedzictwoluny_gora1.jpg

Sižeta izklāsts:

1. daļa

Un tātad – Kolumbijā kādā mazā piekrastes pilsētiņā Playa Bonita (Skaistā Pludmale) dzīvo jauna meitene vārdā Luna Mendosa. Viņa dzīvo kopā ar savu mammu Viktoriju un viņām pieder kafejnīca. Luna ir meitenear raksturu un nedomā nevienam pakļauties. Tāpat Playa Bonita dzīvo Lunas vectēvs Hasinto (nav jau īstais vectēvs, bet tikai Lunas mammas tēva brālis) un viņas brālēns Karloss, kurš ir Lunā iemīlējies. Bet te pēkšņi no galvaspilsētas ir parādījusies kompānija Estebana Lombardo vadībā, kura grib klusajā un mierīgajā Playa Bonita uzbūvēt dārgu tūrisma kompleksu ar viesnīcām un tirdzniecības centriem, pilnībai izjaucot Playas Bonitas neskarto pludmali. Kompānija jau ir nopirkusi gandrīz visu kaimiņu zemes, bet Lunas mamma Viktorija joprojām atsakās pārdot savu zemi, uz kuras atrodas kafejnīca.

Bet galvaspilsētā Bogotā dzīvo Maurisio Garsija – bagāts uzņēmējs, kurš velta visu savu dzīvi, lai atriebtos Estebanam Lombardo. Izrādās Maurisio un Estebans agrāk bijuši labi draugi. Maurisio strādājis Estebana uzņēmumā un strauji izsities uz augšu, drīz kļūstot par Estebana pilntiesīgu partneri. Mauriso ir bijusi sieva Laura Alīsija un meita Alīsija. Maurisio ļoti mīlēja sievu un kādā briesmīgā dienā atklāja, ka viņa sieva ir Estebana, kurš jau tolaik bija atraitnis, mīļākā. Un izrādās praktiski visi zināja, ka Maurisio sieva guļ ar viņa draugu un partneri Estebanu, tik Maurisio – muļķis, neko nezināja. Un tai pat dienā pēc smaga strīda Laura Alīsija izskrēja no mājas un brauca ar mašīnu – cieta autokatastrofā un gāja bojā. Sākumā prese vainoja Maurisio autokatastrofas izraisīšanā, bet pierādījumu nepietiekamības dēļ lieta tika slēgta. Bet Maurisio uzskata, ka viņa sievu nogalinājis Estebans, bet Estebans ir pārliecināts, ka Lauru Alīsiju greizsirdības uzplūdā nogalinājis Maurisio. Nu pēc visa šitā Maurisio bija pārtraucis savi sadarbību un kompānija tika sadalīta – Estebanam palika viņa kompānija – viņš izpirka Maurisio daļu, bet Maurisio par iegūto naudu izveidoja pats savu kompāniju. Nu tagad Maurisio kompānija ir jau izaugusi lielāka par Estebana kompāniju un Maurisio regulāri čiepj Estebana biznesa plānus un projektus. Patiesībā jau Maurisio rīkojas ļoti slikti un pat nelikumīgi. Viņš guļ ar Estebana māsas meitu Danielu. Turklāt Daniela pielikusi savu draugu, kurš viņā samīlējies, Miharesu, kurš ir Estebana labā roka, spiegot priekš Maurisio. Tikai Maurisio nemaz nezina, ka Daniela arī viņu māna – Daniela ir galvenais negatīvais tēls šajā stāstā – viņa ir viltīga un slīpēta. Viņa liek Miharesam nodot tikai to informāciju Maurisio, kas viņai ir izdevīga.

Jā, un vēl mūsu stāstā ir Rodrigo – Estebana vienīgais dēls. Viņš ir vājš, gļēvs un izlutināts. Viņa bērnības trauma ir tāda, ka viņa māte bērnībā nomira un viņš vaino tajā tēvu. Rodrigo pārāk daudz lieto alkoholu un narkotikas. Rodrigo visu laiku tusējas ar saviem draugiem – māsīcu Palomu, kura ir Danielas māsa un ir Rodrigo samīlējusies, Dāvidu, Alehandru, Pilaru un Andresu.

Stāsts sākas ar to, ka Maurisio grib izjaukt Estebanam Playa Bonita projektu un ir devies uz Playa Bonita kopā ar Danielu. Maurisio dodas medīt zivis ar harpūnām. Luna to ierauga un neļauj viņam to darīt. Maurisio burtiski no no pirmā acu uzmetiena noskūpsta Lunu – tā teikt, ja jau neļauj medīt, tad dod vismaz skūpstu... Pēc skūpsta Maurisio saka – “Tas bija kā sapnis!”” Un lai gan Lunai jau arī šis skūpsts patika, viņa saka: Ņē, drīzāk gan murgs, tu – kretīn...”Iegāž viņam un aizlaižas. Bet drīz viņi atkal tiekas – Maurisio atnāk pie Lunas mātes, jo zina, ka Estebana kompānija draud viņai, lai viņa pārdod savu zemi. Maurisio piedāvā Viktorijai savu palīdzību. Drīz atnāk Luna un māte viņu iepazīstina ar Maurisio oficiāli. Luna neuzticas Maurisio. Turklāt pienāk arī Daniela un liek nepārprotami nomanīt, ka viņiem ar Maurisio ir romantiskas attiecības. Tai pat dienā Maurisio dodas prom uz Bogotu un arī Luna dodas prom uz galvaspilsētu, lai sameklētu advokātu, kurš aizstāvētu viņas pret Estebana Lombardo kompāniju. Tai pat laikā Manuels Miharess ir nolīdzis kriminālo elementu ignasio, kura uzdevums ir iebiedēt Viktoriju un piespiest parakstīt pārdošanas dokumentus. Tomēr Viktorija aizstāvās pret Ignasio un nejaušības pēc ierocis izšauj un Viktorija tiek nāvīgi ievainota. Hasinto vēl uzspēj atsaukt Lunu, kura jau devusies uz autobusu un Luna atvadās no mirstošās mātes... Hasinto nojauš, ka vainu Viktorijas slepkavībā var novelt uz Lunu. Hasinto arī ir vienīgais, kurš redzējis Ignasio. Luna, pārdzīvojusi traģisko mātes nāvi, dodas uz Bogotu taipat vakarā...

(Turpinājums drīz seko...)

0

4

Varoņi:

Luna Mendoza - Gaby Espino
Lunai ir mazliet pāri 20. Luna ir meitene ar raksturu un dzīvo mazā piekrastes pilsētiņā ar savu mammu Viktoriju. Tētis viņas jau bērnībā ir pametis. No tēva meitenei palicis tikai piekariņš ar delfīnu, kuru viņa glabā kā dārgumu. Kādu dienu viņa satiek Maurisio, kuram neuzticas. Un tajā pašā dienā tiek nogalināta viņas mamma... meitene dodas uz pilsētu meklēt advokātu un apmetas uz dzīvi pie savas tantes - Beatrises un onkuļa Manuela, kurš ir alkoholiķis. viņa sāk strādāt šūšanas darbnīcā, kur strādā viņas māsīca Margarita. Drīz viņa sadraudzējas ar Daniju - ateljē līdzīpašnieku un dizaineri - geju un kļūst par modeli. Tāpat viņa iepazīstas ar Rodrigo, kurš viņā iemīlas. Protams, pilsētā Luna atkal satiek Maurisio, kurš visas telenoveles laikā viņai palīdz un viņu atbalsta, lai gan Luna parasti par to pat nenojauš...

http://www.romantica.pl/src/dluny/3.jpg

Mauricio Garcia - Christian Meier
Maurisio ir apmēram starp 35 un 40 gadiem. viņš ir miljonārs un vienīgais dzīves mērķis viņam ir atriebties Estebanam - savam agrākajam draugam un partnerim, kuru viņš vaino savas sievas nāvē. Maurisio ir pusaugu meita Alīsija, ar kuru viņam ir sliktas attiecības. Maurisio satiek Lunu un iemīlas no pirmā acu uzmetiena. Lunas iespaidā telenoveles laikā viņš mainās, aizmirst par atriebību, pateicoties Lunai viņa dzīvē atgriežas Alīsija...

http://www.romantica.pl/src/dluny/2.jpg

(Turpinājums sekos...)

0

5

albalonga написал(а):

visi to parasti vērtē kā viduvēju, vai pat garlaicīgu...

Laikam, nē, noteikti nepiederu ne pie vienas no šīm kategorijām. Patreiz gan esmu redzējusi tikai 3 sērijas, bet jau tagad esmu diktām iemīlējusi Lunu un Mauricio. Vispār teikšu godīgi pirms tam Gaby Espino nebija mana aktrišu favorīte, bet nu jau ir ievietojusies manā top5.  Tagad gan man ir problēma - laika nav lai noskatītos Zorro, bet vēl arī jāpaspēj katru dienu noskatīties Lunu.  :sorry:
Zini, paldies, albalonga paldies tev, ka pastāstīji man par to un tādēļ atradu vienkārši BURVĪGU laika kavēkli.  :give_heart:

Отредактировано danna (07.03.2007 20:08)

0

6

A es vēl neesmu paspējusi pat pirmo sēriju noskatīties... :( tālāk par viņu skūpstu netiku :D ehh.. un diez vai šonedēļ tikšu, jau Zorro gandrīz nav laika.. :(

0

7

Paloma написал(а):

A es vēl neesmu paspējusi pat pirmo sēriju noskatīties...  tālāk par viņu skūpstu netiku  ehh.. un diez vai šonedēļ tikšu, jau Zorro gandrīz nav laika..

Nu, tiešī mans gadījums. Bet vispār atzīšos - vispirms skatos Lunu un tad, ja vakarā sanāk laika, tikai tad Zorro. :blush2:  Laikam jau tāpēc, ka Luna jau kādas 10 sērijas uz priekšu ir ierakstīta, bet Zorro - pārnāku ap 5iem mājās un tad tik sāku lādēt, vakaros tas prasa minimums 30 minūtes. Un arī tad, kad skatos Lunu paralēli mācos vai daru kādus citus steidzamus darbus. Nu, saprotu tevi arī mna nav laika.. :meklet:
Bet saku godīji Paloma - noskatījusies  tiešām šaubos vai nožēlosi...  :ok2:

0

8

Nu man Zorro kādās 2 minūtes lādējas. :D Nu tā kā man šonedēļ ir tikai 1-2 stundas pie datora un ir citas lietas, kas pie tā jādara, tad bez Lunas nākas iztikt.. ;) Nu cerams nākamnedēļ varēšu sāk skatīties.. Brīvienās arī laika nemaaaz nebūs.  :/ bet pilnīgi ticu, ka nenožēlošu!! ;)

0

9

Sižeta izklāsts...

2. daļa

Luna nonāk Bogotā - viena pati lielā, nepazīstamā pilsētā tikko pārdzīvojusi mātes nāvi. Viņa meklē savas tantes Beatrises - Viktorijas māsas - mājas, bet apmaldās. Netālu no Beatrises dzīvokļa (viņa ir dzīvoklis mājā ar smalkiem un dārgiem apartamentiem - viņa ir kā sargs, uzraugs un vēl tīra šos smalkos apartamentus un par to viņa var dzīvot mazā dzīvoklītī šīs mājas pirmajā stāvā) - un tātad, netālu no Beatrises dzīvokļa iur smalks klubs bagātajiem. Luna ieklīst pie tā kluba, meklējot Beatrises dzīvokli. Par kluba šveicariem strādā divi brālēni - Lusio un Alejandro (Primo). Luna lūdz viņiem palīdzēt atrast adresi. Lusio uzreiz iepatīkas Luna un viņi palīdz un ir ļoti draudzīgi. Luna nonāk pie tantes un pastāsta visu notikušo. Viņa ir ieradusies pilsētā, lai atrastu advokātu, kur aizstāvētu viņas mantošanas tiesības un arī palīdzētu aizstāvēties, ja viņu vainos mātes nāvē + arī palīdzētu meklēt, kurš ir īstais slepkava. Bet naudiņas tantei maz un Lunai vispār tukšas kabatas. Lunas māsīca Margarita aizvelk Lunu uz šūšanas ateljē, kur strādā. Tuvojas modes skate un liekas darba rokas ļoti noder. Luna šuj ļoti labi un ātri tur ar visiem sadraudzējas. Visvairāk jau ar ateljē līdzīpašnieku - dizaineri geju Daniju. Bet modeles pelna daudz vairāk par šuvējām - tieši tāpēc Luna nolemj kļūt pat modeli. Danijs beigās piekrīt pēc darba viņu apmācīt. Tā nu Luna mācās, Danijs iztaisno viņas matus, māca pareizi kustēties un tā tālāk. Tikmēr ciemos pie abām māsīcām jau sāk nākt tie abi brālēni - kluba šveiceri, kuri Lunai palīdzēja. Alejandro uzreiz iepatīkas Margaritai, bet Margaritai patīk Lucio - a Lucio protams patīk Luna. A Lunai tas viss vienaldzīgs. Pa to laiku Mauricio jau uzzinājis par Lunas mātes nāvi. Lunu uzskata par galveno aizdomās turamo. Luna pazudusi. Maurisio viņu meklē. Pat uzzīmē viņas bildi...  :heart:  Daniela ir greizsirdīga un sāk tur visādas muļķības pur Lunu stāstīt, intrigas vērpt... Un tad kādu dien Luna padzird, ka klubā kādu vakaru būs balle, kur pulcēsies bagātie - viņu skaitā daudz advokātu. Danija iedotā kleitā, sapucēta un fantastiska Luna dodas uz klubu. Lucio un Alejandro ielaiž viņu bez ielūguma. Tur Luna protams uzskrien virsū Maurisio, kurš tur ieradies ar Danielu. Maurisio meitene uzreiz iepatīkas, bet viņš neatpazīst, ka tā ir tā pati Luna Mendoza no pludmales... :rofl:  Abloms... Un Daniela neliek mierā. Luna aizlaižas un jau grib doties prom advokātu tā arī neatradusi. A kluba ballītē ir arī Rogrigo Lombardo (Estebana Lombardo dēls) ar savu māsīcu Palomu un draugiem. Rodrigo kā parasti piedzēries un viņam dzīves apnikums. Šis iet un brauc mašīna un Luna to ierauga un pagrūž viņu malā. Tā šie abi iepazīstas un Rodrigo burtiski uzreiz iemīlas. Viņiem ir gara jauka iepazīšanās saruna, bet tad atvelkās Paloma un aizvelk Rodrigo prom. Arī Luna aiziet, bet Rodrigo pasaka, kā viņu atrast. Maurisio ar vēl meklē Lunu, prasa par Alejandro un Lucio - a šie klusē... Tā šis neatrod. Nu tad Rodrigo sāk pie Lunas braukāt, drīz uzzina, ka šī nabadzīga - a viņam vienalga. Aplido un grib lai viņa kļūst par viņa līgavu. Rodrigo iepazīstina Lunu ar saviem draugiem. Viņi viņu protams nepieņem, a Paloma vispār dusmīga un greizsirdīga. Un tad pienāk Danija skate. Ierodas arī Maurisio ar danielu un Palomu un protams Rodrigo. Un tad Luna kā vakara nagla iziet kāzu kleitā un Rodrigo un Maurisio nespēj atraut acis...  :rofl:

0

10

albalonga написал(а):

Danija iedotā kleitā, sapucēta un fantastiska Luna dodas uz klubu. Lucio un Alejandro ielaiž viņu bez ielūguma. Tur Luna protams uzskrien virsū Maurisio, kurš tur ieradies ar Danielu. Maurisio meitene uzreiz iepatīkas, bet viņš neatpazīst, ka tā ir tā pati Luna Mendoza no pludmales...   Abloms...

kā man šitā vieta patika! :love: maurisio tā saka - es esmu advokāts! - un tā paskatās :jumping: brīnisķīgs moments

albalonga написал(а):

Ierodas arī Maurisio ar danielu un Palomu un protams Rodrigo. Un tad Luna kā vakara nagla iziet kāzu kleitā un Rodrigo un Maurisio nespēj atraut acis...

un tas man arī patika (man šķiet, ka luna man sāk ļoti patikt :D ). es vēl te datorā kliedzu - liec nost to telefonu un paskaties skati! :D

0

11

hahaha. Oj, jauki. gribas pat atkal paskatīties un tālāk atstāstījumus likt. Kādu gadu neesmu skatījusies, tikai tūbē video reizēm.

0

12

albalonga написал(а):

atstāstījumus likt.

uz priekšu! es neskatos, jo negribu aizrauties,bet atstāstījumus lasu, jo mani interesē telenovele par kuru tu tāāā fano

0

13

albalonga написал(а):

gribas pat atkal paskatīties un tālāk atstāstījumus likt

jā jā jā! atstāstījumus vajag :D turklāt tu lunas lietās esi specs vislielākais, tā ka tu zini visu!!!!

un man jau kuča jautājumu saradās pa nākamajām divām sērijām - 13 & 14! :D :D

kas ir tas noslēpums, ko rodrigo aukle un estebans tā slēpj? tas ir kkas tāds intriģējošs? visu laiku tā kā uz adatām ( :D )!!!

un vai tiešām ir tā, ka maurisio maksā tam (ērikam, laikam - nu tam fotogrāfam), lai tas uztaisītu lunu par pasaulslavenu modeli? baigais skandāls var rasties :D

0

14

tikko noskatījos visu šo telenoveli un esmu gatava teikt savu viedokli par to! :)

šī katrā ziņā ir viena no labākajām novelēm, ko esmu redzējusi, jo neaizraujas tik ļoti ar triviālām lietām, kā citas ziepenes! turklāt pielipināju šo seriālu arī savai mātei, kura bija tā, kas mani skubināja skatīties vairāk par 3 sērijām dienām :D

sižetiskā līnija ir ļoti laba (to jau vienreiz teicu), bet atkārtošos, jo visa seriāla garumā tika saglabāta neliela intriga un īsti nevarēja saprast, kad nāks gaisā visa patiesība, ka tiks nolaupīta luna un ka galvenie varoņi būs kopā jau 30 sērijas pirms fināla. mani aizrāva šāds sēriju izkārtojums :)

kas man vēl ļoti patika, bija gabijas tēlojums. dažbrīd tiešām žoklis atsprāga vaļā no tik pārliecinoša snieguma, it sevišķi, kad rodrigo viņu nolaupīja. tas bija wow! neviena cita aktrise mani nav tā uzrunājusi ar savu lomu! :love:

un, protams, maurisio! ai, tāds dārgums :love: šis noteikti ir pirmais seriāls, kura laikā galvenajam varonim nenotiek pilnīgi it nekas! (nu tās ierastās amnēzijas, fiziskās traumas utt) bet viņš palika tāds neievainojams līdz pat beigām! tas man patika nu ļoti :jumping:

un tad ir plejāde ar tēliem, kas atstāja lielu iespaidu, it sevišķi, danijs! tas personāžs bija super! un bēbis! :love: tāds jaukums!
tikai fināls varēja nekoncentrēties uz atmiņām, bet uz to varēja pievērt acis!

tagad, alby, saprotu, kāpēc tik ļoti vēlies uz kartahenu :)
tas it kā būtu viss, ko gribēju teikt...

ā, starp citu, kāds man nevarētu atsūtīt galveno dziesmu?  8-)

0

15

magone написал(а):

ā, starp citu, kāds man nevarētu atsūtīt galveno dziesmu?

protams varētu, kad būšu mājās. wow, es ir laimīga. Tikko tu izveidoji man šo dienu laimīgu, jo tā apziņa, ka arī vēl kādam patīk Luna varbūt pat gandrīz tik pat stipri kā man - ir satreicoši! Super! Njā, es ar vienmēr biju teikusi, ka fanoju par to, ka tā izšķiršanas intriga bija tāda liela no nozīmīga. Nebija tik triviāli, ka nemitīgi ir mazi pārpratumi un mazas bezjēdzīgas intrigas, ka galvenie varoņi nemitīgi šķiras un atkal saiet kopā un atkal šķiras. Un patika, ka Mau pēc Lunas ne ar vienu citu sievieti nepārgulēja. Viņš visu laiku saglabāja uzticību Lunai un pat kad domāja, ka viņa nodevusi, bija gatavs piedot, ja vien viņa atklāti atzīsies. Viņa saprotams nebija ko atzīt, jo viņa nebija piekrāpusi. Eh... Un tā salīgšana, kad Mau raudāja savā dzīvoklī un Luna atnāca un pirmā tikšanās ar Oktavio. Dievinu un raudu vienmēr kad sskatos. Moš kādas simts reizes to momentu jau esu redzējusi. Ah....

0

16

albalonga написал(а):

protams varētu

ai, tas būtu feini! ja sūti uz e-pastu, mans ir vermelho@inbox.lv

albalonga написал(а):

pirmā tikšanās ar Oktavio

tas ir viens no maniem mīļākajiem momentiem seriālā! tik skaisti un emocionāli :love:

0

17

magone написал(а):

tas ir viens no maniem mīļākajiem momentiem seriālā! tik skaisti un emocionāli

njā. Ah, mana Luna un Mau. Dievinu. Man pat ir Lunas dienasgrāmata - dienasgrāmata, kuru rakstīju laikā, kad pirmoreiz Lunu skatījos - tu ir arī apcerējumi par notikumiem telenovelē. Tāds prieks reizēm pārlasīt. Mīlu tos varoņus, mīlu arī ļaunos varoņus, jo viņi patiešām ir interesanti, mīlu dabas skatus. Ah... Mīlu pat to fantastisko sagadīšanos, ka Mau dzīvoklis ir mājā, kura Lunas radi dzīvo.... :D  Un to viņu jauko satikšanos, kad Luna savas bildes atrada, tīrot Mau dzīvokli. Dievinu, dievinu, dievinu.... Eh....

0

18

Nu jāa.. Mariposas skrīnu ietekmē par spīti tam, ka netaisījos to darīt, tomēr nu jau noskatījos 3 sērijas :D īstenībā pēc tam kad iepazītas Telemundo modernās tehnoloģijas, agrākās telenoveles nu jau liekas prastākas. un savā ziņā man tomēr biki garlaicīgi ir, bet nenoliedzami, ka Gabija un Kristians ir kaut kas!!!  :love:  :love:  un tas, ka Luna uzsāk modeles gaitas ir loti piesaistoši. un riktīgi patīk entrada, par dziesmu vispār nerunājot - ideāla dziesma telenovelei  :love:  :love: tā ka tulīt taisīšu tēju un skatīšos tālāk :)
ak jāa.. un Andrea Lopesa šiten :D forši! lai gan viņai ar rudiem matiem piemīt daudz lielāks šarms, manuprāt  :love:

0

19

hahaha, un viņas varoni sauc - Paloma.

aNgeL - jej - es tik laimīga un stulbi smaidu. Luna vienkārši man ir ar tādām atmiņām, ka par spīti visam šī novele man vienmēr būs vismīļākā. Jau miljons reižu esu teikusi, bet - te patiešām bija ideālais telenoveles varonis. Mauricio, kad bija ar Lunu bijis - vairs neakad ne ar vienu sievieti negulēja. Un - pat kad viņš domāja, ka Luna ir bijusi neuzticīga un ka nēsā ne viņa bērnu, viņš vienalga bija ar mieru ņemt Lunu atpakaļ,. ja vien viņa pateiks viņam patiesību. Protams īstajai patiesībai, ko Luna teica, viņš tobrīd neticēja. zLunai un Mau pat ne mīlēšanās aina, bet dažas citas ainas ir zelta vērtas. Tādas emocijas. Tas vēl ir ļoti tālu novelē, bet cietuma aina ir zelta vērta - tādas emocijas. eh. Tu man radīji vēlēšanos pašai noskatīties.

0

20

Man jau likās, ka Tev varētu rasties vēlme vēlreiz skatīties, tiklīdz aizsākšu šo tēmu :D Nu jāa.. man jau šobrīd ideālais varonis ir Alekss, kuru šaubos, ka kāds pārspēs, bet nu ne par to runa. Nešaubos, ka arī Maurisio iekļūs kādā topā - Meiers tomēr ir fascinējošs un , cik esmu no Tevis lasījusi, tad Luna tiešām ir tā , kas mainis viņa dzīvi, un ja vēl tik uzticīgs un tml - nu tad ideāli  :love:

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Luna La Heredera/ Luna - mantiniece (Caracol, 2004)