TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Luna La Heredera/ Luna - mantiniece (Caracol, 2004)


Luna La Heredera/ Luna - mantiniece (Caracol, 2004)

Сообщений 21 страница 33 из 33

21

aNgeL написал(а):

Nu jāa.. Mariposas skrīnu ietekmē par spīti tam, ka netaisījos to darīt, tomēr nu jau noskatījos 3 sērijas :D

Prieks, ka beidzot to pierunāju!  :D  :D  ( Lai arī netīši...)
Man vispār bija tā, ka sāku skatīties Lunu, tad aizgāja cik tur sērijas dienā..vnk nespēju atrauties no burvīgās pasaules,  kuru man pavēra Luna un Mau!!!  :love:

aNgeL написал(а):

un riktīgi patīk entrada, par dziesmu vispār nerunājot - ideāla dziesma telenovelei  :love:  :love:

Dievinu to dziesmu un entradu..manuprāt viena no skaistākajam entrādam, ja ne pati skaistakā! :love:

0

22

Mariposa написал(а):

Man vispār bija tā, ka sāku skatīties Lunu, tad aizgāja cik tur sērijas dienā..vnk nespēju atrauties no burvīgās pasaules,  kuru man pavēra Luna un Mau!!!

Nu man kaut kā daudz par maz 10 noskatitajās sērijās Lunas un Mauricio :D nezinu, kas tur tālāk, bet nav godīgim, ka ar Rodrigo Lunai vairāk ainu :D

Mariposa написал(а):

Dievinu to dziesmu un entradu..manuprāt viena no skaistākajam entrādam

pilnībā piekrītu!

0

23

aNgeL написал(а):

Nu man kaut kā daudz par maz 10 noskatitajās sērijās Lunas un Mauricio :D nezinu, kas tur tālāk, bet nav godīgim, ka ar Rodrigo Lunai vairāk ainu :D

:D  Nu, par tām ainām tā īsti neesmu piefiksējusi, varbūt ar, a tomēr Maurico un Lunas ainas skais'tākas,ta kā vērts vien sagaidit tās..! :love:
Tev jau ar sāk rasties Lunas atkarība! :D  :D

0

24

Mariposa написал(а):

a tomēr Maurico un Lunas ainas skais'tākas,ta kā vērts vien sagaidit tās..!

nu tam noteikti ticu, jo izbaudu katru viņu ainu :D Viņi gan ir tikai kašķējušies pagaidām.. :D

Mariposa написал(а):

Tev jau ar sāk rasties Lunas atkarība!

atkarība moš vēl gluži nē, bet viss vēl priekšā :D Man ir atkarība no entradas un dziesmas - tas toč :D

0

25

Vakar tiku līdz 16 sērijai! ak, dievīgi kā Mau palīdz viņai kļūt par labāko modeli un kā Luna parādīja savu raksturu, viedokli foto laukumā :D un vēlāk..wwiiiiii tikšanās tajā mājā un vini salaba  :love:  :love:  :love:  vienīgais ļoti grūti tā pārslēgties, ka tikko vēl kašķējās, bet nu jau kā 2 visvairāk iemīlējušies pasaulē  :love:  :love:

0

26

aNgeL написал(а):

Vakar tiku līdz 16 sērijai! ak, dievīgi kā Mau palīdz viņai kļūt par labāko modeli un kā Luna parādīja savu raksturu, viedokli foto laukumā :D

Jā..viņi kopā ir tik saderīgi, viņu pāris...aww...  :love:  :love:  :love: ....es vnk paklusēšu, jo man nav vārdu, kādos aprakstīt to, cik viņiem liela jūtu ķīmija!  :love:

aNgeL написал(а):

vienīgais ļoti grūti tā pārslēgties, ka tikko vēl kašķējās, bet nu jau kā 2 visvairāk iemīlējušies pasaulē  :love:  :love:

:D  Nu, bet tā jau notiek tā iemīlēšanās..visai ātri!  :D  Bet, lai nu kā..viņi tiešām kopā ir skaisti.!!!!  :love:

0

27

Arvien labāk saprotu to, kāpēc jums tik ļoti patīk Maurisio! Viņš ir dievināms! Tās viņa rūpes par Lunu, un pat grib palīdzēt Rodrigo, par spīti tam, ka pats mirst greizsirdībā! Viņš mani aizkustina  :love:  :love:  :love:  Un kad viņš skatās uz Lunas fotogrāfijām, video un kā apjautājas Ērikam visu laiku par viņu  :love:  :love:  un es esmu sajūsmā, ka Danij atbalsta Maurisio, nevis Rodrigo :D
Njaa..šī telenovele tagad ir mans kārdinājums, jo tāpat kā ar ERDU kā sāku skatīties tā tagad negribu neko citu darīt, vēlreiz pārliecinos, ka labāk skatīties nepabeigtās telenoveles, kad nevar taisīt maratonus :D

0

28

Esmu tikusi līdz 70tajām sērijām! Cik skaists viss tas periods, kamēr Luna un Mau dzīvoja kopā. Un viņa tikai labu gribēdama uzaicināja Alīsiju. Es jau domāju, ka sākumā wnk šī pabūs pret un viss, bet tad izrādījās, ka Alīsija patiešām cenšas šķirt Lunu un Mau kopā ar Danielu un Rodrigo! Tik skumji, ka tāda meita :( Un vispār mani nervi tiks noēsti :D :D Mani tā moka doma, ka Mau doma, ka Luna viņu krāpusi.. un Lunai jau vispār smagi - būt stāvoklī, doties pie Mau, a viņa 1. jaut - vai tas ir mans bērns? Bet vispār jau šāda tipa pierādījums kā samontēta foto ir ticams! vienīgais savā atrskatē nesapratu, kur Daniela ņēma Lunas foto.bet nu ok..eh nabadziņi! Smagi klausīties viņu sarunās, skumji skatīties kā attālinās..Vispār tik sen nav redzētas telenoveles ar tāda tipa pārpratumiem, ka ļoti jūtīgi uztveru :D

0

29

ak jāa.. bet tas, ka pat pēc visa notikuša Mau turpina slepeni rūpēties par Lunu ir sasodīti kūstoši  :love:  :love:  un skatās viņas foto un to kuloniņu - es vispār biju sajūsmā, kad Lusio viņam atnesa to :D

0

30

Nu tāāa.. pabeidzu tikko skatīties Lunu! īstenībā ļoti liels prieks, ka tik tiešām no visa klāsta ko gribu noskatīties, sāku skatīties šo  telenoveli, jo īstenībā tajā daudz tādu nebanāli patīkamu lietu Lunas un Maurisio attiecībās. Vismaz man viņi arī tagad paliks atmiņā , kā ļoti īpašs pāris  :love:  :love:  Vienīgais - man prasījās, lai nevis wnk Alīsija maina nostāju pret Lunu, bet lai ir arī viņu abu kopīgās ainas divatā parunājot un tml..bet nu ok.. Galu galā tas noteikti ir aiz kadra :D Un lieeels plus par pēdējo sēriju, kas ir netipiska telenovelēm - bez kaut kāda actiona un man tas ļoti patika, jo sanāca ļooti jauka, mīļa un skaista sērija, ar atmiņām, kāzām un jūru.. un uurrāa -  Ēriks arī ieradās  :love: Ah, Gabijai tomēr ir tik skaistas un izteiksmīgas acis  :love: Un Maurisio ir wnk neaizmirstams noveļu varonis  :love: Ļoti patika arī Lunas un Danija draudzība.. tāpat kā tas bija arī msed - Manuelas un Horacio. kaut kā patiešām vairāk piesaitoši, kad ir nevis labākās draudzenes, bet šādi :) un tik fascinējošas bija tās ainas ar Lunu, Mau un bērniņu  :love:
Un entrada vispār ir iekļuvusi manu mīļāko entradu topā.. neskatījos gan visas 120 sērijas, bet visu laiku gribējās  :love:  :love:

0

31

aNgeL написал(а):

Nu tāāa.. pabeidzu tikko skatīties Lunu!

Nu, tad arī apsveicu ar to!  :)

aNgeL написал(а):

Un lieeels plus par pēdējo sēriju, kas ir netipiska telenovelēm - bez kaut kāda actiona un man tas ļoti patika, jo sanāca ļooti jauka, mīļa un skaista sērija, ar atmiņām, kāzām un jūru.. un uurrāa -  Ēriks arī ieradās  :love:

Jā..netipiski telenovelēm, kad pāris pavadija arī kādu lielāku laiku kopā ka parasti notiek seriālos,kuros tie vairāk kā pusi seriāla ir šķirti..Tieši tas pats man patika arī Mi Prima Ciela,kad Vido un Graciela bija kopā visu laiku un varēja izbaudit viņu attiecības! :)

aNgeL написал(а):

:love: Ļoti patika arī Lunas un Danija draudzība.. tāpat kā tas bija arī msed - Manuelas un Horacio. kaut kā patiešām vairāk piesaitoši, kad ir nevis labākās draudzenes, bet šādi

O, jā!! Tas man ar patīk, citādi tik pierasti, ka vīriešiem labākie draugi vīrieši un sievietēm sievietes..

aNgeL написал(а):

un tik fascinējošas bija tās ainas ar Lunu, Mau un bērniņu  :love:

Ak, kādas atmiņas tu man uzdzini!!  :D  :love:  :love:

0

32

Mariposa написал(а):

Nu, tad arī apsveicu ar to!

Paaldies :)

Mariposa написал(а):

Jā..netipiski telenovelēm, kad pāris pavadija arī kādu lielāku laiku kopā ka parasti notiek seriālos,kuros tie vairāk kā pusi seriāla ir šķirti..Tieši tas pats man patika arī Mi Prima Ciela,kad Vido un Graciela bija kopā visu laiku un varēja izbaudit viņu attiecības!

Nu diezgan īstenībā var nosaukt arī šādus piemērus, kuros galvenie varoņi lielāko seriāla daļu ir kopā :) Lai gan īstenībā , cik es skaitīju, tad Lunā tomēr abi vairāk par pusi telenoveles bijuši škirti, bet šajos starplaikos Maurisio tā rūpējās par Lunu, ka to īsti nevarēja just :D

Mariposa написал(а):

Ak, kādas atmiņas tu man uzdzini!!

:D :D

0

33

aNgeL написал(а):

Nu diezgan īstenībā var nosaukt arī šādus piemērus, kuros galvenie varoņi lielāko seriāla daļu ir kopā :) Lai gan īstenībā , cik es skaitīju, tad Lunā tomēr abi vairāk par pusi telenoveles bijuši škirti, bet šajos starplaikos Maurisio tā rūpējās par Lunu, ka to īsti nevarēja just :D

Nu, tā jau ar domāju,piemeram,  ka nebija tās muļķīgās greisirdības, kuras rezultuta tēlo, ka ienīst viens otru vai arī kaut ko tml.
Un, par spīti visam, Mau bija gatavs visu piedot Lunai, būt kopā ar viņu, sargāja viņu un tā...tas bija tik mīļi!! :love:  :love:

Отредактировано Mariposa (21.03.2010 18:12)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Luna La Heredera/ Luna - mantiniece (Caracol, 2004)