TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 1. sērija


PLL: 1. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

'Pilot' [Original air date: June 8, 2010]

Meet the Pretty Little Liars. There's Aria Montgomery, Spencer Hastings, Hanna Marin and Emily Fields. When their best friend Alison DiLaurentis goes missing, they all grow apart. The girls begin receiving text messages from a person known as 'A' who is planning to reveal all their secrets which only Alison knows. They quickly begin to suspect Alison is the one behind the text messages but they might have the wrong person.

0

2

Dievīgs seriāls.. ^^
Jau pati pirmā sērija - ar visām tām mistiskajām ziņām no 'A'.. :) Interesanti, kurš gan tas beigās būs, kas visu zin..?
Aww, un tā patīk Aria un Ezra kā pāris, so cute. :love: Un tāds prieks redzēt Holly Marie Combs atgriežamies seriālā.. ^^

0

3

Man īstenībā viss šis sākums , cik nu no pilota un šī apraksta izlasīšanas pamanu ļoti asociējas ar "Donde esta Elisa?" :D
Īstenībā pat gribētos moš paskatīties, bet šobrīd 3 telenoveles + GW + viskaut kādu citu plānu pie datora, ka nezinu, kādā veidā vēl kaut ko iebāzt.. ak cik kruti būtu, ja sapņos rādītos sērijas :D

0

4

aNgeL написал(а):

Man īstenībā viss šis sākums , cik nu no pilota un šī apraksta izlasīšanas pamanu ļoti asociējas ar "Donde esta Elisa?"

Hehe, nez.. :D A tur Elisā ar visiem pienāk dīvainas ziņas (e-pasti, sms, zīmītes), kurā liekas, ka nogalinātais cilvēks ir dzīvs un raksta.. :D

aNgeL написал(а):

ak cik kruti būtu, ja sapņos rādītos sērijas

Vot, vot. :D

aNgeL написал(а):

Īstenībā pat gribētos moš paskatīties

Gaidu, kad pieslēgsies! ^^ :D

0

5

GaBy написал(а):

A tur Elisā ar visiem pienāk dīvainas ziņas (e-pasti, sms, zīmītes), kurā liekas, ka nogalinātais cilvēks ir dzīvs un raksta..

Nu tur ir tā, ka Elisa ir dzīva, bet skatītājiem neatklāj, kas ar viņu noticis, kas viņu nolaupījis..un sākumā vispār jau nevar saprast, vai viņa dzīva. bet tur līdz ar izmeklēšanu atklājas par katru varpni kaut kādi interesanti noslēpumi, un tad ik pa brīdim policija nonāk Elisai it kā uz pēdām - vietās, kur viņa bijusi, telefonzvani un tāā.. bet līdz galam vienalga nav nekas skaidrs, kas ar viņu ir.. Īstenībā priekš telenoveles baigi man patīk - daudz intrigas un montāža forša! Ne velti viena no tām Telemundo novelēm, kas savākusi miljonus skatītāju :D  Bet lab..tas jau viss offtopics :D

GaBy написал(а):

Gaidu, kad pieslēgsies!

a cik sēriju šim ir? Vai sezonu, vai kā? jo es cik sapratu, tad ļoti jauns seriāls?

0

6

aNgeL написал(а):

Nu tur ir tā, ka Elisa ir dzīva, bet skatītājiem neatklāj, kas ar viņu noticis, kas viņu nolaupījis..un sākumā vispār jau nevar saprast, vai viņa dzīva. bet tur līdz ar izmeklēšanu atklājas par katru varpni kaut kādi interesanti noslēpumi, un tad ik pa brīdim policija nonāk Elisai it kā uz pēdām - vietās, kur viņa bijusi, telefonzvani un tāā.. bet līdz galam vienalga nav nekas skaidrs, kas ar viņu ir.. Īstenībā priekš telenoveles baigi man patīk - daudz intrigas un montāža forša! Ne velti viena no tām Telemundo novelēm, kas savākusi miljonus skatītāju

Dievīgi, man patīk tāds sižets, kuram neko nevar paredzēt.. :) Tu nezini, kas ir vainīgais, tev liekas, ka viens, bet pēc laika liekas, ka moš cits un beigās vsp kkāds malējais, par kuru nemaz nebiji domājusi, ka būs vainīgais.. :D Šis seriāls tādā ziņā mani piesaista, ka tu nezini, kas notiks, kas ir tas mistiskais 'A'.. ^^ Un tās noslēpumainās ziņas.. ^^

aNgeL написал(а):

a cik sēriju šim ir? Vai sezonu, vai kā? jo es cik sapratu, tad ļoti jauns seriāls?

Vēl nav zināms, jo seriālu vēl filmē, bet cik var ticēt internetam, tad 1. sezonā būs 10 sērijas.. :) Uzņem viņu pēc grāmatas motīviem, noteikti gribētos arī grāmatu pēctam izlasīt, jo tagad lasot, sabojātos viss.. :D

0

7

GaBy написал(а):

Vēl nav zināms, jo seriālu vēl filmē, bet cik var ticēt internetam, tad 1. sezonā būs 10 sērijas

Ooo..ta jau ar var sezonu pa vienu dienu noskatīties (angel atceras savas Merlina 2 dienas pa kurām abas sezonas noskatītas :D ) Tas ir tikai pozitīvi tādā ziņā...hmm..iespēja, ka skatīšos palielinās :D

GaBy написал(а):

Tu nezini, kas ir vainīgais, tev liekas, ka viens, bet pēc laika liekas, ka moš cits un beigās vsp kkāds malējais, par kuru nemaz nebiji domājusi, ka būs vainīgais..

aha! Tieši tur tā lieta! Katrs varonis tik noslēpumains, ka jebkurš var būt vainīgais :D bet tas ir tik smagi mocīties neziņā :D jo no otras puses, kad uzzini , kurš ir vainīgais gribas atgriezties atkal no sākuma un vērot tieši šī vainīgā uzvedību (tā man parasti arī ar detektīvgrāmatām :D )

GaBy написал(а):

Šis seriāls tādā ziņā mani piesaista, ka tu nezini, kas notiks, kas ir tas mistiskais 'A'..  Un tās noslēpumainās ziņas..

Jāa..Mistika ir dievīga  :love:

0

8

aNgeL написал(а):

hmm..iespēja, ka skatīšos palielinās

Woot! :D

aNgeL написал(а):

Katrs varonis tik noslēpumains, ka jebkurš var būt vainīgais  bet tas ir tik smagi mocīties neziņā  jo no otras puses, kad uzzini , kurš ir vainīgais gribas atgriezties atkal no sākuma un vērot tieši šī vainīgā uzvedību

Tieši tā, man ir tas pats.. :D

0

9

man gan šis seriāls neatgādina to telenoveli , laikam jau tāpēc ka es neesmu redzējusi viņai pat promo, bet man tas atgādina bīstamo mājsaimnieču un gossip girl sajaukumu , bet labā ziņā atgādina , jo man ir interesanti , kā tas ir tur pavērsts.

0

10

pinocchio написал(а):

man tas atgādina bīstamo mājsaimnieču un gossip girl sajaukumu

Man arī bišk kkas no Gossip Girl.. ^^

0

11

Noskatījos!!!  :) Man ļoti piesaistīja šis seriāls. Nevaru vien sagaidīt,  kad redzēšu talakās sērijas!  :cool:
Piekrītu, kad atgādina kaut ko no Bīstamajam mājsaimniecēm, bet tas jau forši, ka serials ir ar intrigu!  :)
Ak, un tas detektīvs..mmm  :love:  :D ...aceros, viņu no seriālam Populārs.!  :)

0

12

Mariposa написал(а):

Noskatījos!!!

Marī, es ir more than happy! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

Mariposa написал(а):

..aceros, viņu no seriālam Populārs.!

Jap, tā bija mana pirmā asociācija.. :D

0

13

Mariposa написал(а):

Piekrītu, kad atgādina kaut ko no Bīstamajam mājsaimniecēm, bet tas jau forši, ka serials ir ar intrigu!

seriāls ir arī veidotsar tādu domu , ka tas varētu būt tāds tīņu bīstamo mājsaimnieču variants

0

14

GaBy написал(а):

Marī, es ir more than happy!

Ak, mana mīļā  Gaby!  http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

GaBy написал(а):

Jap, tā bija mana pirmā asociācija.. :D

:D  Sen nebija redzēts, bet īpaši mainijies jau nemaz nav!  :D  :)

0

15

Mariposa написал(а):

Sen nebija redzēts, bet īpaši mainijies jau nemaz nav!

Hehe, tur nu gan tev taisnība! :D
Starpcitu, kura tev no varonēm visvairāk patīk? :rolleyes:
Man Hanna bišk atgādina Dženiju (Taylor Momsen) no Gossip Girl.. :D

0

16

GaBy написал(а):

Starpcitu, kura tev no varonēm visvairāk patīk? :rolleyes:

Īsti pēc vienas sērijas nevar pateikt, bet pagaidam man patīk Aria un arī Hanna  :)

GaBy написал(а):

Man Hanna bišk atgādina Dženiju (Taylor Momsen) no Gossip Girl.. :D

īstenibā jā, ļoti lidzīgas!  :)

0

17

Mariposa написал(а):

Īsti pēc vienas sērijas nevar pateikt, bet pagaidam man patīk Aria un arī Hanna

Skaidrīte, man patīk Aria un Emily.. ^^

0

18

Gaby, Tev tomēr izdevās mani te ievilkt :D nu ok - sēriju ielādēju jau no rīta, vienkārši kārta pienāca ap pusnakti :D Bet noskatījos pirmo sēriju! Vispār, pirmkārt, jāsaka, ka vēl viens no iemesliem, kādēļ sagribēju skatīties, ir ka salīdzinošs foruma cilvēku skaits skatās un man tas liekas baigi forši tā kopā kko skatīties!
Bet pat nezinu, ko īsti lai nokomentē :D Sākums tāds straujš - īsti nepaspēj iebraukt, kad jau viss action noticis :D Bet tas nekas :D un tad tiešām tās mistiskās ziņas...kaut kādi noslēpumi un kāds, kurš vēro katru meiteņu soli. un vēl tā aklā meitene..protams, izriet vesele kaudze jautājumu! Patīk arī, ka visas tā kā pašķīrušās, bet tagad atkal saies kopā :) un Hollija Mērija Kombsa!  :love:  bet īstenībā smagi skatīties uz šīm Amuleta aktrisēm ārpus Amuleta :D
Īsāk sakot - pirmā sērija patika, un patīk, kā tēlo visas 4, lai gan īsti kaut kā man nesagāja kopā, ka viņas visas 5 (ar Alisonu) esot bijušas tik nešķiramas..
āa..un vēl - tā kā neredzēju Alisonas līķi, tad apsveru iespēju, ka viņa ir dzīva :D

GaBy написал(а):

Aww, un tā patīk Aria un Ezra kā pāris, so cute.

Jam..Man ar šie iepatikās, lai gan tajā pat laikā man viņu attiecības likās par strauju, lai tā uzreiz viņos saskatītu pāri.

0

19

aNgeL написал(а):

un Hollija Mērija Kombsa!  :love:  bet īstenībā smagi skatīties uz šīm Amuleta aktrisēm ārpus Amuleta :D

Jā gan! Es vnk visu laiku uztveru viņu kā Paiperi. Viņai ir pat dažas Paiperei raksturīgas iezīmes... :D  :)

0

20

Mariposa написал(а):

Jā gan! Es vnk visu laiku uztveru viņu kā Paiperi. Viņai ir pat dažas Paiperei raksturīgas iezīmes...

Tieši :D Es arī nespēju nemeklēt viņā Paiperi :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 1. sērija