TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 5. sērija


PLL: 5. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

'Reality Bites Me' [Original air date: July 6, 2010]

Trying to ignore “A” backfired for the girls and now they must pay the penalty. Whether it is a family in crisis, parental praise for an undeserved honor looming over their head or wearing totally unfashionable scrubs while working off a debt – the girls must deal with it all. And on top of that “A”’s lipstick message is still haunting them. Meanwhile the girls must also deal with typical teenage drama – the boy kind – when a new boy arrives and pushes the status quo, a secret love is tested, a new romance blooms and an old romance is floating in the grey area.

0

2

0

3

Njā, nepareizi Emily rīkojās pret Tobiju, bet labi, ka vēlāk atvainojās un viņš piedeva.. :)
Un visa tā padarīšana ar Jennu mani mazliet biedē, viņa mani biedē.. :D
He, un Spencer.. ^^ Malaca, ka tā pateica tēvam! ^^
Cerams, ka Hanna drīz saies atkal kopā ar Šonu.. :) :love:
Ezra netic Ariai.. :'(

0

4

GaBy написал(а):

Njā, nepareizi Emily rīkojās pret Tobiju, bet labi, ka vēlāk atvainojās un viņš piedeva

Aha..Man viņa bija tik loti žēl!! Man vispār žēl šī varoņa - viņš izskatās daudz cietis, bet man liekas ir ļoti emocionāls. un tiešām jauki, ka viņa atvainojās :)

GaBy написал(а):

Un visa tā padarīšana ar Jennu mani mazliet biedē, viņa mani biedē..

ahaa.. es jau izskatu arī tādu variantu, ka viņa nav akla :D nu  jā - es wsp mēģinu apsvērt visas iespējas :D bet forši, ka viņa tāda mistiska!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 5. sērija