TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli


SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli

Сообщений 1 страница 20 из 138

1

Lai bišķin padarītu krāsaināku mūsu forumnieku dzīvi un vēl pietuvinātu mūsu forumu karaļvalsts statusam, mēs, foruma admini un moderatori esam vienujošies par jaunas idejas īstenošanu.

Tātad, lai karaļvalsts būtu pilnīga, ir vajadzīgi augstmaņi. Tā kā mūsu forums vairāk saistās ar spāņu valodu, tad tituli tiek ņemti no Spānijas augstmaņu kārtām. Un tie ir šādi:

Karalis/Karaliene - Rey/Reina
    Princis/Princese - Príncipe/Princesa
    Hercogs/Hercogiene - Duque/Duquesa
    Marķīzs/Marķīze - Marqués /Marquesa
    Grāfs/Grāfiene - Conde /Condesa
    Vikonts/Vikontese - Vizconde/Vizcondesa
    Barons/Baronese - Barón/Baronesa

    Nav noteikta pakāpe aristokrātijā, vnk godājams tituls:
    Kungs/Dāma - Señor / Señora

Protams, karaliene var būt viena un tā mums ir Alby. aNgeL, ir kā Princesa. Pārējiem titulus piešķirs abas šīs karaliskās ģimenes galvas.

Bet mums viņām ir jāpalīdz! Un tā. Kā jau zināms, tad nekad tituls nesastāv no viena vienīga Duque vai Conde, vai Marques. Vienmēr seko pasakaidrojums kā hercogs vai grāfs, vai marķīzs viņš ir (piemēram Duque de Barcelona). Mūsu gadienā tās būs lietas vai nodarbes kas mums patīk. Kā piemēru varu dot šo:

Alby: Reina de Forum y Arco Iris (Foruma un varavīksnes karaliene)
aNgeL: Princesa de Sortilegio
Paloma: ... de Luz (gaismas...)
cravey: ... de Libros y Patinaje (grāmatu un slidošanas...)
Norkys:... de Deporte (sporta...)

Šādā veidā jums katram jāizvēlas lieta, vai vieta, vai jebkas, kas VISVAIRĀK jums patīk. Un pēc tam saņemsiet arī savu pirmo titula pusi ;) Variet rakstīt latviski, mēs pārtulkosim spāniski. Lieta var būt viena vai divas, ne vairāk! Tituli būs tie, ko redzēsiet zem sava nika foruma kreisajā malā.

Pašreiz apstiprinātās titulu puses:

Alby: Reina de Forum y Arco Iris (Foruma un varavīksnes karaliene)
aNgeL: Princesa de Sortilegio
Paloma: ... de Luz (gaismas...)
cravey: ... de Libros y Patinaje (grāmatu un slidošanas...), ja vadība atļauj - Countess of Regency and Skating
Norkys:... de Deporte (sporta...)
Gaby: ... de Crímenes Romanticas (romantisko noziegumu ...)
Terēze: ... de de Pensamientos Filosóficos (filosofisko domu ...)
Mariposa: ...de Salida del Sol (saullēkta ...)
angelina: ... de Violin
PAULINA: ... de Ronaldu
etansy: ... de Todos los Amores
modreits: ... Duque de Winchester
Inetux: ... de Hombres Guapos

Отредактировано cravey (08.07.2010 16:47)

0

2

Wowz, dikti interesanta ideja, cravey! ^^
Malacīte! :)

0

3

cravey, man patīk tituls, kuru man izdomāji. ;)

0

4

GaBy написал(а):

Wowz, dikti interesanta ideja, cravey!
Malacīte!

Gaby, domā ar kādu paskaidrojumu gribi titulu! :D

0

5

aNgeL написал(а):

Gaby, domā ar kādu paskaidrojumu gribi titulu!

Es jau kustinu savas smadzeņu šūnas, ir doma kkāda par seriāliem, kurus skatos - White Collar un Pretty Little Liars.. :D

0

6

GaBy написал(а):

Es jau kustinu savas smadzeņu šūnas, ir doma kkāda par seriāliem, kurus skatos - White Collar un Pretty Little Liars..

nju vari piem meklēt kaut ko kas apvieno visus Tavus mīļuļus vai raksturo Tevi!

0

7

Interesanta ideja,atrast ko tādu,kas sevi īpaši raksturotu,nav tik vienkārši kā pirmajā brīdī varētu likties,vislabāk to kāds/a esi,var redzēt no malas.

0

8

Terēze написал(а):

Interesanta ideja,atrast ko tādu,kas sevi īpaši raksturotu,nav tik vienkārši kā pirmajā brīdī varētu likties,vislabāk to kāds/a esi,var redzēt no malas.

Tu man asociējies ar  kaut ko tēlainu! Vienmēr izsaki tik dziļi filosofijas, patiesas un skaistas domas, bet uzreiz nenāk prātā tāds pietiekoši skaists vārds, kuru gribētu piedāvāt.

0

9

Gaby - mani varianti tev: romantiskie noziegumi: ... de Crímenes Romanticas, vai arī romantiskie detektīvi: ... de Detectives Románticos (apvienojumā kaut kas no Nīla un romantikas abos seriālos)

Terēze - arī man ar tevi ir līdzīgas asociācijas kā aNgeL. Mans variants tev - filosofiskie padomi: ... de Consejos Filosóficos, vai arī filosofiskās domas: ... de Pensamientos Filosóficos

Отредактировано cravey (05.07.2010 20:26)

0

10

Piekrītu Terēzei, ka grūti pašam sevi noraksturot.
Tapēc, ceru uz jūsu palidzību!! ( Nu,ta kā es daudz dzīvojos par literatūras sadaļu, tad laikam gaidu kaut ko ar to saistītu...tiešam nezinu, un protams, vai ar mīlestību saisitītu....kaut ko tādu. :flirt: )

0

11

cravey написал(а):

Gaby - mani varianti tev: romantiskie noziegumi: ... de Crímenes Romanticas, vai arī romantiskie detektīvi: ... de Detectives Románticos (apvienojumā kaut kas no Nīla un romantikas abos seriālos)

Oho, cravey, tu i ģēnijs, es tad par pirmo! ^^ :love: Paldies, jo man nekas prātā nenāca.. :D

0

12

Oki, es tūliņ pirmajā postā izveidošu sarakstu ar tām titulu pusēm, kuras dalībnieks ir apstiprinājis :)

0

13

wow! Interesanta gan lieta tikusi izdomāta cravey!
hmm mjā kaut ko par sevci man liekas daudziem ir grūti izdomāt ko pateikt un vēl pietam pēc nogurušas dienas patiešām neiespējami!
tākā liakam ar nāksieslūgites pēc kādiem padomiem!

0

14

Mariposa написал(а):

Tapēc, ceru uz jūsu palidzību!! ( Nu,ta kā es daudz dzīvojos par literatūras sadaļu, tad laikam gaidu kaut ko ar to saistītu...tiešam nezinu, un protams, vai ar mīlestību saisitītu....kaut ko tādu.  )

Es Tevi noasiocētu ar saullēktu - ar tā krāsu maigumu, ar romantikas rašanos..

0

15

aNgeL написал(а):

Es Tevi noasiocētu ar saullēktu - ar tā krāsu maigumu, ar romantikas rašanos..

Mīlīgi  :flirt: ...cik jauki. Paldies, man ļoti patīk!!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

16

Mariposa написал(а):

Mīlīgi   ...cik jauki. Paldies, man ļoti patīk!!

Cik burvīgi, ka tā http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

17

Vovč, ku forša doma!  :cool:

0

18

Cravey, var droši teikt, ka šodien Tu te rullē! :D :D

0

19

Mariposa, Saullēks spāniski ir - salida del Sol, un ir arī rītausma - Amanecer, Alborada vai Madrugada. - Kurš variants Tev tīk vislabāk?

0

20

  Domāju, ka Alby neiebildīs, ja teikšu, ka ja kāds vēlas sev kādu konkrētu no šiem tituliem, tad sakiet! Nevienu jau apbižot negribēsim, ja iedosim vienu titulu, bet gribēs citu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli