TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli


SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli

Сообщений 21 страница 40 из 138

21

aNgeL написал(а):

Mariposa, Saullēks spāniski ir - salida del Sol, un ir arī rītausma - Amanecer, Alborada vai Madrugada. - Kurš variants Tev tīk vislabāk?

Man laikam visvairāk tīk salida del sol !  :love:  :love:  :love:

0

22

es varētu būt kaut kas de musica vai de violin :D

0

23

angelina написал(а):

es varētu būt kaut kas de musica vai de violin

Angy, es saku, ka vienozīmīgi violin! Tas tik graciozi skan!  :flirt:

Mariposa написал(а):

Man laikam visvairāk tīk salida del sol !

Ah, cik jaaauki, ka Tev patīk :)

0

24

nu tad lai ir :D

0

25

aNgeL написал(а):

Domāju, ka Alby neiebildīs, ja teikšu, ka ja kāds vēlas sev kādu konkrētu no šiem tituliem, tad sakiet! Nevienu jau apbižot negribēsim, ja iedosim vienu titulu, bet gribēs citu :D

cravey написал(а):

Karalis/Karaliene - Rey/Reina
    Princis/Princese - Príncipe/Princesa
    Hercogs/Hercogiene - Duque/Duquesa

nu tad man lūdzu visus šos trīs un vēl pāris 10

0

26

Pinocchio,

angel написал(а):

kādu konkrētu no šiem tituliem

, kas apzīmē vienskaitli :D

0

27

aNgeL написал(а):

Pinocchio,
angel написал(а):

    kādu konkrētu no šiem tituliem

, kas apzīmē vienskaitli :D

ko nopietni, uzmetu čumiņu, bet es negrbibu būt vienskaitlī , man patīk daudzskaitļi, turpinu uzmest čumiņu, es gribu grbu gribu būt daudzas madaras,  :D .

:rofl: .

0

28

Ideja ir visnotaļ ļoti interesanta. :) man prieks, ka tāda radās :)
Hmmmmm, bet īsti nezinu kā vienā vārdā varētu nodēvēt sevi, visas savas intereses, būtību.

0

29

Jā. Tiešām grūti uzreiz tā izdomāt par sevi!

0

30

Man vienmēr ir paticis marķīza tituls. Vismīļākais gan man ir angliskais pāris Earl and his Countess. Vispār, ja pārējie neiebilst, maybe man varētu būt angļu tituls? Ar visu manu lielo mīlestību uz angļiem un UK.
Es varētu būt Countess of Regency and Skating jo tas tā vēl aptverošāk ir. Mans mīļais 19. gs. un angļi, un grāmatas, un fimas, un seriāli par to laiku, plus vēl slidošana  :love: Karoč es varētu būt tāda kā britu imigrante šai forumā :D

Par Angy es piekrītu par violin. Ļooti labi skan ir ļoti raksturojoši.

PAU - tev jau Krištianu visrakturojošākais ir :D Ko saki par piemēram šādu otro pusi - de Ronaldu?  :flirt:

0

31

Paldies par piedāvātajiem titulu variantiem,kas tiešām ir ļoti glaimojoši.

0

32

cravey написал(а):

Ko saki par piemēram šādu otro pusi - de Ronaldu?

Ņemu!  :shine:

0

33

Pašreiz apstiprinātās titulu puses:

Alby: Reina de Forum y Arco Iris (Foruma un varavīksnes karaliene)
aNgeL: Princesa de Sortilegio
Paloma: ... de Luz (gaismas...)
cravey: ... de Libros y Patinaje (grāmatu un slidošanas...), ja vadība atļauj - Countess of Regency and Skating
Norkys:... de Deporte (sporta...)
Gaby: ... de Crímenes Romanticas (romantisko noziegumu ...)
Terēze: ... de de Pensamientos Filosóficos (filosofisko domu ...)
Mariposa: ...de Salida del Sol (saullēkta ...)
angelina: ... de Violin
PAULINA: ... de Ronaldu

Un ko pārējie saka?  :glasses: 

Tā kā ir doma nākamnedēļ mainīt attēlu uz maģisko foruma bildi ar pili fonā, tad būtu jauki, ja varētu pa šo nedēļu visi sadomāt sev titulu otrās puses vismaz ;)

Отредактировано cravey (07.07.2010 12:26)

0

34

cravey написал(а):

Tā kā ir doma nākamnedēļ mainīt attēlu uz maģisko foruma bildi ar pili fonā, tad būtu jauki, ja varētu pa šo nedēļu visi sadomāt sev titulu otrās puses vismaz

ak, patiešām tas būtu ļoti jauki vienlaicīgi tā nomainīties uz karalisko stilu :)

cravey написал(а):

cravey: ... de Libros y Patinaje (grāmatu un slidošanas...), ja vadība atļauj - Countess of Regency and Skating

Protams, no vienas puses bišķi tā izceļas šis viens angliskais..Bet tajā pat laikā Tev tiešām tas piestāv labāk :)

0

35

aNgeL написал(а):

Bet tajā pat laikā Tev tiešām tas piestāv labāk :)

Nu es tak saku - būšu britu aristokrātiskās ģimenes imigrante, kas dzīvo starp spāņu galmā  :playful:

0

36

Es vēl mēgināšu par sevi padomāt.. Jo man liekas, ka man pat labāk patiktu kaut kas ar maģiju saistītais nevis ar telenovelēm :D vai arī kaut kāds viens abus vienojošais vārds.. (gribot negribot atkal jāatceras Sortilegio :D )

0

37

aNgeL написал(а):

Jo man liekas, ka man pat labāk patiktu kaut kas ar maģiju saistītais nevis ar telenovelēm :D vai arī kaut kāds viens abus vienojošais vārds.. (gribot negribot atkal jāatceras Sortilegio :D )

Hi hi, ok :D

0

38

Sveiciens no Zviedrijas!

Pirmo dienu nolīgojot ar 2 maziem bērniem, secināju, ka man jau vairākus gadus pienākas kāds tituls :D :D :D
Ideja fantastiska, man prātā uzreiz tikai viena iespēja - mīlestība. Ja vajag sīki un smalki pieslīpēt kāda, tad informējiet :]

0

39

Tad es tev liktu "visu mīlestību" :) Or in spanish - ... de Todos los Amores ;)

0

40

O, jā, paldies, saulīt http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ae2737c36976ce46a6cc9a07b2c928e0.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli