TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli


SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli

Сообщений 41 страница 60 из 138

41

etansy написал(а):

O, jā, paldies, saulīt http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ae2737c36976ce46a6cc9a07b2c928e0.gif

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

Отредактировано cravey (07.07.2010 11:28)

0

42

Hmm..es pat laikam palikšu pie tā vārda "sortilegio".. kā nekā tas apzīmē - burvību, burvestību, zīlēšanu un vienlaicīgi asociējas ar romantiku :)

0

43

Ideja forša. :)
Es, būdams sultāns, arī jūtos kā imigrants jūsu spāņu ģimenē.. :D

0

44

Nu ja vairs nevēlies būt imigrants, tad mans piedāvājums tev ir piesķirt hercoga titulu ar šādu papildinājumu - Duque de Winchester :D

0

45

cravey написал(а):

Duque de Winchester

fuck. Man laikam tikko bija orgasms no šāda vārdu salikuma...

0

46

albalonga написал(а):

Duque de Winchester

Izlausās forši! :) Me encanta.

0

47

Visnotaļ interesanta ideja! Cravey malacis!!!
Bet es nezinu kā es varētu vienā vārdā sevi nodefinēt? Jāpadomā!

0

48

albalonga написал(а):

fuck. Man laikam tikko bija orgasms no šāda vārdu salikuma...

:rofl: Zināju, ka tev patiks, Alby :D

Inetux, tu man asociējies ar labu gaumi vīriešos :D Nezinu kapē, nu vispār jau zinu, viņi tiešām ir neatvairāmi :playful: , bet tev patīk gan abi Braieni (Žubērs un Kinijs :insane: ) gan Stepka, gan abi smukie Merlina puikas :D Tapē, kārtu tad vari izvēlties pati, bet titula otrai pusītei es tev liktu - ... de Hombres Guapos (skaisto vīriešu...) :playful:

Bumes, tev es piešķirtu vienu no lielākajām pasaules teritorijām kā titula otro pusi - ... de Asia (Āzijas). Un tad tur ietilpst gan tavi mīļie aziāti, gan uzreiz asociācijas ar SPN - heeeaaat of the moooment :D

Отредактировано cravey (07.07.2010 22:15)

0

49

es te tā offtopicā , bet Cravey - acis nevaru atraut no Tava avika  :love:

0

50

aNgeL написал(а):

es te tā offtopicā , bet Cravey - acis nevaru atraut no Tava avika  :love:

:D Tad i lab, ka es diezgan bieži rakstu kauč ko forumā :D

Saraksts ar tituliem un to otrajām pusītēm pagaidām -

Alby: Reina de Forum y Arco Iris (Foruma un varavīksnes karaliene)
aNgeL: Princesa de Sortilegio
Paloma: ... de Luz (gaismas...)
cravey: ... Countess of Regency and Skating
Norkys:... de Deporte (sporta...)
Gaby: ... de Crímenes Romanticas (romantisko noziegumu ...)
Terēze: ... de Pensamientos Filosóficos (filosofisko domu ...)
Mariposa: ...de Salida del Sol (saullēkta ...)
angelina: ... de Violin
PAULINA: ... de Ronaldu
etansy: ... de Todos los Amores
modreits: ... Duque de Winchester

0

51

cravey написал(а):

Tad i lab, ka es diezgan bieži rakstu kauč ko forumā

Mhm   :love:  Vispār tik patīkami skatīties uz visiem Merlina avikiem, parakstiem, kurii te vairākiem ir :D xi :D

Mm..saraksts aug augumā.. burvīgi  :flirt:

0

52

Hmm... a moš ka tad visiem arī likt to pirmo daļu, kā pie Alby? Nu.. "de forum y..."? Jo, pirmkārt, jau doma ir tā , ka tāds un tāds ir šī foruma hercogs vai grāfs vai vēl kkas..

0

53

aNgeL написал(а):

Nu.. "de forum y..."?

Hmm, nu varētu jau, bet tas vairāk vai mazāk jau ir skaidris, jo mēs visi "dzīvojam forumā" un tad mūsu titulu otrās puses ir kā mūsu pārvaldāmās zemes.

P.S - iečeko Bredlija tēmu Merlina sadaļā  :love:

0

54

cravey написал(а):

P.S - iečeko Bredlija tēmu Merlina sadaļā

Jap, jau ievēroju, ka kkas jauns tur :D tuliņ skrienu :D

cravey написал(а):

Hmm, nu varētu jau, bet tas vairāk vai mazāk jau ir skaidris, jo mēs visi "dzīvojam forumā" un tad mūsu titulu otrās puses ir kā mūsu pārvaldāmās zemes.

Arī taisnība..ai es nezinu :D nu lai ir kā ir :D

0

55

Forši tituli jums izdomāti :)
Bet es nezinu kādu , lai sev liek, nav ne jausmashttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/1d89ad0181d6efa3ea7fc5bca8ec49da.gif

0

56

mmaarriiaa написал(а):

Bet es nezinu kādu , lai sev liek, nav ne jausmas

Ja nevari izdomāt, tad saraksti šeit savas intereses - GALVENĀS, mēģināsim izpalīdzēt ;)

Отредактировано cravey (08.07.2010 09:49)

0

57

cravey написал(а):

de Hombres Guapos (skaisto vīriešu...)

Labi skan! Man patīk! Paldies!

0

58

Ok, tad piefiksēju ;)

0

59

Sveiki, sveiki, aNgeL, moš tad šovakar vai rītvakar saliekam arī titulus, vismaz tie, kas jau ir zināmi, tad cerams mums pievienosies arī pārējie, kas vēl nav savējos sadomājuši?

0

60

cravey написал(а):

Sveiki, sveiki, aNgeL, moš tad šovakar vai rītvakar saliekam arī titulus, vismaz tie, kas jau ir zināmi, tad cerams mums pievienosies arī pārējie, kas vēl nav savējos sadomājuši?

Sveika :D Jap, es ar domāju, ka tas jāizdara :) Šodien jau varbūt nē, rīt man agri jāceļas, bet rīt arī pa dienu ar to padarbošos :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli