TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli


SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli

Сообщений 101 страница 120 из 138

101

albalonga написал(а):

vēlreiz gribu pateikt - cravey - super ideja un man reāli patīk visu tituli.

He he, manim prieks, ka patīk, su majestad ;)

Отредактировано cravey (23.07.2010 10:45)

0

102

aNgeL написал(а):

Hmm... Kā patiktu "Condesa de rojo Rubi"? (Sarkanā rubīna grāfiene). Sarkanais apzīmētu mīlestību, kaisli un tml un rubīns - dārgakmeni.

Jā, super! :) Man ļoti patīk!!! :flirt: Man pēdējā laikā forums nelādējas... Tas tikai manam datoram gļuki?

0

103

rubi написал(а):

Man pēdējā laikā forums nelādējas... Tas tikai manam datoram gļuki?

Nēe.. tā nav tava datora problēma.

0

104

man ar' pagaidām nav titula.. lai gan es kā spoks: šodien - šeit.. rīt - nē.. ^^
un tomēr.. lūūūūdzu.. jau bija/ir Condesa de Fantasmas? :blush:

Отредактировано Oleksaster (17.09.2010 01:54)

0

105

Nēe.. šāāda vēl nebija, tā ka oficiāli ieceļam tevi par Condesa de fantasmas!  ^^

0

106

Muchas gracias, aNgeL! :love:

0

107

Vai man arī būs kāds tituls? :D

0

108

Būs, būs, ja pateiksi, kādu vēlētos vai ar ko saistītu. :)

0

109

Man patiktu tituls- uguns grāfiene, jo esmu dzimusi Auna zīmē ,tikai nezinu kā tas būs spāniski.

0

110

Tas varētu būt Condesa de fuego!
Uguns  :love:  Foršīī!

0

111

Lūdzu aNgel ieliksi šo titulu man? Vairs negribu būt tikai Usario Especial! :flag:

0

112

nita написал(а):

Lūdzu aNgel ieliksi šo titulu man? Vairs negribu būt tikai Usario Especial!

Protams! Sveicu titulētajā galmā :D

0

113

Paldies. Man patīk ka visiem foruma dalībniekiem piešķir augstmaņu titulus. Tu mums esi Princese de Sortilegio! :jumping:

0

114

Yay, welcome to our royal family, my lady ;)

0

115

Ak, palasīju šo tēmu un man kaut kā tiiiik patīkami palika, ka mums ir šie tituli! :love:
Vnk man Viktorijas laikmets un 19.gs.ir kļuvuši daudz tuvāki, ņemot vērā izlasīto info daudzumu un plānoto stāstu.. :shine:

0

116

Man prieks ka kādai arī patīk vēsture, jā 19. gs ir interesants. :flirt:

0

117

nita написал(а):

Man prieks ka kādai arī patīk vēsture, jā 19. gs ir interesants.

Mums te ir vesels bariņš, kuri mīl vēsturiskos laikmetus :D  :love:

0

118

Priecājos par to. Man vēsture ir allaž patikusi kopš piektās klases, kad to sāka mācīt. Vēsturē man bija augstākās atzīmes nekā pārējiem. Tāpēc ar prieku lasu vēsturiskos romānus, skatos vesturiskās filmas un seriālus, interesē senas lietas. :)

0

119

Varbūt man ar atradīsies kāds tituls? Tik nav ne jausmas, kas man atbilstu :blush:

0

120

sigsaster написал(а):

Varbūt man ar atradīsies kāds tituls? Tik nav ne jausmas, kas man atbilstu

Hmm... Nju laikam tev jānosauc savas intereses, sev tuvas lietas un tad padomāsim!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli