TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA četrdesmit otrā sērijā.


ENDA četrdesmit otrā sērijā.

Сообщений 1 страница 7 из 7

1





0

2

Diži daudz nav ko komentēt.

Beidzot, kāds ieraudzīja Kristobalu :D Rufija - laikam tā.(aj jau aizmirsu, kā viņu sauc, :D ) un cik forši, bija, ka viņa runāja - nē, tas nav viņš, nē nu tas ir viņš :D

Aww, Palo un Kristobala saruna. un apskāviens!  :love:

Diana izbesīja - nav brīnums, kpc viņa tik ļoti labi saprotās ar Rominu - abas vienādas!  :tired:

0

3

PAULINA написал(а):

Aww, Palo un Kristobala saruna. un apskāviens!  :love:

Jā..tik mīļi un skaisti!  :love:

PAULINA написал(а):

Diana izbesīja - nav brīnums, kpc viņa tik ļoti labi saprotās ar Rominu - abas vienādas!  :tired:

:D  Taisnība! Diāna vispār tāda dīvaina un viņas grimases  :D  :D

Žēl kļūst man Hermana, viņš visu laiku pazemojas Rominas priekšā, jo kā gan citādi nosaukt viņa uzvedību.  :disappointed:
Romina,  tiešām kā Lilliana saka, mīl tikai pati sevi.
žēl šajā serijā bija arī Orlando, viņš atklāja savas jūtas Kamillai, domāja, ka abi ir pāris, bet viņa pasaka, ka viņš ir pārpratis. Tik skumji  :disappointed:

0

4

Mariposa написал(а):

Žēl kļūst man Hermana, viņš visu laiku pazemojas Rominas priekšā, jo kā gan citādi nosaukt viņa uzvedību.

Ja, taisnība. Nu gan jau drīz viņam apniks - skraidīt šai pakaļ!

Mariposa написал(а):

žēl šajā serijā bija arī Orlando, viņš atklāja savas jūtas Kamillai, domāja, ka abi ir pāris, bet viņa pasaka, ka viņš ir pārpratis. Tik skumji

Vot, jā - Orlando man patīk, patīkams vīrietis izskatās...
Žēl, protams, bet nu viņi tak arī tik uz dažiem randiņiem pastaigāja, tas jau uzreiz nenozīmē, ka pāris.

0

5

Mariposa написал(а):

:D  Taisnība! Diāna vispār tāda dīvaina un viņas grimases  :D  :D

Ak jā... šī aktrise man jau sen nesimpatizē. :D Atceros, ka visos seriālos, kuros esmu viņu manījis, šai aktrisei ir iedalīta gandrīz vai identiska loma. Un viņai tas ļoti piestāv.  [piemēram, seriālā Destilando Amor]

Mariposa написал(а):

Žēl kļūst man Hermana, viņš visu laiku pazemojas Rominas priekšā, jo kā gan citādi nosaukt viņa uzvedību.

Njā.. man Hermans sāk patikt. Gan jau džekam atvērsies acis kādreiz... es ceru..

PAULINA написал(а):

Vot, jā - Orlando man patīk, patīkams vīrietis izskatās...
Žēl, protams, bet nu viņi tak arī tik uz dažiem randiņiem pastaigāja, tas jau uzreiz nenozīmē, ka pāris.

Atļaušos būt melnā avs un teikt, ka man viņš nepatīk. Kaut kas man viņā nedaudz krīt uz nerva... iespējams, ka izskats vai uzvedība. Nezinu. Arī citos seriālos aktieris nav man simpatizējis.
Gaidu, kad Kamilla sāks satikties ar Rafaelu.

0

6

modreits написал(а):

Kaut kas man viņā nedaudz krīt uz nerva... iespējams, ka izskats vai uzvedība.

Nu izskata ziņā, man viņš ar nesimpatizē. Bet tā kā tēls normāls!  :)

modreits написал(а):

Gaidu, kad Kamilla sāks satikties ar Rafaelu.

Oj, es ar gaidu!  :flirt:

0

7

modreits написал(а):

Ak jā... šī aktrise man jau sen nesimpatizē. :D Atceros, ka visos seriālos, kuros esmu viņu manījis, šai aktrisei ir iedalīta gandrīz vai identiska loma. Un viņai tas ļoti piestāv.  [piemēram, seriālā Destilando Amor]

Jā, Destilando amor bija ļoti  līdzīga loma! Bet, aceros arī Rūbiju, kur viņai bija pretēja loma. :)

modreits написал(а):

Njā.. man Hermans sāk patikt. Gan jau džekam atvērsies acis kādreiz... es ceru..

Man gan liekas, ka tas būs ilgi jāgaida!  :D  :)  Tomēr vai vērts zaudēt draugu ( Emiliano) tikai kaut kādas Rominas dēļ, kura Hermanu izmanto.... kad gribas, tad pasauc...bet citādi ignorē viņu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA četrdesmit otrā sērijā.