TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 6. sērija


PLL: 6. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

'There's No Place Like Homecoming' [Original air date: July 13, 2010]

The homecoming decorating committee is knee deep in balloons and girls are jockeying for position to be the queen, while four friends from Rosewood just try to stay afloat. Dealing with heartbreak, a boyfriend’s virginity pledge and a vengeful sister all takes a backseat when one girl makes a shocking homecoming date choice that puts her in a possibly sticky situation. Will the girls be able to protect one of their own or will the evening turn out to be a night they can never forget.

0

2

0

3

Wowz, intriģējoši, kas notiks.. o.O Ak, vēl nedēļa ko gaidīt.. %-)

0

4

Pretty Little Liars epiosde 6 "There's no place like homecoming" Sneakpeek "Who are you bringing ?"

Pretty Little Liars Episode 6 "There's no place like homecoming" Sneak Peek "Get the file"

atcerieties ka tie ir sneaki peaki un tas nozīmē spoileri,  :love: .

Отредактировано pinocchio (11.07.2010 21:33)

0

5

bet runājot par promo , es negribu lai tobijs ir kāds kreepy dud , man viņš patīk , tāds īsts freeks , bet tādā foršā veidā un reizē dīvainā, bet šī ir sērija kuru gaidu jau kad pirms trešās sērija parādīšanās tika palaistas fotogrāfijas, jo vislabākais tādos vidusskolas seriālos ir balles, dievinu tās amerikā.

0

6

Forša balle, man patika. ^^ Dikti patikās, kā izskatījās meitenes, jo sevišķi Hannas frizūra.. ^^ :love:
Ak dies, nebiju domājusi, ka Tobijs ir tāds creepy guy.. o.O Un nabaga Emily.. :(
Hehe, un prieks, ka Hanna neiet Alison pēdās un netēlo pārāko, bet kontaktējas ar visiem, es biju domājusi to fotogrāfu.. ^^ Viņi būtu foršs pāris.. :D

0

7

GaBy написал(а):

Viņi būtu foršs pāris.. :D

viņi ir tādi piemīligi , jā, savā ziņā saprot viens otru.

bet par tobiasu , es neticu , ka vis paliks tieši tā un es neesmu arī tik pārliecināta par to failu , kas it kā ir viņa, nu katrā ziņā es par to visu neesmu pārliecināta pēc 8 sērijas, bet tas man arī patīk šajā sēriālā patīk , vienu dienu, kas var notikt tā kā tu to esi iedomājies, un nākošajā sērija , vis ir tik ļoti savādāk , ka tu sapiņķerējies.

0

8

pinocchio написал(а):

bet tas man arī patīk šajā sēriālā patīk , vienu dienu, kas var notikt tā kā tu to esi iedomājies, un nākošajā sērija , vis ir tik ļoti savādāk , ka tu sapiņķerējies.

Jap. tas tieši intriģē skatīties.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 6. sērija