TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Orphan (Bārene)


Orphan (Bārene)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Orphan - Trailer

Genre:  Mystery & Suspense, Drama, Horror   
Synopsis:  A husband and wife who recently lost their baby adopt a 9-year-old girl who is not nearly as innocent as she claims to be.

0

2

Šo filmu gribētu noskatīties, bet īsti nekad nav laika un aizmirstās! Pašlaik jau stāv viena šausmene, saucas "Patversme", ko grasos noskatīties. Kad to izdarīšu, tad noteikti noskatīšos arī šo filmu!  :) 
Vismaz kāds man par to atgādināja, citādi būtu aizmirsusi!  :D  :)  Paldies, Modreit!  :)

0

3

Mariposa написал(а):

Paldies, Modreit!  :)

hehe! Lūdzu! :)
Tiešām filma laba. Tā kā pirms skatīšanās par šo filmu nebiju neko dzirdējis, sižeta pavērsieni bija ļoti negaidīti un pavisam oriģināli. :)
Gluži šausmenes žanram nepiedēvētu.. hmm.. nav tik daudz briesmīgu skatu, kā varētu likties.

0

4

modreits написал(а):

Tiešām filma laba. Tā kā pirms skatīšanās par šo filmu nebiju neko dzirdējis, sižeta pavērsieni bija ļoti negaidīti un pavisam oriģināli. :)

Trailer  jau bija ļoti piesaistošs.! :)  Ok, tad jau kad noskatīšos izteikšu savas domas!  :)

0

5

Tā, beidzot noskatījos. Nu, jā tā patiesība par meiteni bija ļoti negaidīta. :O
Lai gan nebija nekā tāda dramatiska šausmīgi, bet man patika. Ļoti intresanta filma ! :)  :cool:

0

6

ew, es arī gribu redzēt, bet viena skatīties nesaņemšos...

0

7

Mariposa написал(а):

Lai gan nebija nekā tāda dramatiska šausmīgi, bet man patika.

Nu jā.. Es jau iepriekš rakstīju, ka tā nav gluži šausmene, kā visur tiek rakstīts.

0

8

modreits написал(а):

Nu jā.. Es jau iepriekš rakstīju, ka tā nav gluži šausmene, kā visur tiek rakstīts.

Bet, par spīti tam, man pat ļoti patika tā filma. Man ļoti patīk tādas filmas, kuras ir daudz tās noslēpumainības un psiholoģiskā puse. Un, pārsteidzoši pagriezieni šai filmai arī bija! :)  ( Nu, kaut vai tas, ko viņa pastradāja un kas viņa beigās bija...viņas pagātne, par kuru man tā kā aizdomas jau bija radušās, bet ne jau pilnībā.)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Orphan (Bārene)