TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Apsveicu visas dāmas ar 8-to martu!!


Apsveicu visas dāmas ar 8-to martu!!

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Apsveicu Jūs ar 8-to martu!!! Iespējams, ka jūs, ka jaunās paaudzes cilvēki tādu dienu vispār nesvinat... bet man darbā svin, pati puķes dāvināju un ar no citiem saņēmu... Mūsu vīrieši mums šampanieti un torti bija sagādājuši - bija jauki... Es gan esmu dikti pārgurusi un nomocījusies ar to visu un tagad dodos mājup, bet ceru, ka Jums - manas dāmas un favorītes - šī diena bija jauka un arī vakars būs jauks.... Izbaudiet un dieva dēļ neslimojiet, kā es...

http://images.dpchallenge.com/images_portfolio/13212/print_preview/61398.jpg

0

2

es domāju šie svētki paliek aizvien populārāki Latvijā... un man prieks, ka jums darbā tā viens otru apsveicat... nu es saņēmu pagaidām tikai mutiskos apsveikumus un rakstiskos (sms) :D
svētki ir ļoti mīļi un šodien laiks arī bija tāds superīgs... šodien atbrauc mans brālītis un mēs ar ģimeni iesim ciemos, dāvināsim ziedus, ceru arī man tiks  :rolleyes:

Es arī gribu visus apsveikt ar šo brīnešķīgo dienu... saņemiet daudz buču no mīļām draudzenēm un, protams, draugiem un puišiem... :blush2: Lai jūsu sirdīs iemājo liela skaista mīlestība - ļubite i budte ļubimomi!!! :rose: Apsveicu visus šī foruma dalībniekus, bet visvairāk visus , kuri ir aktīvi - manus mīļumus, favorītus un karalieni... :)

0

3

šīs tulpes - JUMS VISĀM...!!!
http://www.bakupages.com/club/photo/images/dsc0693925271.jpg

ES JŪS VISUS MĪLU..!!!! :kiss:

0

4

Ai, Julia un albalonga, paldies! Novēlu jums visiem priecīgus svētkus!
Julia, tev puķe  :rose:

Отредактировано Ragana (08.03.2007 17:11)

0

5

Apsveicu visas meitenes ar mūsu dienu un pirmiem pavasara svētkiem.

0

6

Jā laiks tiešām šodien bija super! Tieši tādu es iedomājos šo 8. martu! Siltu & sulainu, kā šodien! :dance:
PALDIES JUMS VISĀM par skaistajiem ziediem un sveicieniem! Es pat nepamanījusi šo sadaļu sveicu Jūs jau miljona spēlē :D, bet nu dubults neplīst!
Saulaini sveicieni Jums visām!
Jūs patiešām esat L I E L I S K A S! :kiss:

0

7

Vissirsnīgākie un sievišķīgākie sveicieni sieviešu dienā!!! :D
Sūtu jums milzum daudz buču  :kiss: un sirsnīgu smaidu :) , mīļas domas. :laimigs:
Sviniet un atzīmējiet - ir taču sieviešu diena!!!!

0

8

Es juuus arii visas, visas apsveicu shajos sveeetkos :) :) :) Juus visas esat labaakaaas :) :) :)   :clapping:  :rose:  :rose:  :rose:

Manas klases puishi shodien miilji bij :) Sagaidiija pie garderobes, pashi panjeema veejjakas un aiznesa uz garderobi :) veelaaak apstaajaas visi klases priekshaa, noskaitiija dzejoliiiti un uzdaavinaaja ziedu, kartinju un shokolaadi un torti, kuru kopaa apeedaam briivajaa stundaa :) :) tas bij miilji :)

0

9

Mīļu un jauku jums daiļaa dzimuma dienu(Gudraa)!!!!! ;)
:rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose:
:rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose:
:rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose:
:rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose: :rose:  :rose:

0

10

Mazliet novēloti, bet tomēr - es arī jūs visas sveicu šajā dienā!!!!!!!!  :rose:  :rose:  :rose:
Un vēl pa rozītei albalongai, Julia. Deyalit un aNgeL  :rose:  :rose:  :rose:  :rose:
Eh, vot man nav tāda klase, no kuras puišiem ko tamlīdzīgu varētu sagaidīt. Tas būtu 8.pasaules brīnums!! :D Bet mammai vakar darbā arī bija torte, šampanietis.. jauki tak!!! Ja vēl valdība saprastu.. ;)

albalonga написал(а):

bet ceru, ka Jums - manas dāmas un favorītes - šī diena bija jauka un arī vakars būs jauks....

Un tas tā tiešāāām bija! :) Ceru, ka jums arī!! :)

Отредактировано Paloma (09.03.2007 07:50)

0

11

s prazdnikom vseh!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Apsveicu visas dāmas ar 8-to martu!!